Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Sveikos 4u.gif
Aš vakar pas genetikę echo buvau, viskas ok, pagal mm buvo 12+6 o pagal echo 13+1 smile.gif
Magnio tik sake padidinti dozę. Toks geras jausmas būna po to echo wub.gif
Atsakyti

O joo poe echo pradedi skraidyt iš laimės  :wub:  aš vakar gavau šlapimo tyrimus,viskas gerai. Taip pat gavau atsakymą kada bus akušerė, tai bandysiu įlyst vietoj neatėjusių Arba tiesiog įlyst  :D  atrodo jaučiuos geriau jau :yahoo: , bet po savaitės lovoje kai atsikeli, greit susisuka galvelė  :D reiks mėgint po biški pasivAikščioti  :)​ 

Atsakyti

Sveikos! Aš daugiau būsiu FB. Čia tik karts nuo karto užsuksiu.
Pikta esu šiandien, jau 13sav.,o echo niekaip savo poliklinikoj neprieinu unsure.gifO lipt per galvas ir maldauti tyrimo be užrašymo - ne mano būdas. Velniop, rytoj varau į Nortway, susimokėsiu ir turėsiu. Užknisa ta valstybinė sveikatos sistema, bet nepriversi dirbti žmonių už skatikus ir dar vergiškom sąlygom...

Šiaip keista, nes pati gydytoja irgi turi mokėti padaryti echo pirmo trimestro. Jei jau pati nenusiuntė laiku, tai pati ir turėtų pasižiūrėti  :hmm: 

Sveikos,
nu gal dar nenurašykit ir manęs, nors ryškiai neįsipaišysiu į rugpjūtį: pratempsiu iki pirmos rugsėjo savaitės tikrai biggrin.gifBuvau praėjusią savaitę pas gydytoją, tai buvo dar tik kažkur 8 su puse sav. Man pilvas baisiai lauk lenda, kaip jums? Nepavyks nusaugoti paslapties iki 12 sav., niekaip rolleyes.gif
Aš žadu čia karts nuo karto užeit, į fb tingiu kažkaip. Senamadiška turbūt, man visai sm prie širdies mirksiukas.gif

O man dar tik vakarais išlenda truputį, nors trečias gi jau. Bet matyt mano tokia sandara kuno, su oirmu išlindo gal tik 19 sav., su antru apie 16. Tai su šiuo jau tikėjausi, bet dar puikiai pavyksta paslėpti :B 

Aš tai paskendusi buityje ir kasdienybėje, kovoju su savo mažuoju. Jam dabar ribų išbandymo metas prasidėjo, tai D padėk, nuo staugimo jo tuoj išdurnėsiu.... :scare:​ 

Atsakyti

Sveikos merginos, nedrasiai ir as jungiuosi i jusu gretas😊 noreciau ir i facebok grupe🙂 

Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2019 02 15, 22:37)
Šiaip keista, nes pati gydytoja irgi turi mokėti padaryti echo pirmo trimestro. Jei jau pati nenusiuntė laiku, tai pati ir turėtų pasižiūrėti  hmm.gif 


Man pilvas baisiai lauk lenda, kaip jums?

Pas mus poliklinikoje nėra UG aparato, siunčia į ligoninę pas kitas gines.

O pilvas jau pūpso biggrin.gif Į senas kelnes netelpu, įprastos pėdkelnės taip pat spaudžia, nors svoris ir nepadidėjo.
Atsakyti
QUOTE(Čika @ 2019 02 17, 20:17)
O pilvas jau pūpso biggrin.gif Į senas kelnes netelpu, įprastos pėdkelnės taip pat spaudžia, nors svoris ir nepadidėjo.

Pilvas ypac vakare tai labai pupso, ryte dar nieko.
Atsakyti

Sveikos, ar dar priimate naujokus? ar jau visas bendravimas į FB persikėlęs? Kadangi dariausi NIPT, tai jau žinome jog laukiames trečios mergytės :) vyras mano tikras juvelyras :D

Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2019 02 18, 07:47)
<p>Sveikos, ar dar priimate naujokus? ar jau visas bendravimas į FB persikėlęs? Kadangi dariausi NIPT, tai jau žinome jog laukiames trečios mergytės smile.gif vyras mano tikras juvelyras biggrin.gif</p>

Prasom, prasom, as kol kas neturiu poreikio keltis i fb, tai tupiu cia 4u.gif
Atsakyti

Sveikos, ar dar priimate naujokus? ar jau visas bendravimas į FB persikėlęs? Kadangi dariausi NIPT, tai jau žinome jog laukiames trečios mergytės :) vyras mano tikras juvelyras :D

Nu super, dar viena princesyte😍

Atsakyti

Aš jau įsivaizduoju kiek bus komentarų, nu va galėsi dar bandyti "berniuką" :D ypač mano giminėj tas bus hrrr, net dabar erzina. Aš tai labai džiaugiuosi dėl mergytės, nes viskas aišku ir žinoma :) 

Atsakyti

Aš jau įsivaizduoju kiek bus komentarų, nu va galėsi dar bandyti "berniuką" :D ypač mano giminėj tas bus hrrr, net dabar erzina. Aš tai labai džiaugiuosi dėl mergytės, nes viskas aišku ir žinoma :)

Kaip man mociute sako bus berniukas😂sakau anksti dar sprest. Sako nu pamatysi, o jei ne, tai trecias tada tikrai berniukas bus😂nu tipo butinai reikia. Aisku, kai turim mergaite, tai noretusi sunaus, bet mums su vyru visiskai nesvarbu, kas gims☺

Atsakyti

Kaip man mociute sako bus berniukas😂sakau anksti dar sprest. Sako nu pamatysi, o jei ne, tai trecias tada tikrai berniukas bus😂nu tipo butinai reikia. Aisku, kai turim mergaite, tai noretusi sunaus, bet mums su vyru visiskai nesvarbu, kas gims☺

  Ech. Ta šeimyna pas mane irgi nekantrauja mano mama spėlioja kad bus mergytė, sakau bus matyt o man nei šilta nei šalta kas gims, juolab kad pirmas 😁 kad atspės tikimybė yra 50proc. 😁  biški palauks keletos savaičių ir aš jau žinosiu kas ten tuoks nenuorama ji ar jis 😍

Atsakyti