Įkraunama...
Įkraunama...

Emocinė vyro neištikimybė

Geru vyru moterys nepalieka.
[/quote]

Blogu vyru kitos paskubomis nepaima ir nelaiko desimtmeciais?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 31, 16:40)
pala. As jokiuu vaiku nenumeciau, tai exe juos pasieme tikslu surasti jiems DAR GERESNI teva.
Sake, kad as buvau labai geras, bet dabar reikia DAR GERESNIO. Tai jau ne mano problemos ar ne? Ar as dar turejau sudalyvauti nujo tevo paieskose?
Tai jaau ne mano problemos.

Geros svaistytis kaltinimais, greitai pasakysit, kad ir exenumeciau, galejau jos laukti, gal kada nusisliundrinus gris.

o vaikai ką, visai be žodžio buvo? patys nenorėjo su tėtuku būti? jei tėtukas geras, niekada neprisileis svetimo diedo patys. Jei mano tėvai būtų skyręsi, niekada nepripažinčiau naujo diedo, bent kol tetę gyvas, visada tik pas savo tetę bėgčiau pati ir niekaip mano mama nenuteiktų jo prieš mane.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 31, 18:34)
o vaikai ką, visai be žodžio buvo? patys nenorėjo su tėtuku būti? jei tėtukas geras, niekada neprisileis svetimo diedo patys. Jei mano tėvai būtų skyręsi, niekada nepripažinčiau naujo diedo, bent kol tetę gyvas, visada tik pas savo tetę bėgčiau pati ir niekaip mano mama nenuteiktų jo prieš mane.

O tai butina tikraji tete nuteikti, kad salia mamos esantis vyras galetu buti draugas ir kad su juo kulturingai bendrauti?
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 31, 18:26)
Blogu vyru kitos paskubomis nepaima ir nelaiko desimtmeciais?

Tai gal paima tos, kuriu geri vyrai nenorejo imti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 31 gruodžio 2018 - 19:31

Suo yra DAIKTAS. Daiktas tu suvoki? Daiktas su tam tikrais mastymo sugebejimais. Dabartiniai AI kompiuteriai jau kazka sugeba suns lygio. Galima myleti ir kompa, bet reikia suvoktti, kad taii tik kompas.

tik tu taip suvoki.

Suo nera daiktas. tai gyva butybe, kuria as paemiau su pilna atsakomybe.Ir joks kvailys neprivers manes ji kazkur isvezti ir numesti. Ir suo daznai daug geresnis uz zmogu. Jis bent saziningas. 

Atsakyti

Chebra, nukrypot...nerasau as jums gi visko detaliai. Yra kaip viena rase- jo sirdis jau pas ja. Nebeturiu kt iseities- jei liksiu, busiu skuduras. Nugyvensiu graziausius savo metus be meiles ir pagarbos. Esu verta daugiau. O jam be pigu su meiluze- baliai, festivaliai, vieebuciai ir romantika...azartas ir paslaptys. O kai visa tai baigsis, praeis jam ir ta meile. Man slykstu buvo ziuret i jo asaras bet jos tik sustiprino mano ryzta. Ir as jau rasiau kad sprendima esu priemusi. Tik man reikia laiko. Parasysiu cia jau po visko. O dabar tiesiog stebiu...

Atsakyti

Linkiu ryztingu ir sekmingu kitu metu autorei!

Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 12 30, 20:03)
biggrin.gif
as nemanau, kad cia jusu nuopelnas ji jau senokai degraduoja, kaip matom is zinuciu, seka cambalos pedom, vienas prie vieno mintys, jei cia is vis ne tas pats zmogus. Man jau baisu darosi, sakau mazu uzkreciama... unsure.gif

Su Naujais, gluse 4u.gif . Ta proga linkiu tau nors truputeli proto 4u.gif .
Tai cambala emsiss, tai cambala Moonte... Nebegaliu😂😂
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 30, 19:07)



Buna visokiu, beet kad paziurekit, kas cia SM darosi... visos (apart jusu) tik rekia "mano pinigai, mano malonumai, mano interesai".
Pas jas net supratimo nera apie kazka bendra.



Nebenusisnekek. Sita zinute rasei lutukei, bet butent ji atima is vyro pinigus, nedavimu dresuoja ir pan. Tai kur cia ju bendrai viskas?

Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 30, 20:19)
Cambala ant manes is pradziu irgi soko kaip zveris. Monteverte gali paliudyti, ji pamena tikrai.

Tos kurios soka, yra labai lengvai valdomos. Galima padaryti, kad siustu is neapykantos, galima pdaryt, kad isimyletu. Tai kaip koks testas...

Tu kazka maisai. Kad menkaverte gali paliudyti - tai nejuokink tu kalakutu, ta skudureli jau visi perprato. Vienintelis, ka pradzioj apie tave rasiau - nesupratau tavo kalbos ir tiek, prasiau isverst i zmoniu kalba.
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 30, 20:30)
Koks cia puikybes glostymas prisiminti kaip su Cambala pasiriejom? Jii buvo tik liudininke ir viskas.


Apie ka tu kalbi?
Papildyta:
QUOTE(senegaloupe @ 2018 12 31, 20:56)
<p>Chebra, nukrypot...nerasau as jums gi visko detaliai. Yra kaip viena rase- jo sirdis jau pas ja. Nebeturiu kt iseities- jei liksiu, busiu skuduras. Nugyvensiu graziausius savo metus be meiles ir pagarbos. Esu verta daugiau. O jam be pigu su meiluze- baliai, festivaliai, vieebuciai ir romantika...azartas ir paslaptys. O kai visa tai baigsis, praeis jam ir ta meile. Man slykstu buvo ziuret i jo asaras bet jos tik sustiprino mano ryzta. Ir as jau rasiau kad sprendima esu priemusi. Tik man reikia laiko. Parasysiu cia jau po visko. O dabar tiesiog stebiu...</p>

Linkiu saltu protu apgalvoti savo gyvenima. Slykstus jusu vyras. Neturetumet plesytis, kad patikt/ itikt jam. Bet kokiu atveju linkiu stiprybes. Tik kazkodel man atrodo, kad prisieks jis dar kazkuom ir jus patikesit...
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 01 02, 14:17)

Apie ka tu kalbi?



Na riejomes mes. Tame nera nieko baisaus. Zverys pasirieja, pasikandzioja ir kartu medzioja
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 02, 14:18)
Na riejomes mes. Tame nera nieko baisaus. Zverys pasirieja, pasikandzioja ir kartu medzioja

Tai ir klausiu apie ka?
Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 01 02, 14:21)
Tai ir klausiu apie ka?


Neatsimenu. O ar tai svarbu?
Kazkas kazka ne taip pasake, kitas gal ne taip suprato.

Zmones ir uzmusa vienas kita ir kita diena neatsimena del ko. Toks bendravimo budas matyt pas mus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 02 sausio 2019 - 14:25
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 01 02, 14:25)
Neatsimenu. O ar tai svarbu?
Kazkas kazka ne taip pasake, kitas gal ne taip suprato.

Zmones ir uzmusa vienas kita ir kita diena neatsimena del ko. Toks bendravimo budas matyt pas mus

Gal nesvarbu, tiesiog idomu. Nes tu jau esi rases, kad mes riejomes iki grasinimu blink.gif . Cia ne su manim, nes niekada niekam negrasinu. Del to paskaicius vel uzklausiau. Maisai tu kazka.


Atsakyti
QUOTE(cambala @ 2019 01 02, 14:35)
Gal nesvarbu, tiesiog idomu. Nes tu jau esi rases, kad mes riejomes iki grasinimu blink.gif . Cia ne su manim, nes niekada niekam negrasinu. Del to  paskaicius vel uzklausiau. Maisai tu kazka.

Grasini grasini, man irgi grasinai, forumo žiurke ax.gif
Kuo daugiau plėšysies, tuo atmintėlė žemyn važiuos, baigsi kaip motinėlė.
Susiimk, kol laikas, atsiprašyk visų ir būk kaip žmogus smile.gif
Atsakyti