Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, na gerai tu čia mimoza😉. O aš vakar dar radau pregna testą galvoju kam man jis reik sunaudot, šį ryta pasidarau, aišku juostelė ta antra išryškėja jau šlampant testui, bet kas mane neramina ji nėra tokio pat ryškumo, kaip kontrolė 🤨🤨🤨🤨. 

O kokio jautrumo tas testas? Gal jis nejautrus, todėl lėtai ryškėja. Mačiau TD viena mergaitė lygino kaip Easy ir Amediplus jautrus ryškėja. Tai skirtumas labai didelis. Easy labai sunkiai ryškėjo, palyginus su Amediplus. Tai gal ir tau ta pati situacija. Pasidaryk tokį patį testą kaip patį pirmą kartą, lyg Amediplus žalią dareisi ir matysi kaip paryškėjo :) arba pasidaryk HCG ir PRG kad būtum visiškai rami.

Atsakyti

Oj geras :D Aš irgi pajuokinsiu :D 

 

Vakar pasidariau Nt, nors mm baigės 20d. Bet viltis durnių motina, o gal galvoju bus stebuklas, gal prieš mėmes užkibo ir būsiu iš tų retų atveju, nu ir aišku rezultatas tuščias kaip Uspaskio sąžinė :D 

 

O šiaip aš tokios nuomonės, kad jei nėštumas yra, tai rodys bet koks testas. O kodėl man vaiduoklius mėtė, tai mistika.   

 

Aš pas ginę kai buvau man pakeitė vaistus nuo spaudimo, viliuos kad senieji trukdė pastot.

 

Stengiuos negalvot, jau mažiau forumų skaitinėju, bet šiandien dukra nuliūdino :( Sekmadienį buvo jos gimtadienis. Šiandien sako mama, aš taip tikėjaus gauti testuką, ir vos neverkė ji :(

attachicon.gif[url="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=261082"]IMG_20190326_082404.jpg[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 26 kovo 2019 - 09:37

Paskutinį testą , kurį dariaus 4 d mm vėluojant buvo clear chois ir jo abi juostelės buvo vienodo ryškumo. Nieko lauksiu balandžio 2d. vizito. 

Atsakyti

Oj geras :D

Aš irgi pajuokinsiu :D

Vakar pasidariau Nt, nors mm baigės 20d. Bet viltis durnių motina, o gal galvoju bus stebuklas, gal prieš mėmes užkibo ir būdiu iš tų retų atveju, nu ir aišku rezultatas tuščias kaip Uspaskio sąžinė :D

O šiaip aš tokios nuomonės, kad jei nėštumas yra, tai rodys bet koks testas. O kodėl man vaiduoklius mėtė, tai mistika  

Aš pas ginę kai buvau man pakeitė vaistus nuo spaudimo, viliuos kad senieji trukdė pastot.

Aš stengiuos negalvot, jau mažiau forumų skaitinėju, bet šiandien dukra nuliūdino :(

Sekmadienį buvo jos gimtadienis. Šiandien sako mama, aš taip tikėjaus gauti testuką, ir vos neverkė ji :(

vargse mergaite..  :4u:   linkiu kad gautu ta testuka greitai. As vakar sunui papasakojau kad MB pasipirso  :wub:   tai taip apsidziauge  :rolleyes:   sako- tai dabar as gausiu broliuka arba sesute?  :D   sakau- na, gal ne is karto, bet tikiuosi kad greitai gausi  :D   sake, noretu sesutes  :wub:​ 

Atsakyti

Nesijaudink, viskas bus gerai  :4u:  o kokius nėštumo požymius jauti ?

Paskutinį testą , kurį dariaus 4 d mm vėluojant buvo clear chois ir jo abi juostelės buvo vienodo ryškumo. Nieko lauksiu balandžio 2d. vizito. 
Ačiū  :4u:  kiek sūnui metų ?

maniškė labai labai nori, daugybę kartų verkė dėl to, piešinius piešia, laiką skaičiuoja, dėl to ir noriu, kad greičiau pavyktų :(  ji taip protingai argumentuotai apie tai šneka  :wub:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 26 kovo 2019 - 09:42

Mano berniukui greitai sueis 9 metai. Jis gimes 2010, tai butu faina kad broliukas ar sesute gimtu 2020  :wub:   lygiai 10 metu skirtumas. 

Atsakyti

Kategoriška, prasidėjo šią savaitę lengvas pykinimas, nevemiu, bet šleikštukas yra, aišku krūtys skausmingos ir žiaaaauriai tingiu, nuovargis labai didelis. Aišku vidurių užkietėjimas ir šlapinimasis sutrikęs. Na ir kas keisčiausia tai pilvukas matosi 😜

Atsakyti

Mano berniukui greitai sueis 9 metai. Jis gimes 2010, tai butu faina kad broliukas ar sesute gimtu 2020  :wub:   lygiai 10 metu skirtumas. 

Linkiu gintaryte, kad ilgai nereiktų laukti to broliuko ar sesutės  :wub:​ 

Atsakyti

vargse mergaite..  :4u:   linkiu kad gautu ta testuka greitai. As vakar sunui papasakojau kad MB pasipirso  :wub:   tai taip apsidziauge  :rolleyes:   sako- tai dabar as gausiu broliuka arba sesute?  :D   sakau- na, gal ne is karto, bet tikiuosi kad greitai gausi  :D   sake, noretu sesutes  :wub:​ 

Va jėj mergytė, na gal jau pavasaris tie gandrai nepraskris pro šalį 😉

Atsakyti

Linkiu gintaryte, kad ilgai nereiktų laukti to broliuko ar sesutės  :wub:​ 

aciu  :4u:  et nuojauta kuzda, kad teks darytis daugiau tyrimu.. 

Atsakyti

Aš irgi manau, kad turi rodyti ryškiai. Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį. Šį kartą tik vieną vienintelį testą panaudojau. Anksčiau man jokių vaiduoklių nerodė. Pasisakau tik dabar, nes reikėjo laiko susivokti. Iki šiol dar nesusivokiu  :D​ Kažkaip keista. Yra ir viskas jau nulemta, lytis ir dar daug dalykų apie naują žmogų. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GammaOrionis: 26 kovo 2019 - 10:17

Sveikos ☺️ Gintare0820 - sveikinu su piršlybom! 👍🎉🤗

 

Svajonanti27 - HCG tyrimas išsklaidytų tavo abejones 😉 beja testinė juostelė nebūtinai turi būti tokia pat ryški kaip kontrolinė 😉 man su pirmuoju nėštumu taip ir ne išryškėjo normaliai, liko blanki ☺️

 

O aš nuo savaitgalio su baisiniu kosuliu, sloga ir skaudančia gerklia, ačiū D jau vakar temp nukrito... Tikiuosi nebepakils 😏 noriu kuo greičiau dingt iš darbo namo! Jau spirgu, kaip laukiu, kada galėsiu NT pagadinti, bet iš kitos pusės geriau nebūtų užkibę šį mėnesį, nes ta temperatūra pirmosiomis savaitėmis nieko gero 🙄 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Niloticus*: 26 kovo 2019 - 10:11