Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Aš irgi manau, kad turi rodyti ryškiai. Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį. Šį kartą tik vieną vienintelį testą panaudojau. Anksčiau man jokių vaiduoklių nerodė. Pasisakau tik dabar, nes reikėjo laiko susivokti. Iki šiol dar nesusivokiu  :D​ Kažkaip keista. Yra ir viskas jau nulemta, lytis ir dar daug dalykų apie naują žmogų. 

super! sveikinimai  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį.

Sveikinu! 😍😍😍

Per kiek laiko pavyko suplanuoti? ☺️

Atsakyti

Aš irgi manau, kad turi rodyti ryškiai. Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį.

Didžiausi sveikinimai  :4u:  įrašysime į jau sulaukusių II sąrašėlį  :wub: Gal norėtum ir su mumis pasidalinti testuko foto  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Kategoriška, prasidėjo šią savaitę lengvas pykinimas, nevemiu, bet šleikštukas yra, aišku krūtys skausmingos ir žiaaaauriai tingiu, nuovargis labai didelis. Aišku vidurių užkietėjimas ir šlapinimasis sutrikęs. Na ir kas keisčiausia tai pilvukas matosi 😜

Na aš džiaugiuosi, kad manęs nepykina, bet tas silpnumas pirmą dienos pusę tai žiaurus dalykas  :oh:  Net sunku žodžiais nusakyti kaip būna silpna, norisi prigulti, neturi jėgų, kojos velkasi šiaip ne taip, galva visai neveikia... Šitas pojūtis buvo labai stiprus tiek pirmą kartą kai laukiausi, tiek dabar  :oh:​ 

Atsakyti

Aš irgi manau, kad turi rodyti ryškiai. Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį. Šį kartą tik vieną vienintelį testą panaudojau. Anksčiau man jokių vaiduoklių nerodė. Pasisakau tik dabar, nes reikėjo laiko susivokti. Iki šiol dar nesusivokiu  :D​ Kažkaip keista. Yra ir viskas jau nulemta, lytis ir dar daug dalykų apie naują žmogų. 

Sveikinu su puikiomis naujienomis  :nestuke  Tikrai yra tas jausmas, kaip pasimetimas ir mintyse milijonas klausimų, kai pamatai II juosteles  :D  Mes labai planavom ir laukėm ir tikėjomės, bet kai gauni teigiamą rezultatą, tai sumišimas nori nenori ateina, o mintyse didelis chaosas, bet paskui viskas susidėlioja labai gražiai. Tai aš nelabai įsivaizduoju koks jausmas turėtu būti, kai neplanuotas nėštumas ir pamatai dvi juosteles  :hmm:  tikrai žemė iš po kojų gali išslysti  :D​ 

Atsakyti

Aš irgi manau, kad turi rodyti ryškiai. Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį. Šį kartą tik vieną vienintelį testą panaudojau. Anksčiau man jokių vaiduoklių nerodė. Pasisakau tik dabar, nes reikėjo laiko susivokti. Iki šiol dar nesusivokiu  :D​ Kažkaip keista. Yra ir viskas jau nulemta, lytis ir dar daug dalykų apie naują žmogų. 

Ooooo :yahoo: sveikinu prisijungus prie mūsų  :nestuke . Labai, labai džiauguos už tave. Na kai pamatai tas dbinjuosteles atrodo nu viskas yra, bet tada galvoji ar tikrai 😃. kol nepradedi jausti judesių tol nesitiki, kad pilvelyje auga žmogutis  :wub:​ 

Atsakyti

O, kaip finy laikosi?

Atsakyti

Ooooo :yahoo: sveikinu prisijungus prie mūsų  :nestuke . Labai, labai džiauguos už tave. Na kai pamatai tas dbinjuosteles atrodo nu viskas yra, bet tada galvoji ar tikrai 😃. kol nepradedi jausti judesių tol nesitiki, kad pilvelyje auga žmogutis  :wub:​ 

ar mamai jau pasakei?  :D​ 

Atsakyti

Sveikinu! 😍😍😍

Per kiek laiko pavyko suplanuoti? ☺️

Buvo 4 ciklas. 

Pabandysiu vakare įkelti foto  :4u:​ 

Atsakyti

Adelė, o kaip tu? Ar dareisi dar testą? :rolleyes:​ 

Atsakyti

ar mamai jau pasakei?  :D​ 

Nea dar, lauksiu bent jau pirmo vizito, o gal pavyks iki 12 sav išsaugoti paslaptį 😉

Atsakyti

Buvo 4 ciklas. 

Pabandysiu vakare įkelti foto  :4u:​ 

Man ir ketvirtam cikle pavyko. 

Atsakyti