Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Maniškei irgi 9 ;) 

Mano berniukui greitai sueis 9 metai. Jis gimes 2010, tai butu faina kad broliukas ar sesute gimtu 2020  :wub:   lygiai 10 metu skirtumas. 

Svajojanti, tai viskas liuks. Nestresuokit, ramiai vaikščiokit, auginkit pilvuką. 

Kategoriška, prasidėjo šią savaitę lengvas pykinimas, nevemiu, bet šleikštukas yra, aišku krūtys skausmingos ir žiaaaauriai tingiu, nuovargis labai didelis. Aišku vidurių užkietėjimas ir šlapinimasis sutrikęs. Na ir kas keisčiausia tai pilvukas matosi 😜

O čia tai naujienos ! Sveikinu labai labai !!! O jūs nerašėt, kad lyg mm prasidėjo ar tepliojo ? Kiek laiko planavot ?

Aš irgi manau, kad turi rodyti ryškiai. Mane galite išbraukti iš sąrašo  :4u:  Ketvirtadienį pasidariau testą ir rodė abi juosteles. Jokį ne vaiduoklį. Šį kartą tik vieną vienintelį testą panaudojau. Anksčiau man jokių vaiduoklių nerodė. Pasisakau tik dabar, nes reikėjo laiko susivokti. Iki šiol dar nesusivokiu  :D​ Kažkaip keista. Yra ir viskas jau nulemta, lytis ir dar daug dalykų apie naują žmogų. 

Atsakyti

Maniškei irgi 9 ;) 

Svajojanti, tai viskas liuks. Nestresuokit, ramiai vaikščiokit, auginkit pilvuką. 

O čia tai naujienos ! Sveikinu labai labai !!! O jūs nerašėt, kad lyg mm prasidėjo ar tepliojo ? Kiek laiko planavot ?

Stengiuosi kategoriška, bet vis tos mintys įkyrios lenda į galvą 😃

Atsakyti

Man ir ketvirtam cikle pavyko. 

Mano irgi ketvirtas ciklas sėkmingas   :lol:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 26 kovo 2019 - 14:30
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 03 26, 12:16)
<p><strong>Adelė</strong>, o kaip tu? Ar dareisi dar testą? rolleyes.gif​ </p>

Dariausi, nieko, mmm dar nėra, bet tepa, krūtys visai nejautrios, pilvo neskauda. Šiandien turi pareiti, bet gal vėluos, tai pirmas ciklas po ilgo KT naudojimo...
Labai labai džiaugiuosi nauja nestuke, sveikinimai! Kai kažkas pasako, kad jau, toks tikėjimas geru užplūsta smile.gif
Atsakyti
GemmaOrions, sveikinimai!!! wub.gif wub.gif wub.gif

Virusiukų čia mum daugiau, merginos, virusiukų! biggrin.gif

Mimoza, matai kaip - as tai beveik vaizduokliuka iziuriu. biggrin.gif Zinau, juokinga, tiesiog protas nori visur matyti II. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos merginos :) pirmiausiai sveikinimai gintare0820 !!! :yahoo:  :bis  labai smagu, gaila nespėjau pamatyti nuotraukos. Visai neseniai ir man teko šis malonumas, tapti sužadėtine, labai stipri patirtis buvo :D Tuomet sveikinimai naujausiai nėštukei GemmaOrions! :nestuke  :4u: 


Norėjau paklausti jūsų visų kiek laiko jau kiekviena planuojate? Nes matau kada nelaukiat mmm, bet paskutinės merginos parašė per kiek laiko pavyko suplanuoti, įdomi visų patirtis :) Ar turėjote lūkesčių prieš ir kaip reagavote, kai nepavyko pirmą, antrą kartą? Mane visada domina ta psichologinė dalis, kažkuri mergina rašė, kad aš kaip sulaukusi mmm, tai gerai laikaus, bet noriu priminti, kad tai tik pirmas ciklas planavimo, tai gal dėl to ir viskas lengva atrodo :D


Dar vienas klausimas merginos, kaip tvarkotės su tuo, kad nori nenori pradedi galvoti apie vaisingas dienas, kad pradedi planuoti intymias akimirkas su savo antra puse pagal tai, nesinori, kad dingtų malonumas, kad galvoje liktų tik palankios ir nepalankios dienos :D Ir taipogi įdomu ar labai daug jau taip sakant dirbat per vaisingas dienas? Nes vėlgi tas pats... kažkaip keista nenatūralu tada jau varyt kasdien  :unsure: 



Atsakyti

[URL=https://www.part.lt/perziura/4a6b66d1ea14a4668686079cc2d19b51465.jpg]4a6b66d1ea14a4668686079cc2d19b51465.jpg[/URL]

Prašė, tai įkeliu parodyt abu brūkšniukus, 2 dienos iki mėnesinių :4u: Ir siunčiu kitoms laukiančioms  :4u:  :4u:  :4u: 

Atsakyti
Calykusu, mes planuojam daugiau nei 6 metai. unsure.gif Zinok visko buvo per ta laika. Ir didelio noro, ir didelio pykcio, ir bandymo susitaikyti, kad daugiau vaiku nebebus, ir bandymo atsipalaiduoti ir palikti viska likimui. Galeciau knyga apie tai parasyt turbut. biggrin.gif
Del “darbo” per vaisingas dienas, tai mes stengiames kas antra diena. Kasdien nezinau ar gautusi mums. unsure.gif
Atsakyti

Čalykušu, mes planuojam nuo spalio pradžios, bet realių bandymų buvo tik 4 ciklai, nes vyras ne LT dirba. Pirmas užkibo iš kart pirmu bandymu, tai labai norėjosi ir šį syk greito rezultato, bet matyt buvo nelemta išvysti anksti II

GammaOrionis, koks gražus testukas  :wub: 

Atsakyti

GammaOrionis, sveikinimai dideliausi :4u: :wub: .

Čalykušu, mes jau metai ir penktas mėnuo planavimuose. Tikrai nesitikėjom, kad tiek užtruksim, nes pirmas vaikas iš antro ciklo susiplanavo :D. Bet kaip nors, bus šventė ir pas mus. Visko būna, kada patyliukais ašarą nubraukiu, kada raudos vyrui ant peties, kartais atrodo nusispjaut. Visko būna.

O su myliukais, tai kas antrą, kas dvi dienas yra gerai, anot mano ginekologės. Rečiau nereikia, dažniau kaip išeina. Ir ji man kaip ir būtų velnių davus, jei BKT matuočiau ir OV testus kiekvieną mėnesį stebėčiau. Bet būna variantų, kai abu pavargę kaip ciuciukai, bet padarom iš reikalo, nes maždaug vaisingos dienos. 

Atsakyti
Labukas, man vėluoja mmm vieną dieną biggrin.gif o jau š... į batą biggrin.gif dabar jau pergyvenu, kad jos neateis ir, kad po daug metų KT vartojimo ciklas dabar neaišku kada vėl ateis biggrin.gif tai aš jau dabas laukiu mmm, nes nejaučiu jokių požymių pms... Keistas jausmas, nelaukti, paskui laukti, kad tik ciklas įvyktų kuo greičiau, o jetau kiek kantrybės reikia :X
Atsakyti

Mimoza, matai kaip - as tai beveik vaizduokliuka iziuriu. biggrin.gifZinau, juokinga, tiesiog protas nori visur matyti II. blink.gifbiggrin.gif

Kai nori kažką matyti tai ir matai  :D​ Net žvilgtelėjau po paros laiko į testuką tai lygiai toks pat baltut baltutėlis su viena ryškia juostele.

Atsakyti