Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Panos, papaskokite kokie tie vaiduokliai būna? :D nes va, pasidariau testa, na ir kažką matau, bet čia nesu rytiniu dariau, arbatos prisigerus. Nufotkinus nesimatytų, bet šiaip matosi. 

Dabar jau jaudinuosi, jog telioja, vos vos

Atsakyti

Panos, papaskokite kokie tie vaiduokliai būna? :D nes va, pasidariau testa, na ir kažką matau, bet čia nesu rytiniu dariau, arbatos prisigerus. Nufotkinus nesimatytų, bet šiaip matosi. 

Dabar jau jaudinuosi, jog telioja, vos vos

Na vos rausva ta antroji juostelė, toks nesuprasi. O greit atsirado, ar po kelių valandų?

Lauksim ryt ryte pakartojimo, laikau kumščius. Dėl tepliojimo tai gali būti, kad pateplios, bet nepramuš. Man su pirmu nėštumu tai pirmus du mėnesius, kai turėjo būt mmm tepliojo.

Atsakyti

Pegile linkiu, kad tas vaiduokliukas ryškėtų, jei kažką matot tai manau, kad rikrai yra. Nes aš kai dariau, tai buvo balta, balta 😆

Atsakyti

Per daug stengiuos nesvaigti, gal tiesiog.  Garbanelele, atsirado pakankamai greit po 3 min. O kaip tu?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pegile: 16 sausio 2019 - 21:28

Oi kaip smagu merginos jauciu praretes musu gretos  :) pegilei ir garbanelelei rytoj dideliausios sekmes linkiu abiem isvysti tuos du bruksnelius  :wub: tik foto nepamirskit  :D man krutys kokios skaudzios jau kelios dienos neatsimenu ar kada taip buvo dabar gaunasi 18 cd ydomiai  :hmm: 

Atsakyti

Per daug stengiuos nesvaigti, gal tiesiog.  Garbanelele, atsirado pakankamai greit po 3 min. O kaip tu?

Na tai tikrai ryt lauksiu kartojimo :). Linkiu, kad būtų teisybė ir ryškėtų :).

O aš tikriausiai gerai. Užsipirkau cyclebalance dviem mėnesiam į priekį :). Vis dar paberia. Daugiau nieko ypatingo. Na tik gal kas neįprastesnio nei anksčiau, tai vyro norisi labiau   :love:   :D . Prasideda vaisingasis periodas, bet tokie norai būdavo nebent kai ilgiau nieko nenuveikdavom  :rolleyes:. Tikiuosi į gerą tokie mano norai :).

Atsakyti

Oi sory ne taip parasiau gintarei ir pegilei sekmes  :wub: sumaisiau vardus  :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Garbanelele @ 2019 01 16, 22:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pegile" data-cid="72325070" data-time="1547666871"><div><p>Per daug stengiuos nesvaigti, gal tiesiog.  Garbanelele, atsirado pakankamai greit po 3 min. O kaip tu?</p></div></blockquote><p>Na tai tikrai ryt lauksiu kartojimo smile.gif. Linkiu, kad būtų teisybė ir ryškėtų smile.gif.</p><p>O aš tikriausiai gerai. Užsipirkau cyclebalance dviem mėnesiam į priekį smile.gif. Vis dar paberia. Daugiau nieko ypatingo. Na tik gal kas neįprastesnio nei anksčiau, tai vyro norisi labiau   love.gif   biggrin.gif . Prasideda vaisingasis periodas, bet tokie norai būdavo nebent kai ilgiau nieko nenuveikdavom  rolleyes.gif. Tikiuosi į gerą tokie mano norai smile.gif.</p>

Čia kažkokie vitaminai pastojimui? ax.gif
Atsakyti

Labas rytas, na taip didelės sėkmės gintarei ir pegilei. O aš šiandien sugadinau testą, bet ir šis buvo neikiamas 😑, na bet vis dar vilties neprarandu, kol nepasirodė MM. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajojanti27: 17 sausio 2019 - 07:40

Garbanele, tikiuosi šis mėnuo bus sėkmingas jums  :4u: 

svajonanti27, neliūdėk!  :4u:  kol nėra mm, visko gali būti! 

Na, o man, tai vakar dienos lengvas vaiduokliukas matosi net nufotografus, bet šiandien rytinis - tuščias  :unsure: mm jau veluoja 2-3 dienas :hmm: 

Atsakyti

Bet kaip galima tada tokiis dalykus paaiškinti. Aš galvoju gal nuo testų priklauso  :hmm: . O tos pačios firmos darėte? Na tikiuosi vis dar labai, nors pilvą skaudą, pučią ir toks jausmas, kad tuoj pasirodys mm. 

Atsakyti

Gintare, kaip šios dienos testas? 

Pegile, ryt ryte kartok. Laikau kumščius kad išvystum II :) 

Svajojanti, kol nėra mmm tol geras ženklas. :) 

Būtų nerealu jei visos išvystumėte išsvajotus II brūkšnelius. To ir linkiu. Būtų dar daugiau virusiukų mums 😊

Atsakyti