Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Mergaitės, kur dingot? Kaip jūsų rezultatai?

Atsakyti

Pas mane tai tokios žinios, kad galiausiai pramušė prieš valandą :(. Daug ir nesitikėjau iš šito ciklo, bet tas vaiduoklis išmušė iš vėžių :huh2: 

01.07 -hal- nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mmm

01.14 pegile laukia II

01.19 Gintare 0820 nelaukia mmm

01.19 svajojanti27 nelaukia mmm

01.23 finy labai laukia mmm

01.28 lauralina3 nelaukia mmm

02.03 _mimozza_ lauks mmm

02.04 Garbanelele laukia II

02.10 Sange nelaukia mmm

02.14 pegile laukia II

Atsakyti

Na taip, vaiduokliukas suteikė vilčių, sunku kai lauki tų dviejų brūkšniukų ir ateina MMM. Laikykis pegile gal šį ciklą bus viskas gerai 😉

Atsakyti

01.07 -hal- nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mmm

01.19 Gintare 0820 nelaukia mmm

01.19 svajojanti27 nelaukia mmm

01.23 finy labai laukia mmm

01.28 lauralina3 nelaukia mmm

02.03 _mimozza_ lauks mmm

02.04 Garbanelele laukia II

02.10 Sange nelaukia mmm

02.14 pegile laukia II

:4u:  laikykis pegile, neprarask ūpo :). Ateis šventė į visų mūsų kiemus :)

Atsakyti

Ačiū, merginos!  :wub:  galvoju, gal kažkas kabinos šį mėnesį, nes ir vėlavo 3 d. Nu nieko, visoms gal kitas mėnuo bus pagaliau sėkmingas!  :nestuke

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pegile: 17 sausio 2019 - 20:51

labas rytas! pas mane jokiu naujienu... rytoj turi ateit mmm. NT darau visus rytus. Ir vakar ir siandien- izvelgiu vaiduokliuka, bet siandien jis maziau matomas nei vakar  :unsure:   tai va, nieko nezinau, nieko nesitikiu... Tas sleikstulys nuo kurio pabudau pries pora dienu- dingo..

Pegile  :4u:   as bijau kad man bus tas pats.. bet tada nesuprantu, kodel rodo vaiduokliuka?  :hmm:   gal tai reiskia, kad kaip ir kibo, bet neisilaike?  :unsure: 

man pilva maudzia, jauciu tuoj pramus.. :unsure:​ 

Atsakyti

Labas rytas visoms  :) parodyk ir mums tuos vaiduokliukus patirinesim gintare  :wub: as ir siryt dariausi nt balta balta bet tai dar labai anksti pati zinau vis tas smalsumas  :D 

Atsakyti

Labas rytas visoms  :) parodyk ir mums tuos vaiduokliukus patirinesim gintare  :wub: as ir siryt dariausi nt balta balta bet tai dar labai anksti pati zinau vis tas smalsumas  :D

nelabai noriu det, nes po to nzn kaip istrint foto..  :angel2:  nelabai noriu kad foto liktu kazkur interneto platybese ir visi ziuretu  :rolleyes:​ 

Atsakyti

nelabai noriu det, nes po to nzn kaip istrint foto..  :angel2:  nelabai noriu kad foto liktu kazkur interneto platybese ir visi ziuretu  :rolleyes:​ 

Va per čia galima įkelti https://www.part.lt/...sleliu_talpykla

Atsakyti

Labas merginos, gintaryte suprantu tave, nes man ir pilvą skaudą pojūtis, kad bėga kažkas, lakstau į tuoleta kas 5 min. žiūrėti ar neprasidėjo. Vakar, kur dariau testą, buvau neišmetus, tai vakare užmečiau akį kažkas šmėstelėjo 🤔, šiandien vėl dariau, bet vėl iš pradžių balta, o po to lyg kažkas, bet čia sakau turbūt nuo to per didelio noro pamatyti. Nupaveikslavus mano tikrai nesimatytų. Nors vyras sakė, kad ir mato kažką  :hmm: . Išdurnėt galima per tas dienas. Naktį sapnavau, kad susirgau  :4u:​ 

Atsakyti

Va per čia galima įkelti https://www.part.lt/...sleliu_talpykla

per cia kai keliau anksciau tai nejo po to istrint.. 

Atsakyti

Labas merginos, gintaryte suprantu tave, nes man ir pilvą skaudą pojūtis, kad bėga kažkas, lakstau į tuoleta kas 5 min. žiūrėti ar neprasidėjo. Vakar, kur dariau testą, buvau neišmetus, tai vakare užmečiau akį kažkas šmėstelėjo 🤔, šiandien vėl dariau, bet vėl iš pradžių balta, o po to lyg kažkas, bet čia sakau turbūt nuo to per didelio noro pamatyti. Nupaveikslavus mano tikrai nesimatytų. Nors vyras sakė, kad ir mato kažką  :hmm: . Išdurnėt galima per tas dienas. Naktį sapnavau, kad susirgau  :4u:​ 

o gal tikrai kazkas yra  :4u:   as ir galvoju, gal labai noriu matyt tai matau...  ai, as jau apsiraminau ir ramiai laukiu mmm  :huh2:  

buvau pradejus galvot kaip pranesiu MB. Galvojau nupirkt dodziuka neutralios spalvos su kokiu nors uzrasu- as myliu teti, ar kazka panasaus  :wub:   bet dar palauksiu su pirkiniais  :D​ 

Atsakyti