Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

QUOTE(_mimozza_ @ 2019 01 17, 09:58)
<p>Gintare, kaip šios dienos testas? </p><p>Pegile, ryt ryte kartok. Laikau kumščius kad išvystum II smile.gif </p><p>Svajojanti, kol nėra mmm tol geras ženklas. smile.gif </p><p>Būtų nerealu jei visos išvystumėte išsvajotus II brūkšnelius. To ir linkiu. Būtų dar daugiau virusiukų mums 😊</p>

Taip taip ir išsilakstysit visos biggrin.gif ieškosiu naujų draugių tada bebe.gif bebe.gif bebe.gif
Atsakyti

Galvoju kraujo tyrimą pasidaryti. Kokį reikia daryt hcg, taip?

Atsakyti

Uoj kiek čia laukiančių ir nerimaujančių narių :) Smagu, kad bent vaiduokliukus matot :) Lauksim išryškėjusių testukų. Džiaugiuosi už jus :)

Atsakyti

Oi kaip smagu merginos jauciu praretes musu gretos  :) pegilei ir garbanelelei rytoj dideliausios sekmes linkiu abiem isvysti tuos du bruksnelius  :wub: tik foto nepamirskit  :D man krutys kokios skaudzios jau kelios dienos neatsimenu ar kada taip buvo dabar gaunasi 18 cd ydomiai  :hmm:

Skaudanti ir be galo jautri krūtinė man buvo kai laukiausi. Prasidėjo tie skausmai panašiu metu. Tai gal bus sėkmingas mėnuo ;)

Atsakyti

Taip taip ir išsilakstysit visos biggrin.gifieškosiu naujų draugių tada bebe.gifbebe.gifbebe.gif

Manau, kad greit iš čia nepabėgsiu. Vyro šalia neturiu. Tai ir pagauti tą virusiuką sunkiau. Tad draugausim dar tikrai 😊😀

Atsakyti

Galvoju kraujo tyrimą pasidaryti. Kokį reikia daryt hcg, taip?

Taip hcg :) oj kaip lauksim rezultatų :) 

Atsakyti

Manau, kad greit iš čia nepabėgsiu. Vyro šalia neturiu. Tai ir pagauti tą virusiuką sunkiau. Tad draugausim dar tikrai 😊😀

O ką vyras dirba (jei ne paslaptis), kad taip ilgai namie nebūna? 

Atsakyti

O ką vyras dirba (jei ne paslaptis), kad taip ilgai namie nebūna? 

Jis Norvegijoje, statybų sektorius. Tai skraidome vienas pas kitą. Jei viskas ok bus su mano ciklu, tai planuojam su dukrele vasarį nuskristi keletai savaitėlių, pabėgtume nuo rutinos ir gal žirniukas užkibtų 😊

Atsakyti

Jis Norvegijoje, statybų sektorius. Tai skraidome vienas pas kitą. Jei viskas ok bus su mano ciklu, tai planuojam su dukrele vasarį nuskristi keletai savaitėlių, pabėgtume nuo rutinos ir gal žirniukas užkibtų 😊

Na tada keliones reikia planuoti pagal ciklą :) Sunku, bet manau viskas įmanoma :)

Atsakyti

Man šį ciklą krūtų speneliai jautrūs pasidarė 14cd ir iki dabar jautrūs  :hmm:​ . Niekada nebuvo anksčiau prieš mm. 

Atsakyti

Nu mano ir krutine atrodo koks uzdegimas kad butu tikiuosi kad geras zenklas  :P bet kazkaip vilciu daug nededu nes per vaisingas mazdaug dienas tik du kartai buvo  :love: taip gavosi 13 cd ir 17 cd  :ax: ydomu ar yra kuriai parode 7 d po OV jau niezti nagus  :oh: 

Atsakyti
Gintare kaip tavo testai?
Pegile,aukiam ryškumo bigsmile.gif
Atsakyti