Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Vat man irgi gaila vaikų gimusių gruodį, o ypač per šventes smile.gif
Gimtadienį užgožia šventės...

Aš jau vyrui pranešiau smile.gif
Kada tu lape praneši? Kada numatomas gimdymas?

oi nzn kada pranesiu, jei uzteks kantrybes gal iki velyku istrauksiu , bet bijau neiskesiu :) 

numatoma gruodzio 17 diena, bet is ankstesniu patirciu galiu sakyt matyt plius savaite dar kokia :)

Atsakyti

Pasidariau dar vieną vakare, dar teigiamas bet jau vienodo ryškumo  :) Belieka tikėtis, kad ovuliacija įvyks  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Ačiū, mergaitės, nedrąsu dar džiaugtis biggrin.gif
Šokit abi į 2019 metų traukinį ;)

Sveikinu finy, sulaukus dviejų brūkšniukų 😍

Atsakyti
Adele, na taip, buna stebuklu. biggrin.gif

As per sventes gimus. Nekazka, zinokit. Nuo vaikystes kompleksa turiu, nes visad sveikina su kaledom, naujais na ir gimtadieniu kartu. blink.gif Not fun. biggrin.gif Bet kaip bus - taip. biggrin.gif

Minoza, linkiu, kad taip ir butu. ;)

Hal, imk baliona. Suprantu kaip liudna. 4u.gif
Atsakyti
Mano vyras gimęs gruodžio 21,irgi nesužavėtas savo gimtadieniu... Šiais metais buvo 30 metis, tai draugai vos ne vos susiplanavo, kad būtų neišvykę pas tėvus ir tt Kalėdoms, kad galėtume atšvęsti.

Mimozza, pavaryk! biggrin.gif

Merginos, kurios pamatė II, ar jautėte kažką, papasakokit ar kūnas signalizavo, ar tiesiog be jokių požymių ir nuojautų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 14 balandžio 2019 - 20:18
Apsiskaičiavau dienose po O, kažkaip įsivaizdavau, kad jau 9,bet matyt iš to noro mintyse kelias dienas pridėjau, čia kažką net rašiau, kad jau 8 DPO, bet žiū šian grafike kotais per mažai taškelių biggrin.gif žodžiu, ne esmė. Septinta šiandien DPO, vyksta BT pakritimas šioks toks iki 36.9,o katik pamačiau kraujuko išskyrose, nu taip sutapo su pakritimu, norisi tikėti, kad implantacija įvyko. Dabar laikysiu špygas, kad tik pakiltų BT! ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 14 balandžio 2019 - 21:54
QUOTE(Adelė 85 @ 2019 04 14, 22:53)
Apsiskaičiavau dienose po O, kažkaip įsivaizdavau, kad jau 9,bet matyt iš to noro mintyse kelias dienas pridėjau, čia kažką net rašiau, kad jau 8 DPO, bet žiū šian grafike kotais per mažai taškelių biggrin.gif žodžiu, ne esmė. Septinta šiandien DPO, vyksta BT pakritimas šioks toks iki 36.9,o katik pamačiau kraujuko išskyrose, nu taip sutapo su pakritimu, norisi tikėti, kad implantacija įvyko. Dabar laikysiu špygas, kad tik pakiltų BT!  ax.gif

Man šiandie 9dpo. Tai va greit testukas ir pas tave bus ;)
Ačiū svajojanti smile.gif
Dėl švenčių, kas gimę per jas belieka gimtadienius anksčiau arba vėliau švęst ;) nes per šventes visi su šeimom smile.gif

Kas dėl požymių klausė. Man pilvą maudė keletą dienų kaip kad būna jau pradidėjus mmm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 14 balandžio 2019 - 22:16
Finy, o krūtinė? Ar jautri?

Pakilo mano tempa šiandien iki 37.1,rodos viskas pagal planą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 15 balandžio 2019 - 06:53
QUOTE(Adelė 85 @ 2019 04 15, 07:52)
Finy, o krūtinė? Ar jautri?

Pakilo mano tempa šiandien iki 37.1,rodos viskas pagal planą biggrin.gif

Pagal ją nemoku spręsti. Nes jinai man ir taip būna kartais jautri ir nzn kuriuo metu tai vyksta smile.gif
Laikom kumštukus smile.gif
Atsakyti

Mane visą savaitę kankino jausmelis kaip praėjusį kartą :nestuke , nors realiai nežinau ar tai būtų įmanoma, bet pasidariau testą dėl šventos ramybės šeštadienį, deja...

Kažkaip nesinori pasidaryt pamišusiai dėl kiekvieno požymio, bet kaip laukiu to, iki ano karto kažkaip ramiau į viską reaguodavau, dabar atrodo labiau stengiuosi ir tas jaučiu kiša koją...

Finy sveikinu !!!!!!

 

as siandien dar karteli pasidariau tai jau ryskiau matosi

 

[url=https://radikal.ru][/url]

 

 

Sveikinimai lape_apykakle  :4u:  

 

 Sulaukusios II :wub:

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy

Vis dar laukiančios II  :wub: 
04.20 Airisė laukia II
04.24 Adelė 85 nelaukia mmm
04.26 Ginkante laukia mmm
04.27 Čalykušu nelaukia mmm
04.28 _mimozza_ nelaukia mmm
04.28 eirona nelaukia mmm
04.28 JusteS nelaukia mmm
05.01 lauralina3 nelaukia mmm
05.01 Garbanelele laukia II
05.01 jogaileee3 nelaukia mmm
05.04 *Niloticus* pamatys II
05.06 Gintare0820 sulauks II
05.12 Kategoriška nelaukia mmm
05. -hal- nelaukia mmm

 

Sveikinimai sulaukusioms II  :nestuke  :4u:

Atsakyti

aciu uz sveikinimus !!!!

o su simptomais tai zinok visai jokiu nebuvo, gal kiek blogulys rytais biski, bet kadangi turejau cia toki atsiskaityma tai maniau gal nuo nervu :) bet va praeita menesi ir krutine jautri buvo ir nuovargis pjove, bet nieko :) 

va uzsiregistravau pas daktare siandien , kad jau visai viskas oficialu butu :D

Atsakyti

jei vistik laukiuosi, tai pirmąjį nėštumo požimį įvardysiu tą begalinį norą valgyti saulėje džiovintus pomidorus :D Kažkoks išprotėjimas, suvalgau per dieną bonkutę :D ir dabar žinoma juos kemšu...

Atsakyti