Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

aciu uz sveikinimus !!!!

 

o su simptomais tai zinok visai jokiu nebuvo, gal kiek blogulys rytais biski, bet kadangi turejau cia toki atsiskaityma tai maniau gal nuo nervu :) bet va praeita menesi ir krutine jautri buvo ir nuovargis pjove, bet nieko :)

 

va uzsiregistravau pas daktare siandien , kad jau visai viskas oficialu butu :D

 

Kiek laiko tada tau jau ? :)

 

Po daktarės prašom raportuoti :)

Atsakyti

Kiek laiko tada tau jau ? :)

Po daktarės prašom raportuoti :)

dabar mano apsas raso kad 4savaites 7 dienos, o uzsirasyt pavyko tik 29 dienai

Atsakyti

Mane visą savaitę kankino jausmelis kaip praėjusį kartą :nestuke , nors realiai nežinau ar tai būtų įmanoma, bet pasidariau testą dėl šventos ramybės šeštadienį, deja...

Kažkaip nesinori pasidaryt pamišusiai dėl kiekvieno požymio, bet kaip laukiu to, iki ano karto kažkaip ramiau į viską reaguodavau, dabar atrodo labiau stengiuosi ir tas jaučiu 

Tai ovuliavija manau tik savaitgalį galėjo įvykti, tad testuotis ryškiai per anksti :)​ Mes abi nelaukiam mmm 04.28 :) na aš dabar nelauksiu dviem dienomis vėliau.

Atsakyti

Tai ovuliavija manau tik savaitgalį galėjo įvykti, tad testuotis ryškiai per anksti :)​ Mes abi nelaukiam mmm 04.28 :) na aš dabar nelauksiu dviem dienomis vėliau.

Taip, pagal mano kalendorių ovuliacija vakar man įvykt turėjo :)

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 04 15, 12:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JusteS" data-cid="72412940" data-time="1555307348"><div><p>Mane visą savaitę kankino jausmelis kaip praėjusį kartą nestuke.gif , nors realiai nežinau ar tai būtų įmanoma, bet pasidariau testą dėl šventos ramybės šeštadienį, deja...</p><p>Kažkaip nesinori pasidaryt pamišusiai dėl kiekvieno požymio, bet kaip laukiu to, iki ano karto kažkaip ramiau į viską reaguodavau, dabar atrodo labiau stengiuosi ir tas jaučiu </p></div></blockquote><p>Tai ovuliavija manau tik savaitgalį galėjo įvykti, tad testuotis ryškiai per anksti smile.gif​ Mes abi nelaukiam mmm 04.28 smile.gif na aš dabar nelauksiu dviem dienomis vėliau.</p>

Manau, Justė testavosi, nes manė, kad gal vistik pastojo aną ciklą, prasirgo ir tikėjosi o maža kas. Aš iš tikro nelabai tikiu tuo, kad moterys serga, o laukiasi, manau jos patepliojima, ar pakraujavima priima už mėnesines...

Justė, nesuk sau galvos, pradėk viską iš naujo, sveikai valgyk, daug miegok, ruošk dirvą smile.gif stebėk savo kūną. Man labai patiko matuoti BT, išsiaiškinau, kad O pas mane ne 14 dieną, o 12,kaip ir maniau, kad anksčiau, stipriau pasidarbuokite biggrin.gif neikite į pirtį ir jau šį ciklą gal pavyks smile.gif Kai save stebi, laikas greit prabėga smile.gif
Atsakyti

Manau, Justė testavosi, nes manė, kad gal vistik pastojo aną ciklą, prasirgo ir tikėjosi o maža kas. Aš iš tikro nelabai tikiu tuo, kad moterys serga, o laukiasi, manau jos patepliojima, ar pakraujavima priima už mėnesines...

Justė, nesuk sau galvos, pradėk viską iš naujo, sveikai valgyk, daug miegok, ruošk dirvą smile.gifstebėk savo kūną. Man labai patiko matuoti BT, išsiaiškinau, kad O pas mane ne 14 dieną, o 12,kaip ir maniau, kad anksčiau, stipriau pasidarbuokite biggrin.gifneikite į pirtį ir jau šį ciklą gal pavyks smile.gifKai save stebi, laikas greit prabėga smile.gif

Taip, aš galvojau, kad aną ciklą užkibo, bet ne :) 

Man praėjusį nėštumą buvo taip, kad pastojau, ir po to dar sirgau  :unsure: Todėl ir dabar taip tikiuosi :) bet kaip sakai, reikia viską pamiršt ir atiduot į Dievo rankas  :4u:​ 

Atsakyti

Taip, aš galvojau, kad aną ciklą užkibo, bet ne :)

Man praėjusį nėštumą buvo taip, kad pastojau, ir po to dar sirgau  :unsure: Todėl ir dabar taip tikiuosi :) bet kaip sakai, reikia viską pamiršt ir atiduot į Dievo rankas  :4u:​ 

Čia jau toks retesnis atvejis kai nėštumo metu mmm ateina. Aš ir tikėjausi, kad bus kaip su pirmu nėštumu iš pirmo ciklo ir pastosiu. O bet tačiau jau pusė metų kaip nieko  :unsure: Linkiu kuo greičiau sulaukti II  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikoa merginos 🌹 kaip gyvenat? Artėja vyro grįžimas, testukai ov paruošti, pirmas mėnuo kai stebiu bt. Iškilo kitas klausimas 🤔pirksim kelione liepai į Turkiją, galvoju kaip būtų jei pasisektų pastoti? 😮 Kelinta vakarą mintys lenda į galvą, o sustoti planavimo ritme ir uzsiciklinti tik tuom nesinori. Tiesiog įdomi jūsų nuomonė.. 😣🤔

Atsakyti
QUOTE(Ginkante @ 2019 04 15, 21:54)
<p>Sveikoa merginos 🌹 kaip gyvenat? Artėja vyro grįžimas, testukai ov paruošti, pirmas mėnuo kai stebiu bt. Iškilo kitas klausimas 🤔pirksim kelione liepai į Turkiją, galvoju kaip būtų jei pasisektų pastoti? 😮 Kelinta vakarą mintys lenda į galvą, o sustoti planavimo ritme ir uzsiciklinti tik tuom nesinori. Tiesiog įdomi jūsų nuomonė.. 😣🤔</p>

Mano manymu tai nieko tokio, aš su pirmu 11 sav keliavau į Kroatiją. O Turkija tai ką nuskrendi, paguli, parskrendi biggrin.gif kai keliauju matau labai nemažai besilaukiančiu, kartais stebiuosi kaip jos nebijo pvz Zika viruso rytuose, arba skrenda su tokiais pilvais ir nebijo pagimdyti svetur biggrin.gif taip kad visiškai nesuk sau galvos, nėštumas ne liga.

O mano šiandienos pastebėjimas, kad aiškiai daugiau einu į toleta ax.gif su pirmu supratau, kad laukiuosi kai pradėjau lankstyti vis, ui kaip norėčiau, kad tai būtų taip pat smile.gif jaučiu jau atsivalgiau savo pomidorų biggrin.gif nes buvo rėmuo jau net prasedejes biggrin.gif
Atsakyti

Uoj kaip nuraminot 😍🌹

Tai vis ir sukau galva, kad jei sužinočiau kad pastojau, atsisakyciau kelionės 🤭🤔

Reikia nusiraminti 🤔ir toliau gyventi vyro laukimu ☺️☺️

O jums palinkėsiu, kad tas lakstymas į Tualetą gera atneštų 🤗🤰

Atsakyti

Čia jau toks retesnis atvejis kai nėštumo metu mmm ateina. Aš ir tikėjausi, kad bus kaip su pirmu nėštumu iš pirmo ciklo ir pastosiu. O bet tačiau jau pusė metų kaip nieko  :unsure: Linkiu kuo greičiau sulaukti II  :rolleyes:​ 

 Ačiū  :4u:  

Atsakyti
Labas rytas. Kam teko susidurti su David NT? 10 stiprumo ar ko ten biggrin.gif pirkau iš testukai svetainės. Ar labai jau jie silpni ir reikėtų nusipirkti normalesniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adelė 85: 16 balandžio 2019 - 07:08