Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Finy, o matau geros žinios! Sveikinu!  :nestuke​ 

Atsakyti

Siandien kazkaip tylu :)

as tai siandien lakstau i tulika kaip pasiutusi :)

Atsakyti
QUOTE(lape_apykakle @ 2019 04 16, 16:04)
<p>Siandien kazkaip tylu smile.gif</p><p></p><p>as tai siandien lakstau i tulika kaip pasiutusi smile.gif</p>

Jau dievaži tykuma... AŠ jau gadina testą, balta balta kur dairais smile.gif o dairiaus kelias val biggrin.gif
Atsakyti

Labas merginos seniai jau užsukus buvau :) laksčiau per daktarus zodziu pagaliau gryzau pas savo geriausia ginekologe tai viską normaliai apžiūrėjo dėl tos žaizdeles nėra ji didele ir tikrai sakė nieko blogo paėmė pakartotinai ta tyrimą padare progresterona tai 4.43 sakė dar norma ir va mm atėjo dar net anksciau nei yprastai jauciu susitvarkys man čia gal viskas  :hmm: dabar eisiu rytoj nes sakė po mm ateiti :) tai dabar mano mm gegužės 12d  :) 

Atsakyti

Sveikinu lape apykaklė ir fyni :wub: kaip smagu linkiu lengvo nesiojimo :) 

Atsakyti

Lape apykaklė mano berniukas irgi gimęs gruodžio 22d :D matau kad ir dabar panasiai tau gaunasi :)  :wub: 

Atsakyti
Šiandien sunkokai atidirbau, reikėjo visaip tupcioti ir daug nugarą lenkiau...jauciai,kad dirbu per stipriai, patampiau šiek tiek sunkesnių daiktų... Ir parėjus vėl pamačiau skaičiai rausvo kraujo verysad.gif jaučiu nekažką čia man bus...
Atsakyti

Lape apykaklė mano berniukas irgi gimęs gruodžio 22d :D matau kad ir dabar panasiai tau gaunasi :)  :wub:

aha panasiai. praeita karta pamenu numatyta data buvo 15 :) tai bijojau kad dar biskis ir per sventes sedesiu ligonineje , nes kadangi belgijoj gimdziau ten paprastai 5 dienas laiko, bet va po 3 issiprasiau :)

Atsakyti

Šiandien sunkokai atidirbau, reikėjo visaip tupcioti ir daug nugarą lenkiau...jauciai,kad dirbu per stipriai, patampiau šiek tiek sunkesnių daiktų... Ir parėjus vėl pamačiau skaičiai rausvo kraujo verysad.gifjaučiu nekažką čia man bus...

Reiktu saugoti save, pagulėtu, nieko sunkaus netampyti, arba labai atsargiai :) 

Atsakyti
QUOTE(LoyalWarrior @ 2019 04 17, 07:49)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Adelė 85" data-cid="72414340" data-time="1555434713"><div><p>Šiandien sunkokai atidirbau, reikėjo visaip tupcioti ir daug nugarą lenkiau...jauciai,kad dirbu per stipriai, patampiau šiek tiek sunkesnių daiktų... Ir parėjus vėl pamačiau skaičiai rausvo kraujo vartotojo įkelta nuotraukajaučiu nekažką čia man bus...</p></div></blockquote><p>Reiktu saugoti save, pagulėtu, nieko sunkaus netampyti, arba labai atsargiai smile.gif </p>

Mano darbas toks, kad aš negaliu tiesiog sėdėti verysad.gif realiai nežinau kaip čia man reikėtų dirbti su tuo pilvu verysad.gif šiandien kraujavimas dar buvo, labai silpnas bet buvo, įdomu ar dings, šiandien diena prie kompo, o ryt vėl reikės judėti verysad.gif
Atsakyti

Šiandien sunkokai atidirbau, reikėjo visaip tupcioti ir daug nugarą lenkiau...jauciai,kad dirbu per stipriai, patampiau šiek tiek sunkesnių daiktų... Ir parėjus vėl pamačiau skaičiai rausvo kraujo verysad.gifjaučiu nekažką čia man bus...

Prašom saugoti save ponia, aš dabar labai skaudžiai pajutau to savęs nesaugojimo kainą, juolab kad ūkiškai gyvenam, tiksliau tėvai gyvena o aš dar pas juos, tenka padėt, pasitampyt, atrodo nepasakysi, sorry aš čia bandau pastot nepadėsiu, juolab natūra mano ne tokia, beeet dabar imu ir pasakau, arba darau daug mažiau :)

 

a kokio biulietenio keliom dienytėm pasiimt neina? 

Atsakyti

Aš, Juste, dirbu sau, žmonės užrašyti ir nėra kur perkelti, na ir šiaip gyvenimas negali sustoti, teks dar ne tiek dirbti vasarą. Esu fotografė, studijoje tampau visokias dekoracijas, kilnoju vaikus :D fotikas vien kiek sveria ar lempos...o visa vasara dar vestuvių prirašyta, tenka kartais ir po 10km su kuprine suvaikščioti ir nevalgius ir negėrus ir dar per karščius vos ne alpstu :D žodžiu išbandymas tikrai bus žirniukui kuris užkibs, bet guodžiu save, kad juk visad buvau aktyvi, organizmas pripratęs, o ir išliks tik stipriausias. O tu nebijok pasakyti tėvams ne, jie turi suprasti, kad sukūrei šeimą ir negali dirbti kaip anksčiau.

Aš vis dar teplioju, jaučiu lengvą maudimą kaip per mmm... skauda galvą. Aiškiai kažkas vyksta, bet arba labai gero arba ne....

Atsakyti