Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

kaip faina skaityt!  :4u:   :wub:   oj, kaip laikas greitai eina  :angel2:   as tai vis dar cia  :D   taip smagu, kad iseit nenoriu  :D​  

Nieko gintaryte atreis laikas ir jūs išvysit tuos du brūkšniukus  :wub: . Laikas atrodo lekia, bet žinok kai lauki vizito pas gydytoja tai jis ilgai eina  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Svajojanti, kaip smagu kad aplankei mus  :4u: Labai šaunu, kad pilvelio gyventojui viskas puiku. O gal žinai jau ko laukiesi?  :wub: Tai tu mūsų ir nepalik  :rolleyes:​ 

Kai buvom 13 sav. genetiniam tyrimui, gyd. sakė panašisu į vyrišką lytį, bet negarantuotai pasakė. Tai tikiuos, kad toj 19 sav. sužinosim. Nors iš kitos pusės tsi visiškai nesvarbu, nes man svarbu, kad tik sveikas. Bus berniukas bus trys vyrukai, jau viskas žinoma, daug rūbų nuo brolių. Bus mergaitę, bus kažkas nauja 🥰🥰🥰

Atsakyti

Sveikos, merginos :)

Buvau dingusi ir aš, kai geras oras, norisi kuo daugiau laiko leisti lauke :) O man mm jau praėjo, kalendorius sako, kad šią savaitę jau reikia imtis darbo kaip reikiant, gal kažkas užkibs! Planuoju pirkti ovuliacijos testų, kad dar tiksliau būtų, šiandien 11 ciklo diena, tai šiandien pat ir galiu gadinti, ane? :hmm:  :wub: Gal turit kokių pamėgtų firmų? :D  Pagal kalendorių, didžioji diena turėtų būti birželio 1 d. :4u:  TAI PIRŠTAI SUKRYŽIUOTIII :bigsmile:  :taika:​ 

 

LINKIU VISOMS GRAŽIOS LIKUSIOS DIENOS IR SĖKMINGOS SAVAITĖS  :heart:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandos pusseserė: 27 gegužės 2019 - 12:46

Sveikos, norėčiau ir aš prisijungti, jau seniai savo angeliuką planuojam.

Sveika prisijungus :4u:

 

Atsakyti

Gintare, nu viskas, ryt nusipirksiu ir as :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (:Buziukas:): 27 gegužės 2019 - 15:38

Ačiū  už priėmimą  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ptolomeja: 27 gegužės 2019 - 21:07

kaip jus- Karina, Garbanele? Gal jau testukus ruosiates gadint?  :rolleyes:  :)   mes mmm nelaukiam tuo pat metu. As tai zinau kad sulauksiu tai ir laukiu ramiai  :D​  

Atsakyti

kaip jus- Karina, Garbanele? Gal jau testukus ruosiates gadint?  :rolleyes:  :)   mes mmm nelaukiam tuo pat metu. As tai zinau kad sulauksiu tai ir laukiu ramiai  :D​  

Tikriausiai nedarysiu. Tikrai nesitikiu, kad pavyks patiems. Kažkaip nenoriu savęs per daug pozityviai nuteikti, nes ir taip skaudu, kai tiek laiko nieko nesigavo. MB laukia konsultacijos pas gydytoją dabar, gal ką patars gudresnio.

Atsakyti

Aš tai irgi manau, kad gal prasidės mėn. Kol kas negadinsiu NT. Nebent savaite nebus mm. O Tu dar negadinai NT Gintare 😉?

Atsakyti

Sveikos :)

Aš irgi noriu jungtis prie sąrašiuko 😊😍

Sulaukusios II  :wub:

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85

Vis dar laukiančios II   :wub: 
05.10 -hal- nelaukia mmm
05.25 JusteS nelaukia mmm
05.28 jogaileee3 nelaukia mmm
06.01 _mimozza_ laukia mmm
06.01 Gintare0820 sulauks II
06.01 Karina2209 nelaukia mmm
06.02 Garbanelele laukia mmm
06.05 lauralina3 nelaukia mmm
06.07 VeDo nelaukia mmm
06.09 Kategoriška nelaukia mmm
06.15 Airisė laukia II

06.16 pandos pusseserė nelaukia mmm
06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm
07.... Ginkante nelaukia mmm

Atsakyti

Sveeeikos visos :) skaitau visuomet forumą tik neturiu ką pasakyti, kai nesiseka planuoti.. man kaip tyčia nesėkmės kažkokios.. :D tai pienligė tai apsinuodiju maistu.. Tai prieš keletą savaičių apsinuodijau maistu ir į ligoninę net patekau. Darė kraujo tyrimus tai būtų pasakę jei būtų kas užkibę, bet jau bet kokiu atveju nemanau, nes vaistų leido ir pnš... kol kas mėnesinių nėra. Turi būti šiandien. Skaaauda baisiai pilvą, krūtinę tai turėtų pramušt greitu metu :D bandysim kitą kartą :D 

Linkiu visoms sėkmės ir toliau skaitysiu Jūsų istorijas :P 

Atsakyti

Labas, Jogaile. :)

Taip, gyvenime visko būna. Bent jau man kartais pradeda atrodyti, kad kažkas ten aukščiau, geriau už mus žino, kada ir kaip... 

Bet taip sunku išlaukti... :) 

Atsakyti