Na man įplėša yra kitoje vietoje... ir kartais pakrauojuoja atlikus didelį reikalą.. tai todėl.
Jogaileee oho, kokios naujienos!
sveikinimai
Gintare,
labai linkiu, kad šis ciklas būtų su laiminga pabaiga ir nuostabia pradžia
O aš padejuosiu
Šeštadienį turėjo būti dukrytės gimtadienio šventė, o ir MB dėl to grįžo. O jai vėjaraupiai vakar prasidėjo
![]()
Tai viską teko atšaukti.
ai, kaip Dievas duos. As jau pradedu galvot kad nelemta. Gal MB nera mano zmogus nzn.. Uzsirasiau laika pas gine uz poros savaiciu. Pasidarysiu tyrimus reikiamus. Ai, bus matyt.
O vargeli, kaip nepasiseke jums su gimtadieniu
gal nukelsit kitam savaitgaliui?
Sulaukusios II
- svajojanti27
- Pegile
- Sange
- LoyalWarrior
- GammaOrionis
- lape_apykakle
- finy
- Adelė85
- jogaileee3
Vis dar laukiančios II
05.10 -hal- nelaukia mmm
05.25 JusteS nelaukia mmm
06.01 _mimozza_ laukia mmm
06.01 Karina2209 nelaukia mmm
06.05 lauralina3 nelaukia mmm
06.07 VeDo nelaukia mmm
06.09 Kategoriška nelaukia mmm
06.15 Airisė laukia II
06.16 pandos pusseserė nelaukia mmm
06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm
06.25 Gintare0820 noretu II
66.28 Garbanelele laukia mmm
07.... Ginkante nelaukia mmm
jogaileee3, 31 Geg 2019 - 10:56, parašė: Nemoku įkelti nuotraukųpagelbėkit. Na bet pasidariau tris testus visi teigiami. Net atostogas diebai paėmiau, nes negaliu susikaupt iš laimės. Tikiuos viskas bus gerai.
Spausk Išsamus atsakymas, tada kur Pridėti bylas spausk Pasirinkite ir pasirink norimą foto, jos gali ir neįkelti jei ji per didelė tada reikėtų ją apsikarpyti ir vėl iš naujo kelti.
Arba per čia https://www.part.lt/geriausia prisiregistruoti, nes lengviau ištrinti. Jei nesiregistruoji tai būtinai nusikopijuok paskutinę nuorodą ištrynimui, tik su ja išsitrins. Bei nuimk varnelę nuo kelti į bendrą galeriją.
ai, kaip Dievas duos. As jau pradedu galvot kad nelemta. Gal MB nera mano zmogus
nzn..
O vargeli, kaip nepasiseke jums su gimtadieniu
![]()
gal nukelsit kitam savaitgaliui?
Laikas parodys
Nukėlėm dviems savaitėms, nes kitą savaitę man operacija 🙈
Aš pamačiau testą, tada kelias dienas virskinau, po kelių dienų nuėjau pasidariau HCG, žinoma tai nebūtina jei jautiesi gerai, bet mane vedė smalsumas, po trijų dienų vėl pakartojau, pamačiau kilimą, nusiraminau, po to paskambinau ir užsirašiau į Motinystės centrą, man paskyrė vizitą tik kai bus 8 sav 5 dienos, jei viskas ir toliau bus kaip yra, jokių skausmu ir tepliojimo, simptomus jaučiu tai ir nelysiu anksčiau. Šiaip realiai nėra ten ko labai anksti eiti, ko gero dabar tieidog reikia stebėti save ir laukti

Va įkeliu šiandienos testukus.. Baiminuosi dėl ligoninės kai buvau prieš beveik tris savaites. Ten man nuo pykinimo vaistų leido. Tai hm... ir nuo skrandžio rūgštingumo vaistų gėriau, kaip beveik visą gyvenimą. Tai įdomu kada eiti pas savo gydytoją, kad apžiūrėtų.
Kokie gražūs testai ir kokie ryškūs. Didžiausi sveikinimai, sklandaus nėštumo. O dabar prašom mums visoms pūsti
virusiukus