Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas

Man praeita savaitė buvo kaip tikras košmaras. Netekau labai labai artimo žmogučio, širdis plyšo į daugybę šipulių, nes į Dievo rankas iškeliavo nuostabus berniukas. Tad mergaitės, nesusireikšminkim be reikalo, nesipykim dėl smulkmenų. Vertinkim ir branginkim tuos, kurie yra šalia, prisiminkime tuos kurie toliau. Dažniau apkabinkite artimuosius, pabučiuokite ir pasakykite kaip juos mylite bei branginate ir džiaugiatės, kad jie yra šalia jūsų.

uzuojauta  :4u:​  

Atsakyti

Mimoza, uzjauciu :( Laikykis. Tiesa pasakei...

 

As dariausi kiausintakiu praeinamumo tyrima sausio men. Viskas gerai, bet va nepastoju. Mokejau 150 berods, eina nacriot - galvojau pagimdysiu ten ant to stalo. Labai nemaloni procedura. :(

eik tu taip skaudejo?  :hmm:   kiek skaiciau tai tipo sako, nereikia nejautros, nes procedura nera skausminga  :hmm:   bet cia, aisku, gal kiekvienai kitaip.. as nejautri skausmui tai gal istverciau  :D​  

 

o kokius dar tyrimus dareisi? ar viskas tvarkoj? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 10 birželio 2019 - 10:18

Ačiū mergaitės  :4u: 

Aš ir galvoju kiaušintakių pratekamumą pasitikrinti su putomis jei nepastosiu per liepą ir rugpjūtį. Planuoju eiti pas ginę rugpjūčio pab. tai sakė skirs kažkokį gydimą jei teigiamo rezultato nebus.

Atsakyti

Na ne tai kad skaudejo, bet buvo laaaabai nemalonus jausmas. Vienu momentu buvo kazkiek panasu i gimdyma :D Aisku cia mano patirtis tokia. Jums gal nieko net nesijaus :)

Kad daugiau kazko tokio ir nesidariau. Kraujo tyrimai visi (ju buvo nemazai :D ) ir pratekamumas :)

Atsakyti

Na ne tai kad skaudejo, bet buvo laaaabai nemalonus jausmas. Vienu momentu buvo kazkiek panasu i gimdyma :D Aisku cia mano patirtis tokia. Jums gal nieko net nesijaus :)

Kad daugiau kazko tokio ir nesidariau. Kraujo tyrimai visi (ju buvo nemazai :D ) ir pratekamumas :)

O MB pasitikrino? 

Atsakyti

Aisku :)

Atsakyti
Labas visoms,
po ilgokos pertraukos ir vel ieskau kompanijos "planuojanciu pasnekesiuose" wub.gif Ar priimsit? rolleyes.gif
Atsakyti

Labas visoms,
po ilgokos pertraukos ir vel ieskau kompanijos "planuojanciu pasnekesiuose" wub.gifAr priimsit? rolleyes.gif

Sveika, žinoma kad priimsim  :)  :4u:​ 

Atsakyti

Sveika prisijungus  :4u: 

Atsakyti

Sveikos  :) Tas karštis tai tikra beprotybė  :oh:  :karsta: Šiandien gaivinausi šaldytais agrastais, tai tikra atgaiva, skaniau net už ledus buvo  :D 

Airisė, kaip tu laikaisi, kaip jautiesi? Kada nt gadinsi?  :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikutes. Oj nesakyk, tas karstis... :blink: Galvojau ryte vedziojant suni nors bus vesiau. Aha! Spek dar karta :D Jau 21 buvo lauke. Vakar velai vakare ir tai 28 laipsniai buvo. Ufff...

Savijauta kaip visada. Nieko nejauciu. Stengiuos negalvot apie tai, bet vis mintys nuklysta. Nervina mane tokia busena.  :( Nt net nezinau kada cia bandyt gadint. Kaip manot? Ovitrelle susileidau 31 diena. Gal ryt reiktu pagadint viena? 

Atsakyti

Manau gali kokį jau sugadinti  :rolleyes: Ovitrelle likučiai jau turėtų būt pasišalinę.  :)​ 

Atsakyti