Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sange, smagu kad užsuki  :) Labai teisingai parašei  :rolleyes:​ 

Atsakyti
4u.gif aš taip pat čia kas dieną, paskaitau, labai sergu už jus!
Aš irgi nepernešu karščio, tikrai sunku, bet judu. Rytoj einu pirmam echo, pykinimas mažesnis, krūtinės skausmas mažesnis, ir geriau ir neramu ar viskas gerai smile.gif labai laukiu rytojaus rolleyes.gif
Atsakyti

Adele 85- sekmes  :4u:  

Jus leisptat nuo karscio, o as salu! Stokholme 15 KARSCIO  :blink:  ir lietus... baisi vasara svedijoj siemet.  :unsure:  Gal dar pasikeis situacija...

Atsakyti

Sveikos! 

Man irgi viskas gerai. Praeitą savaitę buvau echo, tai auga mažiukai gražiai. Pykinimas jau beveik praėjęs, tai jau kaip žmogus valgau, alkana jaučiuos praktiškai visą laiką. 

Karščiai tai tragedija, buvau vakar pas dantistą gauti pažymos, tai per tas 5 min lauke taip negera pasidarė, namie visa užsilapojus langus gulėjau, kad karštis neįeitų į vidų :D dabar atvėso, tai gal kur nors nosį iškišiu šiandien. 

Atsakyti

Aš taip pat paskaitau, kaip jums sekasi, tik nieko nerašau. 

Geriu belekiek vandens, atrodo, kad nuo vandens storėju, daug anksčiau nei pirmą kartą pasimatė pilvas. Laukiu kito vizito, dar į Santariškes pas endokrinologę siunčia konsultacijai. Gal kas buvę? Gal žinot, darys kokius tyrimus ar ne? Ateit pavalgius ar ne? Ten prisiskambint pasiklaust neįmanoma  :oh:​ 

Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2019 06 14, 09:59)
<p>Aš taip pat paskaitau, kaip jums sekasi, tik nieko nerašau. </p><p></p><p>Geriu belekiek vandens, atrodo, kad nuo vandens storėju, daug anksčiau nei pirmą kartą pasimatė pilvas. Laukiu kito vizito, dar į Santariškes pas endokrinologę siunčia konsultacijai. Gal kas buvę? Gal žinot, darys kokius tyrimus ar ne? Ateit pavalgius ar ne? Ten prisiskambint pasiklaust neįmanoma  doh.gif​ </p>

Buvau pas endo klinikose. Sakė paskambinus siuntima ir asmens dokumenta turėt. Atvykus išrašė kraujo ir šlapimo tyrimus. Sako atsinešėt šlapima. Sakau nezinojau kad reiks. Sako tai va pasisiok. O aš buvau ka tik iš wc. Žodžiu po to valanda kankinaus kol i wc užsimaniau.
Atsakyti

Buvau pas endo klinikose. Sakė paskambinus siuntima ir asmens dokumenta turėt. Atvykus išrašė kraujo ir šlapimo tyrimus. Sako atsinešėt šlapima. Sakau nezinojau kad reiks. Sako tai va pasisiok. O aš buvau ka tik iš wc. Žodžiu po to valanda kankinaus kol i wc užsimaniau.

 Labai ačiū už informaciją! Tai nešiuos tada šlapimą. Ar gerai supratau, kad ir kraują tą pačią dieną darė? Buvai pavalgius? Man vizitas kaip ir ryte, bet nevalgius man silpna, tai galvoju, kaip daryt. Dar pakentėčiau iki vizito, tik įsidėčiau lauknešėlį, kad galėčiau po to iškart pasistiprint.

Atsakyti

O kam reikalinga dantisto pazyma? :hmm: 

Atsakyti

O kam reikalinga dantisto pazyma? :hmm:

Reikia gauti odontologo pažymą į nėščiosios kortelę, kad nėra dantų infekcijų ir pan, nes jos gali sukelti nėštumo komplikacijas. 

Atsakyti

Labas visoms  :) 

Šiandien net geriau, kai galima kvėpuoti gaivesniu oru.

Labai smagu, kad vis užsukat pas mus nėtukės  :rolleyes: Džiugu girdėti, kad blogumai  traukiasi. Linkiu visoms sklandaus laukimo  :) 

Būtų labai šaunu, jei šiais metais visos planuojančios sulauktumėme džiugių naujienų ir pagaliau išvystume tuos išsvajotus II brūkšnelius  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2019 06 14, 10:32)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72452397" data-time="1560496478"><div><p>Buvau pas endo klinikose. Sakė paskambinus siuntima ir asmens dokumenta turėt. Atvykus išrašė kraujo ir šlapimo tyrimus. Sako atsinešėt šlapima. Sakau nezinojau kad reiks. Sako tai va pasisiok. O aš buvau ka tik iš wc. Žodžiu po to valanda kankinaus kol i wc užsimaniau.</p></div></blockquote><p> Labai ačiū už informaciją! Tai nešiuos tada šlapimą. Ar gerai supratau, kad ir kraują tą pačią dieną darė? Buvai pavalgius? Man vizitas kaip ir ryte, bet nevalgius man silpna, tai galvoju, kaip daryt. Dar pakentėčiau iki vizito, tik įsidėčiau lauknešėlį, kad galėčiau po to iškart pasistiprint.</p>

Aš ten nuvažiavau kokia pirma val. Tai 11 buvau banana suvalgiusi. Tai ėmė tik kraują iš piršto cukrui nustatyti. Tai geriausia turi tų būt nevalgius arba ~2 val po valgio smile.gif
Žinoma jei santariškėse ta pati tvarka. Gal čia klinikose taip.
Iš šlapimo darė tik ketonus smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Aš iš pirmo pasimatymo su kruopyte, 7 sav 5 d, pagal echo 8 sav. Turiu hematoma, bet tikiuosi ji nepakenks maziukui. Labai jaudinausi, jau beveik netikėjau, kad pamatysiu širdelę, tiek daug nesivystančių forume pas moteris... Ėjau prisiskaicius į diena po kelias nesėkmes ir prisigazdinus iki begalybės. Šiandien galvojau, kad II tik ilgo ir įtempto kelio pradžia, bijau visko biggrin.gif šiandien beveik net nekalbėjau, vyras matė, kad esu visa sulindus į save, nes vizitas buvo tik 16 val. Dabar reikia pasisaugoti ir tikėtis geriausio smile.gif labai jaudinanti akimirką buvo, kai vyras ir aš pamatėme širdutes plazdejima, dreko akys smile.gif
Atsakyti