Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos merginos, na nieko kažkaip laikausi darvper tuos karščius, nors tenka ir lauke pasidarbuoti, darbe ir karšta, bet gal dar kai nėra labai didelis pilvukas tai nėra taip sunku 🙈😀. 

Atsakyti

Paskaitinėju vis pas jus ir labaiblinkiu visoms greičiau sulauktibtų dviejų išsvajotų brūkšniukų.  :wub:​ 

Atsakyti

Sveikos, man tai sunku kai tokie karščiai, nes spaudimas pas mane ir taip žemokas buna :D  pagal pojūčius OV buvo anksčiau nei turėjo būti, tai matyt ir mm sulauksiu anksčiau, bet jei dar nebus atėjusios mm pagadinsiu testuką manau trečiadienį, kad į festivalį rami važiuočiau  :D vaistus nutraukinet neblogai sekasi kolkas, jau ši savaitė paskutinė su minimalia doze, aišku jaučiasi truputi "trigdžiai" smegenyse, bet nebaisiai. Svarbu nuotaikos normalios  :4u: tik šią savaitę tragiškai miegu, taaaaaip nesugebu ryte atsikelti su žadintuvu, vien nesąmoningus, ryškius, košmariškus sapnus sapnuoju pastoviai, prabusdineju, nesuprantu kas darosi  :oh:​ 

Atsakyti

Kaip smagu kad  :nestuke nepamiršta užsuka  :wub: as vis dar nesulaukiu mm jauciu vėl kazkas issiderino :hmm: nt darau kiekviena diena tuščia  :unsure: gydytoja išrašius man to duphastono gerti nuo vidurio ciklo kazkaip bijau as jo gerti prisigalvojau gal poto išvis issiderins kokie hormonai organizme kaip manot ar saugu jy gerti?ar kazkas jaučiasi kaip jy geri?ar nieko poto nebūna? :huh2: 

Atsakyti

Sveikos, man tai sunku kai tokie karščiai, nes spaudimas pas mane ir taip žemokas buna :D  pagal pojūčius OV buvo anksčiau nei turėjo būti, tai matyt ir mm sulauksiu anksčiau, bet jei dar nebus atėjusios mm pagadinsiu testuką manau trečiadienį, kad į festivalį rami važiuočiau  :D vaistus nutraukinet neblogai sekasi kolkas, jau ši savaitė paskutinė su minimalia doze, aišku jaučiasi truputi "trigdžiai" smegenyse, bet nebaisiai. Svarbu nuotaikos normalios  :4u: tik šią savaitę tragiškai miegu, taaaaaip nesugebu ryte atsikelti su žadintuvu, vien nesąmoningus, ryškius, košmariškus sapnus sapnuoju pastoviai, prabusdineju, nesuprantu kas darosi  :oh: 

Jei ne paslaptis kokius vaistus nutraukineji?as pati esu AD nutraukus prieš metus taip pagalvojau gal ir tu nes parašei kad jaučiasi “trikdziai”jei taip nieko baisaus viskas susitvarkys svarbu optimizmas ir viskas bus gerai :mirksiukas: 

Atsakyti

Jei ne paslaptis kokius vaistus nutraukineji?as pati esu AD nutraukus prieš metus taip pagalvojau gal ir tu nes parašei kad jaučiasi “trikdziai”jei taip nieko baisaus viskas susitvarkys svarbu optimizmas ir viskas bus gerai :mirksiukas:

AD ir nutraukineju :mirksiukas:  žinau, kad susitvarkys, ne pirmą kartą nutraukineju, tik praeitą daug baisiau buvo, ši kart tikrai savijauta geresnė :) manau čia tikrai tirozinas man gelbėja :bigsmile:​ 

Atsakyti

Kaip smagu skaityti nestukiu rupestelius :wub: 

As siandien buvau pas vs, tai darysim pertrauka tarp stimuliaciju. Si menesiuka bandysim naturaliai, o liepa keliausiu vel. Tiek ziniu is mano fronto.

Atsakyti

Adele, tikiu koks tai nuostabus jausmas išvysti savyje naują gyvybę :wub:  Jei skaitysi forumą, tai nieko nepriimk asmeniškai, kuo mažiau negatyvių minčių ir kuo daugiau pozityvių kad visas nėštumas eisis sklandžiai :rolleyes:

Svajojanti, jau maniau kad nebeužsuki čia pas mus  :ax: 

Buziukas, mano ir spaudimas prie žemesnių  :oh: tai kai pakrenta dar labiau tai vos galvą nuo pagalvės pakeliu.  :unsure: 

Gal prisivalgai prieš miegą ir dėl to košmarai sapnuojasi?  :hmm: 

Lauralina, aš geriu Duphastoną du kartus dienoje. Tai nuo jo man ciklas reguliarus, na +-1 d. nes kitaip iš vis nesirgčiau. Kai neplanavom gerdavau KT. Ar jis išderina paskui nutraukus tuos hormonus tikrai nežinau.  :hmm: 

Airisė, o kodėl reikia daryti pertrauką? O gal po stimuliacijos įsijungs pačios varikliukas ir natūraliai pastosi  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Buziukas, mano ir spaudimas prie žemesnių  :oh: tai kai pakrenta dar labiau tai vos galvą nuo pagalvės pakeliu.  :unsure:

Gal prisivalgai prieš miegą ir dėl to košmarai sapnuojasi?  :hmm:

Va va :oh:

Dėl maisto tai ne, viskas kaip visada, tai gal sakau čia irgi dėl vaistų nutraukimo gali būti :hmm:​ 

Atsakyti

Sveikos, kur visos prapuolėt?  :huh2:  :D​ 

Atsakyti

Labuka.

Pertrauka, nes gydytojai i seminara isvyksta ir nebus kam paziureti echo. Todel nusikele menesiukas. :(  

Atsakyti

Labuka.

Pertrauka, nes gydytojai i seminara isvyksta ir nebus kam paziureti echo. Todel nusikele menesiukas. :(

Labai gaila, kad dėl to nusikėlė, o ne dėl pačios sveikatos  :unsure:​ 

Atsakyti