Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Laba.

Pandos pussesere, naaaa?  :bigsmile: 

Atsakyti

Airisė, 20 Bir 2019 - 08:04, parašė: Laba. Pandos pussesere, naaaa? :bigsmile:
Sveikos :) na, vakar nieko nerodė. Tai teisinausi, gal iš vakaro per daug vandens išgėriau, gal kad paryčiais dar prieš tai ėjau į tuoletą ir t.t. nusprendžiau pakartot penktadienį, bet... šiandien aplankė mane mmm :cry2: kaip tyčia, iki tol mm visada laiku, o kai pradėjom planuot, tai ir prasidėjo tookios išdaigos... :) Na, sakau, nosį aukštyn, bus proga aktyviau sportuot, nes reikia šiek tiek svorio numest, per Jonines galėsiu atsigaivinti aperol kokteiliu... 🙃 Kaip tu laikaisi?
Atsakyti

Sveikos 

Oi dar tikrai negreitai. Po 10dienų. Bet jau visą laiką kasdien stengiamės visaip:) taip tikiuosi,kad užkibo. O sužinot taip norisi :)

Dar tikrai nemažai laiko, o ir testai dar nieko nerodys. Tad kantrybės  :)

Pandos pusseserė   :4u: visad taip organizmas pokštauja, kai pradedi planuoti vaikelį  :oh: Kada dabar nelauki mmm? 

Lauralina, o kaip tu? Ar parkeliavo mmm?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 20 birželio 2019 - 08:37

Pandos pusseserė   :4u: visad taip organizmas pokštauja, kai pradedi planuoti vaikelį  :oh: Kada dabar nelauki mmm? 
Tai va, organizmas prie prikolistų... 😁 Dar ryte tookia viltis (žinom tą posakį...), gal bus nedaug, esu skaičius, kad valosi ir kartais sumaišyt gali su mm. Bet dabar maudimai apačioj kaip visada tom dienom būna... :) Dabar net nežinau kada nelaukiu, kadangi taip užsitęsė ir turiu dvi programėles - viena rodo 20d. Kita 22 d., tai gal reikia imt viduriuką 😁 07.21 Kaip tavo dienos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandos pusseserė: 20 birželio 2019 - 10:00

Man kažkur nuo 13 cd žiauriai papulius pradėjo skaudėti  :oh: net naktį nubudus net sudurdavo. Dabar jau kiek aprimo sakyčiau. Gal pradėjo veikti Cyklebalance ir mano ciklas apsitvarkys  :hmm:  Dabar laukiu mmm,o po jų jau lauksiu sugrįžtančio vyro  :ax: 

Atsakyti

Vaje, gaila :( Bet nosi aukstyn ir bus viskas ciki :)

As tai gerai, buvo tokia duobe, dabar po biski kapanojuos. Bandau uzimti save bet kuom kad tik negalvot apie planavima. 

Atsakyti

Bet čia dėl gestacinio diabeto.

matyt kazka netaip susikaiciau :huh2: 

-hal- puikiai tave suprantu. Dažnai tokias nesąmones daro ir tenka prisikankint kažkur registruojantis ar turint reikalų su gydytojais.. 

 

Sveikos

Hal, o kada eisi tyrimų atsakymų? Man telefonu nesako atsakymų, jei jie būna labai blogi :(

isvis istikruju grybu karas, as galu gale jai prisikambinau, sake jokiu pokalbiu telefonu nebus ir galiu nenusisneketi elektroniniu pastu tikrai nesius, liepe atvaziuoti, nuvazevau antradieni, o man ir sako- tai ko atvazevai? galejau telefonu pasakyti ir isiusti pastu. nu tu ***  galvoju.. tu sena ^&%^&va! ziauriai uzpykau. duoda man ta lapuka, tai sakau kokie rezultatai, sako viskas gerai normos ribose. isejau. einu galvojo galvoju.. nu nem negali buti pati matau kad visiskai zemute rima to tyrimo. skambiju savo daktariai, ta sako atvaziuoji dabar iskarto. nuvariau paziurejo, sako priesmenopauzins yra, tiek isilpusios kiausides kad negali nei stimuliuoti uztat  3 menesiai jokiu menesiniu nes nusekimas juodas. vel varau antradieni jai gleivine visai nepaaugus reikes estrogenu gydidi kas galvoju ir bus. pasidariau dar hormonus visus tai viskas gerai, bet deja bilorubinas laaabi prastas, dvigubai virsija norma.. tai dar kasa tirtis dabar reikia ir koks kepenu pazeidziamumas yra. 


Atsakyti

Hal, vajė  :unsure: stiprybės tau  :4u: aš ir žadu registruotis pas daktarę, nes vis dažniau užklumpa bėdos dėl virškinimo, matyt kažkas su kasa negerai :hmm:​ Prieš porą dienų jau maniau kad ir ligoninės prireiks tiek kairį šoną po šonkauliais pradėjo spausti, kiek vėliau svaigti galva ir kuo toliau tuo labiau. Plius pykinimas dasidėjo. Šakės galvojau man bus  :unsure: bet išgėriau mezymo tai pagerėjo po kurio laiko. 

Atsakyti

Merginos, klausimėlis - kur perkate ovuliacijos testus? Nes man bsk kosmosas pasirodė, vaistinėj beveik 4 Eur už vieną, kai reikia jų bent kelių... internete kainos nuo centų iki keliasdešimt eurų. Tai galvoju, čia geriausią patarimą rasiu  :4u: 🖤

Atsakyti

Hal, vajė  :unsure: stiprybės tau  :4u: aš ir žadu registruotis pas daktarę, nes vis dažniau užklumpa bėdos dėl virškinimo, matyt kažkas su kasa negerai :hmm:​ Prieš porą dienų jau maniau kad ir ligoninės prireiks tiek kairį šoną po šonkauliais pradėjo spausti, kiek vėliau svaigti galva ir kuo toliau tuo labiau. Plius pykinimas dasidėjo. Šakės galvojau man bus  :unsure: bet išgėriau mezymo tai pagerėjo po kurio laiko. 

Bet čia jau nėra normalu... su tais mezymais ir prisižaist gali, nedelsk, eik pas gydytoją :mastau: 

-hal- aš suprantu tave... yra tekę susidurt su tokiais gydytojais, kur atrodo nesuprantu, kaip jie dar dirba??.. sėkmės tau!

Airise, šaunuolė, nepanirk į blogas mintis, rask naujų hobių 🙂 su laiku viskas susidėlioja į savas vietas😇🖤

Atsakyti
QUOTE(pandos pusseserė @ 2019 06 20, 22:01)
<p style="text-align:center;">Merginos, klausimėlis - kur perkate <strong>ovuliacijos testus</strong>? Nes man bsk kosmosas pasirodė, vaistinėj beveik 4 Eur už vieną, kai reikia jų bent kelių... internete kainos nuo centų iki keliasdešimt eurų. Tai galvoju, čia geriausią patarimą rasiu  4u.gif 🖤</p>

Aš pirkau testukai.lt, gaunasi iki euro vienas, yra visoki rinkiniai kartu su NT, tikriausiai visos ten perka biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos 

Dar tikrai nemažai laiko, o ir testai dar nieko nerodys. Tad kantrybės  :)

Pandos pusseserė   :4u: visad taip organizmas pokštauja, kai pradedi planuoti vaikelį  :oh: Kada dabar nelauki mmm? 

Lauralina, o kaip tu? Ar parkeliavo mmm?

Labas merginos  :) nėra nei mm nei  :nestuke nes nt tusti :huh2: kaip nervina negaliu  :frusty: jau 43cd 

Atsakyti