Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, 

Šiandien buvau pas daktarę, nes vakar vėl užėjo skaudėti. Tai gavau siuntimų įvairiems tyrimams.

Bandos pusseserė, ​aš pirkau iš testukas.lt David 20 mIU, tada dar turėjau iš gandrolabs.lt. Paskutinius pirkau iš testai.eu One step 20 mIU. Kažkurių vienų negalėčiau išskirti, visi neblogi, brokuotų nepakliuvo

Atsakyti

Ačiū atsakiusioms dėl testų! Lįsiu pasižiūrinėt 😊

Mimozza, kokius siuntimus davė? Ką įtaria?

lauralina3, o nebuvai pas gydytoją? Ar tau dažnai toks ilgas ciklas būna?

Atsakyti

Ačiū atsakiusioms dėl testų! Lįsiu pasižiūrinėt 😊

Mimozza, kokius siuntimus davė? Ką įtaria?

Kaip ir skrandį sakyčiau. Gavau visų vidaus organų + tulžies pūslės echo. Paskui žiūrės skrandį su lempute ir + ištirs dėl bakterijos prie to pačio.

Atsakyti

Sveikos,

Žiūriu ilgasis savaitgalis ir čia  :D 

Buziukas, kaip tu?  :rolleyes:​ 

Atsakyti
labas rytas, visoms smile.gif
mm turejo prasideti pries 3 dienas.. neprasidejo. Kai planavome pirmus du vaikucius, savaite iki mm jau testai parode ryskias dvi juosteles. O dabar jau isbandziau visas imanomas testu rusis ir antra juostele vos iziurima ir dazniausiai atsiranda po laiko blink.gif Jei laiko praejo pakankamai, o antra juostele vistiek vos iziurima, reiskia to hormono organizme mazai, bet ar tai normalu? unsure.gif Esu pasimetusi, ar jau dziaugtis ar nerimauti, kad kazkas negerai... Pas daktare uzsirasiusi liepos 5...
Atsakyti

Pasidaryk hcg ir zinosi. Linkiu kad viskas butu gerai :) 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

labas rytas, visoms smile.gif mm turejo prasideti pries 3 dienas.. neprasidejo. Kai planavome pirmus du vaikucius, savaite iki mm jau testai parode ryskias dvi juosteles. O dabar jau isbandziau visas imanomas testu rusis ir antra juostele vos iziurima ir dazniausiai atsiranda po laiko blink.gifJei laiko praejo pakankamai, o antra juostele vistiek vos iziurima, reiskia to hormono organizme mazai, bet ar tai normalu? unsure.gifEsu pasimetusi, ar jau dziaugtis ar nerimauti, kad kazkas negerai... Pas daktare uzsirasiusi liepos 5...

Jums atsakys laukiatės ar ne tik kraujo tyrimas HCG. Jei atsiranda tik po kurio laiko tas brūkšniukas, o ne iškart tai greičiausiai gali būti tiesiog išdžiuvimo/subėgimo linija. O jei atsirado per pirmas 5 min, na max iki 10 min vos įžiūrima linija, tai kartokite po dviejų dienų testą, išsirinkite vieną iš išbandytų ir pakartokite tokį patį. Jei paryškės vadinasi tikrai laukiatės  :)  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 24 birželio 2019 - 11:54
Sveikos, merginos 4u.gif
Priimkite ir mane į savo gretas ax.gif
Planuojame pirmą vaikutį, mm nelaukiu liepos 1d.
Dabar antras planavimo ciklas, kai iš pirmo nepavyko neadekvačiai nusiminiau, visai neturiu kantrybės laukti biggrin.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos 4u.gif
Priimkite ir mane į savo gretas ax.gif
Planuojame pirmą vaikutį, mm nelaukiu liepos 1d.
Dabar antras planavimo ciklas, kai iš pirmo nepavyko neadekvačiai nusiminiau, visai neturiu kantrybės laukti biggrin.gif

Sveika. Žinoma, kad priimsim  :) Ar planuoji testuką darytis ankščiau? Ar lauksi mmm dienos?  Linkiu, kad antras ciklas būtų sėkmingas  :rolleyes:​  

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 06 24, 12:16)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="CherryBlossom" data-cid="72457783" data-time="1561374178"><div><p>Sveikos, merginos vartotojo įkelta nuotrauka
Priimkite ir mane į savo gretas vartotojo įkelta nuotrauka
Planuojame pirmą vaikutį, mm nelaukiu liepos 1d.
Dabar antras planavimo ciklas, kai iš pirmo nepavyko neadekvačiai nusiminiau, visai neturiu kantrybės laukti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Sveika. Žinoma, kad priimsim  smile.gif Ar planuoji testuką darytis ankščiau? Ar lauksi mmm dienos?  Linkiu, kad antras ciklas būtų sėkmingas  rolleyes.gif​  </p>


Ačiū už linkėjimus 4u.gif Bandau save įtikint, kad geriausia būtų palaukti mm dienos, bet aišku nesugebėsiu išlaukt biggrin.gif Gal būtų verta pasidaryt penktadienį (3 dienos iki mm)? Turiu nusipirkus ClearBlue early detection, rašo, kad galima testuotis nuo 5 dienų prieš mm ( 79% tikslumas), o 3 dienos prieš jau 99% tikslumas… Aišku, kai bus neigiamas įsivaizduosiu, kad gal suklydo rolleyes.gif , kitoms nerodo iš anksto ir bus kaipo ir veltui testas biggrin.gif Įdomu, kaip jie nustato tą 99% tikslumą, jeigu merginos sako, kad ne visoms parodė net ir praleistų mm dieną teigiamą...

Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2019 06 24, 09:29)
<p>Pasidaryk hcg ir zinosi. Linkiu kad viskas butu gerai smile.gif </p>


Aciu, bandysim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 06 24, 12:40)
Jums atsakys laukiatės ar ne tik kraujo tyrimas HCG. Jei atsiranda tik po kurio laiko tas brūkšniukas, o ne iškart tai greičiausiai gali būti tiesiog išdžiuvimo/subėgimo linija. O jei atsirado per pirmas 5 min, na max iki 10 min vos įžiūrima linija, tai kartokite po dviejų dienų testą, išsirinkite vieną iš išbandytų ir pakartokite tokį patį. Jei paryškės vadinasi tikrai laukiatės  smile.gif  


Labai Jums aciu, taip ir padarysim 4u.gif Bet tyliai abejoju ar tai gali buti subegimo linija, nes labai jau ji tiesi ant visu testu biggrin.gif Ketvirtadieni vel pasidarysiu testuka, gal jau aiskiau kazka pamatysiu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(CherryBlossom @ 2019 06 24, 14:02)
Sveikos, merginos  4u.gif 
Priimkite ir mane į savo gretas  ax.gif 
Planuojame pirmą vaikutį, mm nelaukiu liepos 1d.
Dabar antras planavimo ciklas, kai iš pirmo nepavyko neadekvačiai nusiminiau, visai neturiu kantrybės laukti  biggrin.gif


Labas, as irgi cia esu naujoke biggrin.gif 4u.gif
Sveika prisijungusi ir dideliausios sekmes planuojant pirmagimi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(CherryBlossom @ 2019 06 24, 16:12)
Bandau save įtikint, kad geriausia būtų palaukti mm dienos, bet aišku nesugebėsiu išlaukt biggrin.gif Gal būtų verta pasidaryt penktadienį (3 dienos iki mm)? Turiu nusipirkus ClearBlue early detection, rašo, kad galima testuotis nuo 5 dienų prieš mm ( 79% tikslumas), o 3 dienos prieš jau 99% tikslumas… Aišku, kai bus neigiamas įsivaizduosiu, kad gal suklydo  rolleyes.gif , kitoms nerodo iš anksto ir bus kaipo ir veltui testas biggrin.gif Įdomu, kaip jie nustato tą 99% tikslumą, jeigu merginos sako, kad ne visoms parodė net ir praleistų mm dieną teigiamą...


Mistika su tais testais biggrin.gif Kai pirmu dvieju laukiausi, testai ryskias dvi juosteles parode savaite iki mm, o dabar vieni "vaiduokliai" ant testu, net ipusejus nepasirodziusiu mm dienoms biggrin.gif Turesi apsisarvuoti kantrybe ir bandyti skirtingus testukus smile.gif
Atsakyti

Sveikos. Nu vakar ir sapną sapnavau. Kad įeinu į kambarį, kažko išsigąstu ir pradedu rėkt : " Adele " ir aš rėkiu ir iš tikrųjų, vyras ramino. Pažiūrėjau dainininkė, tai reikia įsidėmėti vardą, jis gyvenime bus lemtingas. Kolkas jokios Adelės nepažįstu. :)

Atsakyti