Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos :) Bandau imt viduriuką, tai mm nelauksiu rugpjūčio 3 d. 

Atsakyti

Sulaukusios II  :wub:  

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška

Vis dar laukiančios II  :wub: 
06.05 lauralina3 nelaukia mmm
06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm    
07.10 Airisė laukia II
07.19 Gintare0820 laukia II
07.21 pandos pusseserė nelaukia mmm
07.21 -hal- laabai laukia!
07.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm
07.29 Garbanelele nelaukia mmm
07.30 _mimozza_ nelaukia mmm
08.03 VeDo nelaukia mmm
08.04 CherryBlossom nelaukia mmm
00.00 Ginkante nelaukia mmm
00.00 Karina2209 nelaukia mmm

Atsakyti

labuka, del alko, as neatsisakau. tiesiog isvis gyvenu normalu gyvenima ir tiek. nes per tiek metu tai is proto iseiciau jai gyvenciau tik tokiam laukime..

oi as pavariau, nezinau kas man susviete bet emiau ir nt pagadinau  :D  nors jokiu sansu net nera  :D  cirkininke juoda!!

mergos varykit siandien Kedainiuose agurku svente!!  :D 

Atsakyti

labuka, del alko, as neatsisakau. tiesiog isvis gyvenu normalu gyvenima ir tiek. nes per tiek metu tai is proto iseiciau jai gyvenciau tik tokiam laukime..

oi as pavariau, nezinau kas man susviete bet emiau ir nt pagadinau  :D  nors jokiu sansu net nera  :D  cirkininke juoda!!

mergos varykit siandien Kedainiuose agurku svente!!  :D

Aš ir nieko nekeičiau, gyvenu kaip gyvenau. Na jei rūkyčiau, tai mesčiau iškart kai jau galvočiau apie planavimą. 

Nieko nepadarysi, mums visoms protelis aptemsta  :D aš ir kažkada dariausi nt kai net galima sakyt nebuvo galimybės pastoti 😂 pasijaučiau keistai, turėjau nt ir pagadinau.   :fool: 

Šiandien Vilnių aplankėm, tai pabuvojom Future live kambaryje, visai toks smagus.  :) Mums su MB pabodo gangan greit, bet vaikams ttai ten smagu  :)​ 

Atsakyti

Na nėštukės prašom paeksperimentuoti  :D 

https://paranormal.l...2017-09-10-3450

Atsakyti

Sveikutes.

Neaisku kas cia nutiko. Kai taisysit sarasiuka - mane tiesiog isbraukit. Jau nebezinau ar nelaukiu mmm ar laukiu. :D Labai sudetinga cia viskas. Kai zinosiu ka daryt - isitrauksiu. :) 

Atsakyti

Sveikos merginos :) vis pasiskaitineju jusu pasnekesius sveikinu kategoriska  :nestuke  :wub: o as 5 d geriu duphastona vis atideliojau bet nusprendziau pagerti paziuresiu kas cia bus  :hmm: nes ciklas issireguliavo isvis  :unsure: dabar mm jei laiku ateis turetu buti liepos 24d 

Atsakyti

Labukas :)

Sveikutes.

Neaisku kas cia nutiko. Kai taisysit sarasiuka - mane tiesiog isbraukit. Jau nebezinau ar nelaukiu mmm ar laukiu. :D Labai sudetinga cia viskas. Kai zinosiu ka daryt - isitrauksiu. :)

Aš neišbrauksiu tavęs  :) O pažymėsiu 00.00 Airisė nežino ko ir kada laukia  :rolleyes:​ Nebent žadi mus visai apleisti ir nebeapsilankyti

Atsakyti

Sveikos, 

kaip jūsų savaitgalis praėjo? 

Mes tai su draugais buvome sodyboje prie ežero su pirtele. Smagu, pailsėti nuo darbiniu ir kitų rūpesčių!  :4u:​ 

Atsakyti

Mimoza, oj ne, tikrai jusu nepaliksiu :) Tik nezinau kas cia man darosi. Ok, 00.00 tinka :D Taip paslaptingai atrodo :D 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Buziukas ir Ginkante kur prapuolusios? Ar jūs dar čia? Jei neatsiliepsit pašalinsiu iš sąrašiuko, bet mielai įtrauksiu kai vėl įsijungsit į pokalbius  :) 

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška

Vis dar laukiančios II  :wub: 
06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm
07.19 Gintare0820 laukia II
07.21 pandos pusseserė nelaukia mmm
07.21 -hal- laabai laukia!
07.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm
07.24 lauralina3 nelaukia mmm
07.29 Garbanelele nelaukia mmm
07.30 _mimozza_ nelaukia mmm
08.03 VeDo nelaukia mmm
08.04 CherryBlossom nelaukia mmm
00.00 Ginkante nelaukia mmm
00.00 Karina2209 nelaukia mmm
00.00 Airisė nežino ko ir kada laukia

Atsakyti

Aš ir nieko nekeičiau, gyvenu kaip gyvenau. Na jei rūkyčiau, tai mesčiau iškart kai jau galvočiau apie planavimą. 

Nieko nepadarysi, mums visoms protelis aptemsta  :D aš ir kažkada dariausi nt kai net galima sakyt nebuvo galimybės pastoti 😂 pasijaučiau keistai, turėjau nt ir pagadinau.   :fool:

Šiandien Vilnių aplankėm, tai pabuvojom Future live kambaryje, visai toks smagus.  :) Mums su MB pabodo gangan greit, bet vaikams ttai ten smagu  :) 

as kaip visada isiblaskius, bet pagalvojau kad gal man vis tik ir reikia testuotis kol mm sulauksiu..? vien del to kad estrogenus geriu istikro  :unsure: 

kaip prasavaitgaliavot panos? mes sode pradirbom, taip smagu dviese  :wub: 

Atsakyti