Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Užsirašiau pas ginę rugpjūčio 5, turėtų būt 8 savaitės   :yahoo:  :wub:​ 

Merginos, ar gali taip anksti pykinti ? Man ryte užėjo. Ir kvapus stipriau jaučiu. 

tikrai gali. daznai pradeda pykint nuo tos dienos kai turejo buti mmm  :4u:​  

Atsakyti

Labas rytas. Mimoza, taip, ilgai mes cia. :( Del kai kuriu priezasciu dirbtinis mums nera galimas, todel bandom pirma su stimuliacijom. :( Nesuprantu kas cia vyksta. Pirma cikla po Ovitrelles menesines buvo trumpesnes negu visada, ir atejo anksciau, ko irgi nebudavo. Tada praleidom vaisingas dienas ir vakar turejau susirgti. Ryte vos vos ruzavai patepliojo ir viskas. Iki dabar nieko nera. Nesuprantu kas cia yra. Kazi ar gali buti taip nuo Ovitrelles. Keistai kazkaip, o gydytoja mano atostogauja...

Manau gali bandyt darytis testuka. Manau būsi sekanti 😉🎉

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 07 10, 12:44)
<p>Sveikos,</p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Karina2209" data-cid="72466277" data-time="1562756971"><div><p>Man irgi turi greitu metu ov. Testus atsiust, irgi žaisiu biggrin.gif dabar geriu dufaston 5d, tai dar 5d.atgert ir dar po 10 turi prasidėti mm.  Bet jų visai nelaukiu...</p></div></blockquote><p>Man mmm po dufastono ateina 4 d. rytą. </p><p><strong>CherryBlossom, Karina, </strong>kokius ir kiek vnt. ov testų užsisakėt?  smile.gif </p><p></p><p></p>


Aš pirkau OneStep rinkinuką - 50 ovuliacijos juostelių ir 10 NT iš ebay, kainavo £6.50. Jau buvau BEVEIK nusipirkus ClearBlue Advanced, bet persigalvojau, nes ten 10 testų kainuoja apie £20, o 2 NT apie £7. Pagalvojau, kad kadangi dar nesu darius norėsiu turbūt be gailesčio daug jų sugadint biggrin.gif Tai va kai tik gausiu 8CD tai ir pradėsiu varyt kasdien biggrin.gif

Dabar skaitinėju apie tai, kaip geriausia pritaikyti ovuliacijos testukų informaciją ir visai pasimečiau rolleyes.gif Labai jau prieštaringa informacija - vienur rašo, kad kai užmatai teigiamą OT reikia daryt ND kasdien 4 dienas iš eilės (arba net 2x dienoj), kitur rašo, kad reikia kas antrą dieną, nes kasdien per dažnai angel_not.gif Mes ND darom visą ciklą kas antrą dieną - per du mėnesius iš to nebuvo dar jokios naudos...gal per dažnai? unsure.gif Ką manot, merginos? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Airisė @ 2019 07 11, 04:47)
<p>Labas rytas. Mimoza, taip, ilgai mes cia. verysad.gif Del kai kuriu priezasciu dirbtinis mums nera galimas, todel bandom pirma su stimuliacijom. verysad.gif Nesuprantu kas cia vyksta. Pirma cikla po Ovitrelles menesines buvo trumpesnes negu visada, ir atejo anksciau, ko irgi nebudavo. Tada praleidom vaisingas dienas ir vakar turejau susirgti. Ryte vos vos ruzavai patepliojo ir viskas. Iki dabar nieko nera. Nesuprantu kas cia yra. Kazi ar gali buti taip nuo Ovitrelles. Keistai kazkaip, o gydytoja mano atostogauja...</p>


Skamba labai gerai biggrin.gif Gadink NT yahoo.gif
Atsakyti

airise esi tikra kad praleidot vaisingas? pries skirent ovitrele pasidaret kiausidziu rezervo tyrima?

Atsakyti

Oj merginos, nieko taip nenoreciau kaip  :nestuke BET, esu isitikinus, kad taip nera. Taip, esu tikra, kad praleidom sio ciklo vaisingas dienas. Tai nebent kazkokio stebuklo budu - uzkibom per praeita cikla (jis buvo stimuliuojamas), kas yra laaaabai mazai tiketina. :( 

hal, ne, rezervo netyre. Stimuliacija turejau dar tik viena. O sakai reiketu? Gydytoja nieko apie tai nesake. :unsure: 

Atsakyti

4-5 d iki mm. Buvo 10dpo , pregna pigiausias testas parodė šešėlį. Šiandien po 5 dienų kaip paryskejo 😍  tikiuos jau nurimsiu su testų darymu ir BT matavimu. Aš dar netikiu, merginos !!! Kada nestukes patikejot ? :)

attachicon.gifIMG_20190709_151529.jpg   attachicon.gifIMG_20190709_111602.jpg

Viskas gerai, patikėk, kad jau laukiesi. Aišku aš nusiraminau tik kai pas gydytoją pasirodžiau, bet ir tai iki tol kol judesių nepradėjau jausti tol vis tas laukimas nuo vizito iki vizito buvo neramus. Dabar jau laukimas ramesnis. 

Atsakyti

Oj merginos, nieko taip nenoreciau kaip  :nestuke BET, esu isitikinus, kad taip nera. Taip, esu tikra, kad praleidom sio ciklo vaisingas dienas. Tai nebent kazkokio stebuklo budu - uzkibom per praeita cikla (jis buvo stimuliuojamas), kas yra laaaabai mazai tiketina. :(

hal, ne, rezervo netyre. Stimuliacija turejau dar tik viena. O sakai reiketu? Gydytoja nieko apie tai nesake. :unsure:

sakyciau butinai butinai butinai... ypac pries stimuliacija reikejo pasiziureti nes jai rezervas mazas ir yra isekusios tai stimuliuoti net negalima, man butent del sitos priezasties neskatino. nezinau kiek tyrimas tikslus su ovitrele, bet zinok dabar mm pramus ir nulek i anteja pasidaryk, gausi ta pats diena atsakyma.

einu paskaitysiu dar del to stimuliacijos.

Atsakyti

Sveikos, 

klausimas... o jūs vartojat alkoholi, kad ir nedaug? Skaičiau čia apie vyno taures ir panašiai pradžioje forumo  :4u:  Nes as jau daugiau nei metai, kaip pradėjau galvoti, kad bandysim vaikiuką, nebegeriu. Na kartais nealkoholinio alaus išgeriu  :4u: 

Atsakyti

Sveikos, 

klausimas... o jūs vartojat alkoholi, kad ir nedaug? Skaičiau čia apie vyno taures ir panašiai pradžioje forumo  :4u:  Nes as jau daugiau nei metai, kaip pradėjau galvoti, kad bandysim vaikiuką, nebegeriu. Na kartais nealkoholinio alaus išgeriu  :4u:

Aš tikrai neatsisakau kokios vyno taurės ar net dviejų  :rolleyes: Bet tai būna gan retokai ir tik tada kai pramuša mmm. Artėjant link vidurio ciklo ir antrojo jo pusėje alkoholio nevartoju.  :) O dabar pamiršt net apie vieną taurę, nes su skrandžiu atsirado bėdų tai tenka visko visko atsisakyti ką mėgstu, na bet tai tik į naudą sveikatai ir figūrai   :D​ 

Atsakyti

Aš tikrai neatsisakau kokios vyno taurės ar net dviejų  :rolleyes: Bet tai būna gan retokai ir tik tada kai pramuša mmm. Artėjant link vidurio ciklo ir antrojo jo pusėje alkoholio nevartoju.  

Na ištikrųjų aš ir negaliu sakyt, kad visai nevartoju. Buvo viena karta kai jau tikrjausi, kad gal užkibo, nes vėlavo kelias dienas mmm, bet joms pramušus tai net iš nervu išgeriau alkoholinio sidro. Nes toks apmaudas ir liūdesys paėme..  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas. 

Taigi testas neigiamas. Bandysiu siandien i klinika pasiskambint. :unsure: 

Atsakyti

Labas rytas. 

Taigi testas neigiamas. Bandysiu siandien i klinika pasiskambint. :unsure:

:4u:  :4u:  :4u: 

Kaži ko sublūdo tos mmm  :hmm: 

Atsakyti