Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, merginos 4u.gif Kaip praėjo savaitgalis? Gal atostogaujat pramogaujat?

Aš tai šį mėnesį pradėjau žaist su OT, tai kokios nesąmonės gaunasi biggrin.gif turiu 20mIU jautrumo pigias juosteles, tai negailėdama pradėjau darytis kasdien nuo 7 CD apie 18val negėrus nesišlapinus apie 3val. Tai buvo tik viena juostelė kasdien, kol 13 CD aš pamiršau savo negert-nesysiot taisyklę biggrin.gif aj galvoju, vistiek pasidarysiu ir žiūriu - 2 juostelės, nors antra truputį blyškesnė, tai galvojau, kad artėja diena, kai bus abi vienodo ryškumo. Pasidarau 14CD ryte - blyškesnė, vakare dar blyškesnė, 15CD jau nebėra unsure.gif šiandien 18CD, vis dar darausi kasdien - tuščias huh.gif
Tai ir linkau nieko nesupratus ax.gif gal jeigu būčiau darius testuką su labiau koncentruotu šlapimu 13CD būtų buvę vienodo ryškumo tos juostelės, gal ne... doh.gif Išskyros atrodė vaisingos... rolleyes.gif

Gal reikės pradėt kitą mėnesį temperatūrą matuotis...
Atsakyti

Pagal išskyras geriausia yra stebėt. Jeigu nuo 10 iki 16CD daret ND bent kas antrą dieną, tai jau padarėt viską kas nuo jūsų priklauso. Tokia mano nuomonė. :) 

Atsakyti

Mimozza tai jau po 10d galėsi pasidaryt ir viskas bus aišku. O dufaston geri? 

Kiek laiko jau planuojat? :)

Darysiuosi nt penktadienį, būtų kažkur 12 dpo (jei vyko ov). Geriu dufą ir jau gan senokai, nuo sausio lyg  :hmm: Planuoti pradėjom nyo spalio pradžios (jau eina 10 mėn.), bet su pertraukom, nes MB dirba ne LT tai realaus planavimo tik 6 ciklai

Atsakyti

Mimozza, ​ kaip jauti, gal teigiamas bus? 😉

Atsakyti

Karina nežinau kodėl, bet numanau kad ir šį syk pamatysiu tik I juostelę.  :unsure:​  Ryt registruosiuos pas ginę rugpjūčiui, prašysiu stipresnio prg, nes jaučiu man jis gerai neužaugina gleivinės. Mano mmm paskutiniu metu išvis labai labai silpnos. Dar pasidarysiu kiaušidžių rezervo tyrimuką dėl visa ko. 

Atsakyti

Issitirk būtinai.

Aš po šio ciklo jau daugiau nebevartosiu nei dufo, nei dar kokių vaistų. Nenoriu nei pas daktarus eit, nei tirti atvirai pasakius. Atiduosiu viską likimui o rankas. Apskritai nevartosiu net nuo galvos skausmo vaistu(nors ir dabar juos geriu gal kartą į 3men). Tiesiog gal mano genai tokie, bet labai tikiu žolelių galia, likimu ir t.t. Kad ir dabar - perstejo ta vieta, guziukas mažas buvo, skaudėjo kairėj pusėj kirkšnies ir pilvą pamausdavo, gal uždegimas ar kas buvo. Tai prisiminiau močiutės receptą ir 3d. Po 3 puodeliųs geriau petražolių arbatos iš savo daržo. Ir štai rezultatas šiandien nieko neskauda, guzelio nėra. Ir va tai tau, liaudies medicina.

Nusprendžiau neuzsiciklinti labai ties tuo, kad būtinai turi būt mėnesinės, turiu pastoti... Gana tu daktarų ir įtampos ties šia tema. Stengsiuosi apskritai mažiau pergyventi ir daugiau ilsėtis. :) 

Atsakyti

Karina, žinoma svarbiausia neužsiciklinti ir daryti taip kaip patiems norisi, o ne klausyti aplinkinių. Kiekviena pora žino kas jiems geriausia ir priimtiniausia  :)​  Net gyd. sako iki metų yra normalu nepastoti ir net neskiria jokio gydimo ar tyrimų. Aš turiu PKS tai man pusę metų duoda nepastoti, kad skirtų kažkokį gydimą. Bet aš pati stengiuosi išsitirti kiek įmanoma daugiau ir MB išsityrė dėl visa ko. Kadangi mums jau nebe 25 m, tai nesinori laukti kol savaime užjibs po metų ar daugiau. O ir taip tarp vaikučių jau bus mažiausiai 6 m. skirtumas. 

Atsakyti

Mimozza​ taip, kiekviena pora geriausiai žino ko jai reikia. Reikia ir išsitirti, ir priimti ką sako daktarai, bet dažniausiai nėštumas įvyksta tada kai paleidi viską, bet irgi ne visada... Žodžiu, reik klausyti savo širdies, ji geriausiai žino ką daryti :) 

Atsakyti

Labas rytas  :) 

Gintare, pandos pusseserė, Dandelion fuzz gal turite kokių gerų žinių  :rolleyes: 

lauralina, gal dareisi dar kokį testuką?  :) 

Garbanelele, kaip jautiesi? Gal ką nors gero nujauti? Ar planuoji nt gadinti ankščiau?  :)

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška

Vis dar laukiančios II  :wub: 
07.19 Gintare0820 laukia II
07.21 pandos pusseserė nelaukia mmm
07.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm
07.24 lauralina3 nelaukia mmm
07.29 Garbanelele nelaukia mmm
07.29 _mimozza_ nelaukia mmm
08.03 VeDo nelaukia mmm
08.04 CherryBlossom nelaukia mmm
08.20 Karina2209 nelaukia mmm
00.00 Airisė nežino ko ir kada laukia
00.00 -hal-

Atsakyti

Na nėštukės sakykite kokie testai parodė teigiamą rezultatą, bei kiek dienų iki mmm buvo likę? :)​ Reikia nusipirkti testų, nes testavimosi dieną būsiu išvykus, o ten nebus kaip jų gauti.

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 07 23, 07:11)

[/list]<p><em><strong>Vis dar laukiančios II</strong></em>  wub.gif 
07.19 Gintare0820 laukia II
07.21 pandos pusseserė nelaukia mmm
07.23 Dandelion fuzz nelaukia mmm
07.24 lauralina3 nelaukia mmm
07.29 Garbanelele nelaukia mmm
07.29 _mimozza_ nelaukia mmm
08.03 VeDo nelaukia mmm
08.04 CherryBlossom nelaukia mmm
08.20 Karina2209 nelaukia mmm
00.00 Airisė nežino ko ir kada laukia
00.00 -hal-</p>



Merginos, kas gadinat testukus? Tiek daug nelaukiamų mm dienų praėjo/ateina - laukiam gerų naujienų! bigsmile.gif


Papildyta:
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 07 23, 09:13)
<p>Na nėštukės sakykite kokie testai parodė teigiamą rezultatą, bei kiek dienų iki mmm buvo likę? smile.gif​ Reikia nusipirkti testų, nes testavimosi dieną būsiu išvykus, o ten nebus kaip jų gauti.</p>


_mimozza_ Aš užmačiau parašyta, kad jeigu žinai savo ovuliacijos dieną, tai galima testuotis 10DPO - ką manai? ax.gif Kada žadi testuotis?
Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 07 23, 11:13)
<p>Na nėštukės sakykite kokie testai parodė teigiamą rezultatą, bei kiek dienų iki mmm buvo likę? smile.gif​ Reikia nusipirkti testų, nes testavimosi dieną būsiu išvykus, o ten nebus kaip jų gauti.</p>

Parodė paprasčiausias pregna, man rodos tas 10 miu, 9 diena dar nieko, o 10dpo jau vaiduoklis. 4 dienos iki mmm, man taip buvo abu nėštumus.
Atsakyti