Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Katara Smagu, kad prisijungei, didžiausios sėkmės planavime 4u.gif

- hal - Kaip prajuokinai su tom levandom lotuliukas.gif negaliu nustot žvengt biggrin.gif
Atsakyti

Kaip tu? Ar dareisi testuką?

deja, bet nei mmm, nei II  :unsure:​ 

Atsakyti

deja, bet nei mmm, nei II  :unsure:​ 
 

   :4u:  :4u:  :4u:

lauralina, o kokios naujienos pas tave?  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 24 liepos 2019 - 19:55

Sveikutes  :))

 

Na nėštukės sakykite kokie testai parodė teigiamą rezultatą, bei kiek dienų iki mmm buvo likę? :)​ Reikia nusipirkti testų, nes testavimosi dieną būsiu išvykus, o ten nebus kaip jų gauti.
Man 10dpo ( 5d iki mm )  vaiduoklį parodė pigiausias Pregna juostelinis , o 11dpo ( 4d. Iki mm ) parodė Clear Choice zydram pakely ( po du testus rodo ) jais pagrinde ir toliau tikrinami ryškumą. :) Rekomenduoju abi firmas :)  Pregna parduoda Eurovaistinese ir Maximoj, o Clear Choice Iki pardese ir Gintarinese vaistinėse. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 24 liepos 2019 - 20:48

Man appsas siandien rodo OV diena, o vyras grizo is darbo visas piktas, del visko puola mane, del visko as kalta. Per stipriai vandeni atsukau, ant jo trys lasai nukrito, tai kaip uzsiputojo, isbambejo, atrodo sieros rugsti buciau uztaskius. Kedenau adiala ir vejas i jo puse nuejo, tai vel uzputojo. Ir taip visa vakara. Del kiekvieno mano judesio. Ar cia pilnatis siandien ar koks konkorezis i subine sulindo jam  :zoo_taz: 

O as buvau namus isblizginus, iskvepinus, pati issimaudzius issikvepinus, laukiau savo isrinktojo ir jis susiko visa vakara. 

Tad nuejau miegot o ji palikau ziuret telika. Numuse nora bet kokiems ND  :mmm:​  

Atsakyti

Katara, imk :4u: už nevykusį vakarą...

Atsakyti

ar koks konkorezis i subine sulindo jam  :zoo_taz:

O as buvau namus isblizginus, iskvepinus, pati issimaudzius issikvepinus, laukiau savo isrinktojo ir jis susiko visa vakara. 

Tad nuejau miegot o ji palikau ziuret telika. Numuse nora bet kokiems ND  :mmm:  

laikykis moterie, vsiem visko buna  :4u:  

palik kankorezi ryte kad rastu su rasteliu ant stalo 'vakar tau is subines iskrito'   :D 

Atsakyti

Katara, imk :4u: už nevykusį vakarą...

Aciu  :heart: 

laikykis moterie, vsiem visko buna  :4u:  

palik kankorezi ryte kad rastu su rasteliu ant stalo 'vakar tau is subines iskrito'   :D

Baisiausia, kad jis NIEKADA niekur nepripazista savo kaltes. Net jeigu masina vairuoja ir padaro eismo pazeidima, vis tiek jam kiti kalti, nes neperskaite jo minciu. Ir taip toliau. 

Tai dabar as irgi esu anot jo kalta kad nedarysim ND, nes ale cia is niekur nieko susiraukiau. 

Jauciu tevai cia ji taip ismoke, nes ju sunelis visada pats geriausias, pats teisiausias. Jeigu atsimusa i siena, tai cia siena kalta, arba tas kas ja pastate  :beee:​ 

Atsakyti
QUOTE(Katara @ 2019 07 24, 21:00)
Baisiausia, kad jis NIEKADA niekur nepripazista savo kaltes. Net jeigu masina vairuoja ir padaro eismo pazeidima, vis tiek jam kiti kalti, nes neperskaite jo minciu. Ir taip toliau. </p><p>Tai dabar as irgi esu anot jo kalta kad nedarysim ND, nes ale cia is niekur nieko susiraukiau. </p><p>Jauciu tevai cia ji taip ismoke, nes ju sunelis visada pats geriausias, pats teisiausias. Jeigu atsimusa i siena, tai cia siena kalta, arba tas kas ja pastate  beee.gif​ </p>


Jie VISI tokie irnesakyk.gif Aš turiu teoriją, kad jų 'teisumą`ir 'nekaltumą-dėl-nieko-niekada' dievulis prisiuva kartu su pimpaliuku ir nieko čia nepakeisi hah.gif O šitas tai mano išvis mėgstamiausias - kai prisidirba ką nors arba užknisinėja pusę dienos ir tada žinoma paaiškėja, kad TU kalta, kad supykai
hmm.gif doh.gif
Atsakyti

Pritariu CherryBlossom, tikrai tie vyrai tokie. Ir manasis toks pat  :oh: Savo kaltės niekada, na beveik niekada nepripažįsta  :oh: 

Oj merginos kaip jaudinuosi dėl rytojaus, kartu ir bijau, ir nekantru  :happy:​ 

Atsakyti

ech, atejo pas mane tos nelabosios siandien.. dar vienas menuo ir nieko  :cry2:  :cry2: 

Atsakyti

Jie VISI tokie irnesakyk.gifAš turiu teoriją, kad jų 'teisumą`ir 'nekaltumą-dėl-nieko-niekada' dievulis prisiuva kartu su pimpaliuku ir nieko čia nepakeisi hah.gifO šitas tai mano išvis mėgstamiausias - kai prisidirba ką nors arba užknisinėja pusę dienos ir tada žinoma paaiškėja, kad TU kalta, kad supykai
hmm.gifdoh.gif

Iki vyro mano ankstesni vaikinai pasitaikydavo apie pora metu jaunesni uz mane ir tokiu kaltinimu niekada nebudavo, sededavo ausis suglaude jei ka prisidirbdavo, gal i mane kaip i vyresne ziurejo labiau kaip i autoriteta  :lol: 

Na o vyra gavau 5m vyresni, tai manyje turbut mato vistele, todel ir elgiasi taip...

ech, atejo pas mane tos nelabosios siandien.. dar vienas menuo ir nieko  :cry2:  :cry2:

Imk palaikymo balioneli :4u: 

Mano OV jau baigesi, tai dabar ir as (ne)laukime.

Mano viena drauge nuo laso pastojo neplanuotai. O cia fontanai bega ir nebuna  :( 

Atsakyti