Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

4u.gif4u.gifLabai užjaučiu... Galbūt kitas mėnesis bus sėkmingas, sako, kad po pabėgusio žirniuko kitą mėnesį padidėjęs šansas... Labai linkiu console.gif

aciu.. :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Labutis, balioneliai sulaukusioms mmm 🎈🎈🎈

HAL cia Vilniuje pastrigo tavo seima ar kur? 😱

Pas mane viskas gerai, jauciuosi gerai, gal net per daug gerai. Rytoj tikrai pirksiu testa, nes pradedu abejoti as savo nestumu 🤔 nes nueisiu pas gydytoja, sakys tau vaidenasi, jokio nestumo nera 🙄

Atsakyti

ne panos cia UK, kosmosas kazkoks,sakes.

gintare labai gaila  :4u: ir linkiu, kad viskas lengvai pasitvarkytu.

mimoza kaip sveikata?

Atsakyti

Labutis, balioneliai sulaukusioms mmm 🎈🎈🎈

HAL cia Vilniuje pastrigo tavo seima ar kur? 😱

Pas mane viskas gerai, jauciuosi gerai, gal net per daug gerai. Rytoj tikrai pirksiu testa, nes pradedu abejoti as savo nestumu 🤔 nes nueisiu pas gydytoja, sakys tau vaidenasi, jokio nestumo nera 🙄

labas, mes dar nesusipazinom  :4u:   Sveikinu  :nestuke  

o kodel pradedi abejot? :unsure:​  

Atsakyti

Sveikos. 

Aš irgi atostogavau, butą įsirenginėjam, bloga jau nuo tų darbų :blink:

Mano mm kaip laikrodis pasirodė 08.03. Nors vienas geras dalykas, nes iki kt tai buvo tragedija, dabar nutraukus nors ciklas reguliarus :) 

Kitų nelauksiu 09.01

MB tėvas buvo atvažiavęs padėti, elektrą vedžiojo, tai laisvą kambarį pavadino 'vaiko kambarys'. Liūdna net pasidarė, kambarys yra, o vaiko tai ne..  :unsure:​ 

Atsakyti

Hal, šeip sau  :unsure: tikiuosi ryt jau jausiuos geriau. 

Atsakyti

labas, mes dar nesusipazinom  :4u:   Sveikinu  :nestuke  

o kodel pradedi abejot? :unsure:​  

Labutis, atostogavai, kai prisijungiau prie grupes 😏 aciu!

Pradedu abejot, nes nieko nejauciu, jokiu simptomu. Krutys ir tai istizusios po ilgo pirmagimes maitinimo, nesikaupia jokie priespieniai, speneliai nejautrus, apetitas nepakites, pilvo nepucia. Pamaudzia pilva, bet cia ne pozymis. 

Atsakyti

HAL, o tau yra kada  anksčiau teplioję?  Kelintą dabar CD ? Kiek dienų trunka ciklas ? Gal implantacija ?😍

Mergaites,kokia nereali diena pas mane !!! Atvažiavom atostogų į pajūrį, aš sugalvojau būtent čia dukrai pranešt, kad ji taps sese. Užsakiau maikutę su užrašu " Promoted to big sister " , taip pat į rėmelį idejau echo nuotraukėlę, viską supakavau kaip dovaną. Įteikėm kopose,aš  filmavau, o dukra iš laimės net susigraudino, aš žinoma taip pat. Be galo džiaugiasi, saugo mane. ❤️

Labas, kategoriška. Oi tas jausmas labai fainas, kai vaikai nori ir laukia. Mes savo berniukam kai pasakėm, tai ilgai žiūrėjo akis išpūtę ir negalėjo patikėti, puolė bučiuoti, dėkoti. Dabar vis su pilvinuku bendrauja, visada pasisveikina, atsisveikina, bučiuoja pilvuką. Žodžiu laukia ir myli be galo. O mane kaip prižiūri. Jaučiuos, kaip karalienė 🥰🥰🥰🥰

Atsakyti

VeDo- neliudek. Yra kambarys- bus ir vaikiukas  :4u:  

Atsakyti

Katara- o ka testas rodo? Kada darei paskutini karta? 

Atsakyti

Katara- o ka testas rodo? Kada darei paskutini karta? 

Paskutini karta dariau diena pries mmm, buvo vaiduoklis, bet abejoniu nekele. O ir mmm neatejo, tai nebedariau testo. Siandien del visa ko nusipirksiu testa. 

Atsakyti

Paskutini karta dariau diena pries mmm, buvo vaiduoklis, bet abejoniu nekele. O ir mmm neatejo, tai nebedariau testo. Siandien del visa ko nusipirksiu testa. 

zinoma, nusipirk ir pasidaryk- bus tikrai aisku  :4u:​ 

Atsakyti