Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

QUOTE(Katara @ 2019 08 15, 14:15)
<p>Aciu, mergaites, kad domites manimi  wub.gif </p><p>Kad mane kur ta mano tuscia galva. Tris kartus per tas dienas buvau parduotuvej, tai du kartus pamirsau nusipirkt testa, o siandien vel buvau Maximoj, bet ten tik brangus testai buvo, nenorejau taskyt pinigu ant gadinimo. Jeigu bus jegu, tai vakare nuvaziuosiu i Depo. </p><p>Siandien teoriskai prasideda 6ta savaite. O as jauciuosi kaip stipriai pagiringa, galvos neina pakelt. Pykinimu jokiu nera, bet sukasi galva ir cypia ausyse. Jauciu kad spaudimas labai nukrites, bet nezinau kaip ji pakelt, nes kavos nebegeriu... </p>

Gerk daug vandens smile.gif valgyk sūriai. ir nereikia jokiu testų, laukiesi smile.gif mane pykinti pradejo 7-8 savaičių.
Atsakyti

Bijau pameluoti, bet LT lyg su narkoze daro lp. 

ojoj, tai cia visai rimtas reikalas tada.  :hmm:​  ai, istversiu. 

Atsakyti

Aciu, mergaites, kad domites manimi  :wub:

Kad mane kur ta mano tuscia galva. Tris kartus per tas dienas buvau parduotuvej, tai du kartus pamirsau nusipirkt testa, o siandien vel buvau Maximoj, bet ten tik brangus testai buvo, nenorejau taskyt pinigu ant gadinimo. Jeigu bus jegu, tai vakare nuvaziuosiu i Depo. 

Siandien teoriskai prasideda 6ta savaite. O as jauciuosi kaip stipriai pagiringa, galvos neina pakelt. Pykinimu jokiu nera, bet sukasi galva ir cypia ausyse. Jauciu kad spaudimas labai nukrites, bet nezinau kaip ji pakelt, nes kavos nebegeriu... 

simptomai labai jau nestukiski  :D  :rolleyes:​  

Atsakyti

Priedas  20190815_203200.jpg   189,68KB   0 Parsiųsta kartųSugadinau testa. Nu jis vis tiek vaiduokliauja :hmm: Su pirmagime kai laukiaus, tai tokiu metu jau testas rekte reke, kad as nescia. Tada irgi dariausi vakaro metu, grizus is darbo. Ikeliu foto. Fotkinta mazdaug po 3min.

Atsakyti

Gintare, oho kaip super, tikrai verta tada pakenteti  :) as ir kita menesi rimciau susiimsiu ir eisiu pasidaryti tyrimu, kad zinoti kokia situacija. 

Katara kad neatrodo kaip vaiduoklis, ryskus testas. Kada pas daktara sakei?

Atsakyti

Sugadinau testa. Nu jis vis tiek vaiduokliauja :hmm: Su pirmagime kai laukiaus, tai tokiu metu jau testas rekte reke, kad as nescia. Tada irgi dariausi vakaro metu, grizus is darbo. Ikeliu foto. Fotkinta mazdaug po 3min.

Oj tikrai čia jau nebe vaiduoklis, o kad man tokį vaiduoklį parodytų.  :rolleyes: Ryškus ir gražus tavo testas,   :wub: o dabar ramiai lauk vizito ir nesinervuok  :)​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 15 rugpjūčio 2019 - 20:55

Katara kad neatrodo kaip vaiduoklis, ryskus testas. Kada pas daktara sakei?

Nu man su pirmu nestumu antroji juostele buvo tokio pacio ryskumo kaip ir kontroline, todel sikart atrodo keistai.

O pas gydytoja dar labai negreit, rugsejo 23. Nebent pasidarytu kazkas blogai, tada anksciau aisku eiciau. 

Atsakyti

Katara- jau cia aiskiau negu aisku   :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Katara labai grazus testukas. 

Gintare kada gimstadienis? Nes man rodos tu liutas..? 

Prisidaviau panos vel kiausidziu rezerva, uz keliu dienu bus rezultatas tai siek tiek nervinuosi. 

Atsakyti

Kiekvienas nėštumas individualus, nereikia lyginti. Gal dabar implantacija vėlesnė. Dar esu girdėjusi, kad su mergaitėmis anksčiau parodo testai. Tavo testas tikrai ryškus , viskas gerai..kodėl taip vėlai pas gine ? 

Nu man su pirmu nestumu antroji juostele buvo tokio pacio ryskumo kaip ir kontroline, todel sikart atrodo keistai. O pas gydytoja dar labai negreit, rugsejo 23. Nebent pasidarytu kazkas blogai, tada anksciau aisku eiciau. 
Hal, linkiu, kad viskas būtų gerai :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 16 rugpjūčio 2019 - 09:44

Katara labai grazus testukas. 

Gintare kada gimstadienis? Nes man rodos tu liutas..? 

Prisidaviau panos vel kiausidziu rezerva, uz keliu dienu bus rezultatas tai siek tiek nervinuosi. 

rugpjucio 20  :angel_not:   tavo ne ta pacia diena?  :rolleyes:​  

Atsakyti
Katara super gražus tavo testukas, visai ne vaiduoklis, aš irgi tokio noriu clap.gif

Gintare kaip švęsi gimtadienį? birthday.gif

-hal- 4u.gif pranešk, kai sužinosi rezultatus, laikau kumštukus
Atsakyti