Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Karina visiskai jokio ryskejimo? Darei visa cikla ar tik tam tikras dienas? 

Atsakyti

Hal, čia kur tas paskutinis, tai ten 19CD, vakar buvo 20CD, tai dar labiau nublanko. Šiandien 21CD, bet jau nesidarysiu testų, nes kam...(dariausi nuo 12iki 20CD)CD


Pridėta:

Atsakyti
Sveikos, pastaruoju metu prisedu paskaitineti jusu pasnekesiu. Dar tik mintyse brandinu hipotetine minti del antro vaikelio (pirmajam 3 m.), bet dar tvirtai nesiryztu smile.gif mano klausimas, turincioms vaiku - ar nejauciat lyg isduodamos savo pirmagimius su antruoju vaikiuku, vis tik puse laiko ir demesio reikes skirti kitam smile.gif
Atsakyti

Hal, čia kur tas paskutinis, tai ten 19CD, vakar buvo 20CD, tai dar labiau nublanko. Šiandien 21CD, bet jau nesidarysiu testų, nes kam...(dariausi nuo 12iki 20CD)CD

Nwpyk nepamenu, kiek dienu tavo cd? Nes jai trumpas tai reiketu pradet daryt testukus  tik po mm, po pietu ir kelias valandas negerus. Aisku gali buti ir kad O  labai velai nes sakyciau jai butum anksciau ir veliau pasidarius 19 cd galejai tureti teigiama.. dar gi ir nuo testuku jautrumo priklauso nes ne pas visas lh kiekis vienodas. Nenusimink labai, o tiesiog bandyk toliau. 

Atsakyti

Sveikos, pastaruoju metu prisedu paskaitineti jusu pasnekesiu. Dar tik mintyse brandinu hipotetine minti del antro vaikelio (pirmajam 3 m.), bet dar tvirtai nesiryztu smile.gifmano klausimas, turincioms vaiku - ar nejauciat lyg isduodamos savo pirmagimius su antruoju vaikiuku, vis tik puse laiko ir demesio reikes skirti kitam smile.gif

Laba, nea.. sirdyje vietos pirmam vaikui nesumazeja  :rolleyes: tikrai, sirdis padideja ir vietos atsiranda kitam mazam pugzliukui. 

Atsakyti

Labukas Hal, mano ciklas, kai anksčiau savaime prasidėdavo būdavo 32d.

Bet tai retai būna kai prasideda be dufastono, savaime buvo prasidėję šiais metais tik gegužė, paskui vėl pertrauka ir tada su vaistais va tik liepos 21d. 

Manau sutrikę buvo dėl to, kad mokausi, labai pergyvenau išties, kiekviena dieną. Dar sugebedavau ir nevalgyt visą dieną, Ale lieknejau nors nieko iš to nesigavo...

O rugpjūtį tikiuosi, kad mm savaime ateis, nes krūtinę tempia, tai jau tikriausiai bus. 

Nes ir streso mažai ir valgau gerai, neriboju savęs ir svoris neauga kas irgi keista :D

Matavausi BT, tai grafikas keistas kažkoks... 

Atsakyti

http://tevu-darzelis...635@190721c7ba9

Atsakyti

Labas rytas,

Jau buvau viską parašius tik šast persikrovė puslapis ir dingo mano rašliava  :oh:   :mad2: taigi sutrumpinta versija  :lol: 

Panos susirgau,  :oh: peršalau arba virusą pasigavau. Sloga kabinasi, gerklė kaip sacharos dykuma sausa ir deganti.  :( Nors tiek gerai švengiau pūslelinės, vos pajutus pasitepiau tepaliuku ir neiškilo  :ax: 

Sveikos, pastaruoju metu prisedu paskaitineti jusu pasnekesiu. Dar tik mintyse brandinu hipotetine minti del antro vaikelio (pirmajam 3 m.), bet dar tvirtai nesiryztu smile.gifmano klausimas, turincioms vaiku - ar nejauciat lyg isduodamos savo pirmagimius su antruoju vaikiuku, vis tik puse laiko ir demesio reikes skirti kitam smile.gif

Mano ryšys su dukrele labai stiprus, o ir ji pati labai nori broliuko ar sesutės  :) Manau ta meilė gimus antram labai gražiai pasidalina nenuskriaudžiant nei vieno vaikučio  :angel_not:​ 

Atsakyti

Mimozza, na va, dėl to matyt ir ciklas buvo uzsilaikęs.. 

Aš, kai susergu peršalimas ir t.t tai turiu tokį kaip kompleksinį gydymą. Vakare pageriu arbatos aviečių, tada medaus pavalgau su batonu, kojas gerai pašutinu su druska, dar būna ir čiobrelių arbatos ant viršaus, jeigu yra kosulys labai didelis gerai padeda islandine kerpena, karti kai velnias bet labai padeda. Tada dar po to, kai visas arbatas išgeriu, kojas pašutinu, matuoju iš temperatūra jeigu iki 38 tai nereikia numusinet, jei daugiau išgeriu nemisilo(man jis nuo visko padeda). Miegu su šiltom kojinė ir šaliku dar būna, jei labai gerklę skauda. Kita ryta atsikeliu kaip agurkas. Išbandyta ir su mano vyrų, nors tas netikėjo, bet atsikėlė ir realiai peršalimas praėjo. O nuo slogos tik arbatos, man jei kartais prasideda tai leidžiu slogai but ir nenaudoju jokių purskalu, po 7 dienų savaitė praeina. Aišku čia tik liaudiški patarimai, bet dėl peršalimo ir taip dėl visokių ligu(išskyrus mot. daktarą) nesilankau. Ir viskas dėl žolelių visokių ir taip praktinių patarimų. Aišku jei rimtai sergi kreipkis pas gydytoją. Kartais be antibiotikų ir šiaip rimtų vaistų neapsieisi.

Sėkmės :) 

Atsakyti

Prisiduodu, vos teplioja rudai, o testas tuscias  :rolleyes: . Galva plysta i visad keturias puses  :blink: 

Atsakyti

HAL, o tau yra kada  anksčiau teplioję?  Kelintą dabar CD ? Kiek dienų trunka ciklas ? Gal implantacija ?😍

 

Mergaites,kokia nereali diena pas mane !!! Atvažiavom atostogų į pajūrį, aš sugalvojau būtent čia dukrai pranešt, kad ji taps sese. Užsakiau maikutę su užrašu " Promoted to big sister " , taip pat į rėmelį idejau echo nuotraukėlę, viską supakavau kaip dovaną. Įteikėm kopose,aš  filmavau, o dukra iš laimės net susigraudino, aš žinoma taip pat. Be galo džiaugiasi, saugo mane. ❤️

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 11 rugpjūčio 2019 - 19:15

HAL, o tau yra kada  anksčiau teplioję?  Kelintą dabar CD ? Kiek dienų trunka ciklas ? Gal implantacija ?😍

Mergaites,kokia nereali diena pas mane !!! Atvažiavom atostogų į pajūrį, aš sugalvojau būtent čia dukrai pranešt, kad ji taps sese. Užsakiau maikutę su užrašu " Promoted to big sister " , taip pat į rėmelį idejau echo nuotraukėlę, viską supakavau kaip dovaną. Įteikėm kopose,aš  filmavau, o dukra iš laimės net susigraudino, aš žinoma taip pat. Be galo džiaugiasi, saugo mane. ❤️

Kaip grazuuu!! ❤❤❤ o kiek didziajai sesei metu? :) 

Atsakyti