Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Katara super gražus tavo testukas, visai ne vaiduoklis, aš irgi tokio noriu clap.gif

Gintare kaip švęsi gimtadienį? birthday.gif

-hal- 4u.gifpranešk, kai sužinosi rezultatus, laikau kumštukus

 

busiu gal nepopuliari cia, bet gimtadieni svesiu 20 km zygyje miske  :wub:  be galo myliu gamta, miska. Gamtoje pasikraunu baterijas  :angel_not:   nenoriu sedet prie stalo, valgyt ir kalbet apie bet ka. Noriu svest taip kaip noriu  :wub:   o draugai vistiek ateis pasveikint trumpam  :)​  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 16 rugpjūčio 2019 - 10:32

Katara labai grazus testukas. 

Gintare kada gimstadienis? Nes man rodos tu liutas..? 

Prisidaviau panos vel kiausidziu rezerva, uz keliu dienu bus rezultatas tai siek tiek nervinuosi. 

kaip ta rezerva reikia priduot?  :hmm:   man gydytoja irgi kazka tokio minejo  :hmm:​ 

Atsakyti

:D 

rugpjucio 20  :angel_not:   tavo ne ta pacia diena?  :rolleyes:  

busiu gal nepopuliari cia, bet gimtadieni svesiu 20 km zygyje miske  :wub:  be galo myliu gamta, miska. Gamtoje pasikraunu baterijas  :angel_not:   nenoriu sedet prie stalo, valgyt ir kalbet apie bet ka. Noriu svest taip kaip noriu  :wub:   o draugai vistiek ateis pasveikint trumpam  :)  

kaip ta rezerva reikia priduot?  :hmm:   man gydytoja irgi kazka tokio minejo  :hmm: 

Ta pacia  :D , as kaip tu nesvenciu visai zinok. O rezerva 3-5 menesiniu diena priduoti krauja reikia tam tyrimui. Isivesk i ternete ismes viska. 

Atsakyti

:D

Ta pacia  :D , as kaip tu nesvenciu visai zinok. O rezerva 3-5 menesiniu diena priduoti krauja reikia tam tyrimui. Isivesk i ternete ismes viska. 

geras  :D  atvaziuok pas mane- eisim i miska  :D  :D  :D   jau ketvirtas zmogus is mano pazistamu kuris svencia ta pacia diena  :B  :D​  

Atsakyti

Kiekvienas nėštumas individualus, nereikia lyginti. Gal dabar implantacija vėlesnė. Dar esu girdėjusi, kad su mergaitėmis anksčiau parodo testai. Tavo testas tikrai ryškus , viskas gerai..kodėl taip vėlai pas gine ? 

Ankstesniu laiku nebuvo, mano gine labai uzimta. Tuo metu man bus 11ta savaite, tai telpu i laika. 

Mano gimtadienis balandzio menesi, tai gal sau dovanele pasidovanosiu ta pacia diena 😁

Atsakyti
Katara, testas aiskiai ryškus, o jei su dukra buvo ryškesnis, gal dabar sūnus. Skaičiau, kad su panom kelis kaetus greičiau gaminasi HCG, tai ir ryškėjo rimčiau. Na cia šiaip mintis smile.gif man ryškėjo panašiai, is lėto ir bus berniukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 08 16, 09:31)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="CherryBlossom" data-cid="72484682" data-time="1565943887">
<div>
<p>Katara super gražus tavo testukas, visai ne vaiduoklis, aš irgi tokio noriu vartotojo įkelta nuotrauka

Gintare kaip švęsi gimtadienį? vartotojo įkelta nuotrauka

-hal- vartotojo įkelta nuotraukapranešk, kai sužinosi rezultatus, laikau kumštukus</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>
<p>busiu gal nepopuliari cia, bet gimtadieni svesiu 20 km zygyje miske  wub.gif  be galo myliu gamta, miska. Gamtoje pasikraunu baterijas  angel_not.gif   nenoriu sedet prie stalo, valgyt ir kalbet apie bet ka. Noriu svest taip kaip noriu  wub.gif   o draugai vistiek ateis pasveikint trumpam  smile.gif​  </p>


Aš tokia pati - man nėra didesnio džiaugsmo, nei gamtoj būt, vaikščiot po miškus, laukus, prie jūros, tai man skamba super toks gimtadienio šventimas clap.gif
Atsakyti

Naujokėms  :4u: 

nepamenu kuri rašė, sorry, apie trečia ankstyvą persileidimą. Tai tikrai reikia tirtis kas ne taip. Vieną kartą tai viskas ok, organizmo nesuderinamumas būna, kažkas netinka genetiškai. O vat trečia kartą reikia ieškoti priežasties konkrečios...  :4u: 

Na o aš tai šį mėnesį laukiu stebuko ir nelaukiu mmm  :D  ND darėm 10 d ir vakar 15 d. OV buvo 12 d (cia pagal apps'ą rodė)  :rolleyes:  tai yra nedidelis šansas, kad užsiliko spermiukai, arba Ov buvo pora dienų vėliau, nes buvo truputi baltų išskyrų...  :hmm: 

Tai jeigu šį mėnesį nieko nebus, kitas kartas darbuotis tik spalį bus, nes vyras išvyksta kaip tik ant man vaisingu dienų  :cry2:  :cray:​ 

Atsakyti

Naujokėms  :4u:

nepamenu kuri rašė, sorry, apie trečia ankstyvą persileidimą. Tai tikrai reikia tirtis kas ne taip. Vieną kartą tai viskas ok, organizmo nesuderinamumas būna, kažkas netinka genetiškai. O vat trečia kartą reikia ieškoti priežasties konkrečios...  :4u:

Na o aš tai šį mėnesį laukiu stebuko ir nelaukiu mmm  :D  ND darėm 10 d ir vakar 15 d. OV buvo 12 d (cia pagal apps'ą rodė)  :rolleyes:  tai yra nedidelis šansas, kad užsiliko spermiukai, arba Ov buvo pora dienų vėliau, nes buvo truputi baltų išskyrų...  :hmm:

Tai jeigu šį mėnesį nieko nebus, kitas kartas darbuotis tik spalį bus, nes vyras išvyksta kaip tik ant man vaisingu dienų  :cry2:  :cray: 

As su nikais irgi kosmariska.. niekad neprisimenu..

baltos iskyroa buna jau po O. Vaisingu likotarpiu buna permatomos, tokios kaip kiausinio baltymas  :)

Atsakyti

Katara, testas aiskiai ryškus, o jei su dukra buvo ryškesnis, gal dabar sūnus. Skaičiau, kad su panom kelis kaetus greičiau gaminasi HCG, tai ir ryškėjo rimčiau. Na cia šiaip mintis smile.gifman ryškėjo panašiai, is lėto ir bus berniukas smile.gif

As irgi girdejau sita "mita" apie berniuku ir mergaiciu HCG augimo skirtuma. Butu smagu jeigu sunus, nes giminej tiek pas vyra tiek pas mane vien mergaites :D bet is kitos puses tai baisu nes berniukai yra padauzos ir ne tokie klusnus kaip mergaites :D bent jau mano pirmagime tai yra auksinis vaikas nuo pat gimimo, su antru galbut dvigubai atsiimsiu :D

Atsakyti

As su nikais irgi kosmariska.. niekad neprisimenu..

As zmoniu vardu neprisimenu, per viena ausi ieina, per kita iseina. Buna net klasioku vardus pamirstu, su kuriais mazai bendravom mokykloj 🤦‍♀️ 

Atsakyti

Labas rytas

Mergaitės ar ką matot? Ar man tik vienai čia matosi iš to didelio noro :oh:

Šlapias maždaug 4 min pasimatė, o pavyko nufotkinti gal 7-8 min. Labai sunku buvo nufotkinti, o ir plika akimi tik vartant pasimatė.

Priedas  IMG_20190818_104954.jpg   51,04KB   2 Parsiųsta kartų

O čia sausas. Kai pilnai išdžiuvo jau daug aiškiau matosi ir plika akimi, nebereikia vartyti. Tik sunkokai sekasi nufotkinti. 

Priedas  IMG_20190818_104905.jpg   53,6KB   2 Parsiųsta kartų

Negi gali būti tikras tas šešėlis? 

Atsakyti