Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas

Mergaitės ar ką matot? Ar man tik vienai čia matosi iš to didelio noro :oh:

Šlapias maždaug 4 min pasimatė, o pavyko nufotkinti gal 7-8 min. Labai sunku buvo nufotkinti, o ir plika akimi tik vartant pasimatė.

attachicon.gifIMG_20190818_104954.jpg

O čia sausas. Kai pilnai išdžiuvo jau daug aiškiau matosi ir plika akimi, nebereikia vartyti. Tik sunkokai sekasi nufotkinti. 

attachicon.gifIMG_20190818_104905.jpg

Negi gali būti tikras tas šešėlis? 

Jeigu ND gerai padaryti, tai aisku gali buti tikras 😍

Atsakyti

Ir ankščiau esu dariusi šias juosteles,bet buvo tuščios tikrai. Jei žiūrint pagal gleives tai O diena 08.07, tik va su ciklo dienomis tai tikrai nežinau arba 8 cd jei žiūrint į trijų dienų tepliojimus, o jei nekreipiant į juos tai tada 38 cd buvo. Reikės nusipirkti testukų ir kartoti poryt.

Atsakyti

Jeigu ND gerai padaryti, tai aisku gali buti tikras 😍

Tiksliau tuo metu buvo ne ND, o tik šiaip mėgavomės. Nes aš buvau kaip ir po mmm labai labai labai silpnų. 

Atsakyti

Oho  :wub: 

Šlapiam ir lyg ir rausvuoja kažkas, bet išdžiūvusiam nematau. Bet jei išdžiūvusiam matai rausva spalva, tai vilties yra ;) 

Tau mm taip ir nepradėjo ? 

Pas gine nebuvai ? ECHO nedarė, nieko nematė ??? 

Man šito testai nemelavo. Kartok ryt ar poryt būtinai su rytiniu šlapimu. 

O kada šis darytas ? 

Labas rytas

Mergaitės ar ką matot? Ar man tik vienai čia matosi iš to didelio noro :oh:

Šlapias maždaug 4 min pasimatė, o pavyko nufotkinti gal 7-8 min. Labai sunku buvo nufotkinti, o ir plika akimi tik vartant pasimatė.

attachicon.gifIMG_20190818_104954.jpg

O čia sausas. Kai pilnai išdžiuvo jau daug aiškiau matosi ir plika akimi, nebereikia vartyti. Tik sunkokai sekasi nufotkinti. 

attachicon.gifIMG_20190818_104905.jpg

Negi gali būti tikras tas šešėlis? 

Atsakyti

O kaip tikiuosi kad nemelagis mimoza!! 

Atsakyti

Kategoriška ir išdžiuvusiam lyg rožinė, nusipirkau dar tris tokius pat. Bandysiu išlaukti antradienio. Iš tikro tai net bijau kitą darytis 🙈 mmm stipriau tada ir nepramušė, dabar pradėjus gerti duphastoną tai mmm tik realiai turėtų būti 08.28 kažkur. Bet vakar taip keistai pasijaučiau, taip pradėjo mausti krūtinę net dilgčioti, tai smalsumo vedama ir pasidariau nt. Dariausi ryte tik atsikėlusi. Pas ginę nebuvau. Buvau nuėjusi bet atostogavo, tai pas kitą ir nebėjau.

Hal, būtų nerealu jei pasitvirtintų  :)​ 

Atsakyti

Mimoza- nepyk bet *** ne pora dienu, o ryt is ryto eini testo apsisioti  :blink: o tai as kenpinge ir nori kad dvi paras nemiegociau ir apie tave galvociau ?!! Nedaryk man taip  :D o tai man paciai nd reik daryt kaip tik dabar  :D paskui niekas nesigaus per tave  :D 

Atsakyti

Mimoza- nepyk bet *** ne pora dienu, o ryt is ryto eini testo apsisioti  :blink: o tai as kenpinge ir nori kad dvi paras nemiegociau ir apie tave galvociau ?!! Nedaryk man taip  :D o tai man paciai nd reik daryt kaip tik dabar  :D paskui niekas nesigaus per tave  :D
Žvengiu balsu  :lol:  :lol:  :lol: Bet kaip gera, kad apie tave kažkas galvoja ar galvos  :happy: Tik dėl tavęs ryt drebančiom rankom sugadinsiu nt  :victory2:​ 

Tik anksti nesikelk aš mėgstu pamiegoti  :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 18 rugpjūčio 2019 - 18:53

Labukas visoms. Mimozza laikau kumstukus už tave, tikiuosi ne melagis. Kažkaip nujaučiu, kad ši ciklą pastosi, nes ta mėnesį galvoju ne, bet kita turėtų būt tiesiog net nupurte pamačius testuka, nes gal tikrai pastojai :) Aš tai matuojuos BKT ir tikrai žinau, kad nepavyko, nes temperatūra nuo 36.8 krito iki 36.5, dariausi ov. Testą vakare(vakar 29 berods CD ir buvo juostelė panašiai kaip tada ryskesne, bet neigiamą, tai galvoju net ir NT negadinsiu jei uzsilaikys mm, pagal temperatūra sprendžiu kad nepavyko) vakar buvo vestuvių metinės, praverkiau tiesiog kaukdama balsu puse dienos dėl to, kad nepastoju.. Vyras sako reikia išsitirti, o aš netikiu tuom, tai kas jei sakys kad trūksta tarkim progesterono ar taip hormono kokio ir jo trūksta, bet tada reikės visa laiką gert hormonus, o aš bijau dėl vaikelio kad jam kažko truks ir t.t. Pati esu būsimą medikė, bet žinokit uoj kaip daktarais nepasitikiu, pagal mane tai reikalingi tik chirurgai ir seselės, o visa kita turi vykti natūraliai, na čia mano toks požiūris ir tiek.  Tai va. Vakar prisigeriau, puse butelio brendžio sugeriau viena iš tos širdgėlos kad nepavyksta, dabar atsibudau ir kas.. Alkoholio dar liko kraujyje, o širdy tas pats skausmas net ir prigerus kalbėjau apie tai ir dabar mastau, manau greitu metu isprotesiu arba dėl nemigos tiesiog lėtai užges mano bereikšmė gyvybė.. Atleiskit už tokias blogas mintis, bet tiesiog negaliu... Tegul mane laiko kvaile, bet aš nebeturiu jėgų kovoti, manau ir vėl kaip visada mėn. neparkeliaus dėl streso. Užburtas ratas

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina2209: 19 rugpjūčio 2019 - 01:10

Karina, cia visada gali issakyti savo niuriausias mintis, nes mes visada suprasim.  Kai issipasakoji, pasidaro lengviau. Svarbu nelaikyti savy, nes burbulas gali sprogti su pasekmem.

Jeigu tu jauti kad truksta hormonu, tai pabandyk pavartoti, kas gali atsitikti mazyliui jei pastosi?

Atsakyti

Mimozza - na kaip reikaliukai? Laikau kumscius kad testas rysketu  :wub:  

O as jau pradedu nervintis- us dvieju dienu darys kiausintakiu pravalyma. Baisiai neramu. Bet svarbiausia, kad pradeda judet reikalai i prieki- dabar prades mane tirt visapusiskai ir tikiuosi, kad greitai rasim nepastojimo priezasti ir ja pasalinsim  :rolleyes:  

Atsakyti

Karina2209 - puikiai suprantu ka jauti..  :unsure:  :4u:    bet gal reiktu nors priezasti issiaiskint?  Jeigu esi busima medike, tai pasidomesi po to kas ir kaip. Tukstanciai moteru pastoja su vaistu ir kitokiom pagalbom ir gimdo sveikus vaikucius.. nebuk tokia kategoriska..  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 19 rugpjūčio 2019 - 07:29