Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Su gimtadieniu, merginos!!!!  :birthday2:  :dovana:  :dovana: 

pykit, nepykit, bet aš irgi nieko nematau  :mastau: 

man vakar krūtinė jautri ir skausminga patapo.. o mmm pagal skaičiavimus tik kitą antradieni  :hmm:  aną mėnesi pradėjo taip mausti tik 4 dienos iki mmmm... gal anksčiau pramuš, o gal nepamuš?  :4u:  :4u: 

Atsakyti

Dandelion fuzz, ​gali ir nepramušt 😉🎆♥️

Atsakyti

Dandelion fuzz linkiu, kad ir nepramuštų  :)​ 

Atsakyti

Labas rytas,

norėčiau jungtis į jūsų gretas, jei priimsit  :) Kol kas tik pirmą mėnesį bandom pastoti, galbūt ir dėl to labai lėtai dienos slenka iki mmm (turėtų būti 08.29). Ypač turint sesę, kuri abi savo merginas per pirmą ciklą ir susiveikė... toks jausmas, kad gi ir man taip turi būti...  :unsure:  

Šiaip norėjau pakalbinti vietoj pasyvaus skaitymo labiau iš smalsumo, kaip elgiatės laukdamos naujienų, ypač dėl aktyvaus/intensyvaus sporto - ar nieko nekeičiat?   :huh2: 

Atsakyti

Aciu panos! Gintare ir tave  :wub: 

atejo panos mano tyrimai, o paziureti negaliu, kazkodel uzblokuota.. 

Atsakyti
saulėšara Sveika, smagu, kad prisijungei. Linkiu, kad ir gautųsi iš pirmo mėnesio 4u.gif Dėl intensyvaus sporto, tai nieko negaliu patart, nes aš intensyviai, tai tik picą lovoj valgau biggrin.gif

- hal - doh.gif angel_not.gif Visas šitas vaikučių gaudymas, tai nuolatinis kantrybės išbandymas. Pranešk, kai atsiblokuos. Tikiuosi geros naujienos.

Dandelion fuzz Linkiu, kad nepramuštų 4u.gif Aš tai jau nusprendžiau nekreipti dėmesio į jokius požymius, nes man užpraitą ciklą skaudėjo krūtis, bet nieko tai nereiškė, nors aš jau buvau prisisvaigus doh.gif
Atsakyti

Sveikos,

Pas mane nieko naujo tik papulius maudžia, bet įtariu nuo duphastono  :oh: Koks oras bjaurus, su dukrele tiek veiklos buvom susigalvojusios, bet viską sugadino tas lietus  :aggressive:​ 

saulėšara, sveika prisijungusi  :4u:  Aš manau sportuok taip kaip sportavai, juk nežinia kada pastosi, nors labai linkiu kuo greičiau. O kai sužinosi, kad pastojai sumažink tempą, bet tikrai nemesk sporto.  :) 

Hal, o gal slaptažodžio reikia norint pažiūrėti? Gal tau jo neatsiuntė. Man visus tyrimus paskutiniu metu atidaro tik įvedus slaptažodį, kurį atsiunčia sms žinute. 

CherryBlossom, prajuokinai su intensyviu picos valgymu  :D 

Atsakyti

Labas rytas,

norėčiau jungtis į jūsų gretas, jei priimsit  :) Kol kas tik pirmą mėnesį bandom pastoti, galbūt ir dėl to labai lėtai dienos slenka iki mmm (turėtų būti 08.29). Ypač turint sesę, kuri abi savo merginas per pirmą ciklą ir susiveikė... toks jausmas, kad gi ir man taip turi būti...  :unsure:  

Šiaip norėjau pakalbinti vietoj pasyvaus skaitymo labiau iš smalsumo, kaip elgiatės laukdamos naujienų, ypač dėl aktyvaus/intensyvaus sporto - ar nieko nekeičiat?   :huh2:

sveika prisijungus  :4u:   o ka sportuoji?  as domejausi del tu sportu- tai nuomoniu visokiausiu..  :hmm:  as biski sumazinau tempus.. cia pas mus svedijoj tai is vis i nestuma nekreipia demesio- kaip kilnojo stangas taip ir kilnoja iki 9 menesio. Man baisu ziuret kai nueinu i Body step- ir 7-8 menesi nescios mamos sokineja ir prisilaiko pilvus. Nu bet cia kiekvienos pasirinkimas.  Man kazkaip atrodo, kad planuojant nestuma- reiktu nepersistengt su aktyviais sportais- geriau rinktis pasyvesni. 

Atsakyti

sveika prisijungus  :4u:   o ka sportuoji?  as domejausi del tu sportu- tai nuomoniu visokiausiu..  :hmm:  as biski sumazinau tempus.. cia pas mus svedijoj tai is vis i nestuma nekreipia demesio- kaip kilnojo stangas taip ir kilnoja iki 9 menesio. Man baisu ziuret kai nueinu i Body step- ir 7-8 menesi nescios mamos sokineja ir prisilaiko pilvus. Nu bet cia kiekvienos pasirinkimas.  Man kazkaip atrodo, kad planuojant nestuma- reiktu nepersistengt su aktyviais sportais- geriau rinktis pasyvesni. 

Štangų nekilnoju, bet be kitų veiklų labiausiai susimąsčiau dėl zumbos.. atrodo kas ten yra tą užpakalį pakrutinti  :D  bet iš tiesų treniruotės gaunasi labai intensyvios, baisu atkratyt, jei kas užkibs  :blink: šiaip, atrodo, suprantu, kad čia labiau paranoja kvepia, gal pradžioje tik viskas tiek baimės kelia.. dėl to ir norėjosi išgirsti, ką kitos mano  :)​ 

Atsakyti

na va prisijungiau.. zodziu sudas mergos.. buvo 0,63 , o dabar dar labiau nukrito 0,35  :unsure: 

Atsakyti

Hal, pirmiausia tai tikiu, kad tau sunku tai išgyventi. Bet svarbiausia, kad jau turi vaikų tai nemanau, kad tavo atveju tai yra tragedija. (nepyk dėl tokio išsireiškimo) :)

Bet įsivaizduok, tu sakai, pasidaryk tyrimus ir t.t ir pasidariusi galiu išvysti panašu rezultatą, su tokiu, pastoti neįmanoma... Ir ką man toliau daryt jaunai, be vaikų, be paskutinės vilties...  Va dėl to ir nesidarau tu tyrimų kol kas(darysiu iš po to, kai pabaigsiu mokslus, o tai bus po 2m.), nes noriu turėt bent viltį... 

Atsakyti

na va prisijungiau.. zodziu sudas mergos.. buvo 0,63 , o dabar dar labiau nukrito 0,35  :unsure:

oj, o dirbtinis apvaisinimas tokiu atveju padeda? 

Atsakyti