Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Pralupau kitą nt, tai irgi raudona juostelė, tai bus toks pat. Na įdomu ką ryt parodys :hmm: :D

Atsakyti

Mimozza, linkiu ryškėti :)

Šiandien pati dariausi tekstuką, dar 3d iki mm, bet vos vos įziurima juostelė buvo, bet išmečiau (aš impulsyvus žmogus ir kažkiek keistas :D tai darysiu tekstuką dar penktadienį, a vdrug :D

Beje, vaikučių neturim nei vieno. 

Atsakyti
Testukų gadinimo metas forume biggrin.gif Nu davai panos, apsysiokit kuri nors gerai, kad būtų II biggrin.gif

Man tai šiandien staiga iš niekur nieko labai stipriai sudūrė gimdą ir pirma mintis gal implantacija - o šiandien dar tik 3-4 DPO doh.gif Aš tikiuosi pastosiu greičiau, nei išprotėsiu, nes jau ne žiauriai daug sveiko proto pas mane likę hah.gif

Aš šiandien angliškuose forumuose skaičiau apie tai, kad panos naudoja menstruacines taureles, kad greičiau pastoti - įsideda iškart po akto ir laiko pusę dienos, kai kurios įsitikinę, kad joms padėjo ax.gif
Nežinau - ką manot? biggrin.gif
Atsakyti

Karina ačiū  :)  gal ryt aiškumo įneš tie testai, jei vėl rodysis antra juostelė audžiu mintį, kad reiks nubėgti kraują priduoti ir bus viskas aišku. O jei bus tuščias, tai nurimsiu ir lauksiu spalio, nes tik tada vėl galėsim gaudyti žirniuką.  :)​ 

Atsakyti

Aš šiandien angliškuose forumuose skaičiau apie tai, kad panos naudoja menstruacines taureles, kad greičiau pastoti - įsideda iškart po akto ir laiko pusę dienos, kai kurios įsitikinę, kad joms padėjo ax.gif
Nežinau - ką manot? biggrin.gif

Man rodos Gintare buvo iškėlus šią tezę ankščiau. :hmm: Man kažkaip ne ne ne. Manau kiek reikia tiek ir papuola ten kur reikia. O dabar pusė dienos su „gėriu” vaikščioti ar miegoti nu nežinau

Atsakyti

Pabandyk nusipirkt Clear choice testą. Jie jautresni. ;) Arba Amediplus žalia. Jis LB jautrus, bet vertinti po laiko negalima, nes meta išdžiūvimo linija

Pralupau kitą nt, tai irgi raudona juostelė, tai bus toks pat. Na įdomu ką ryt parodys :hmm: :D

Pralupau kitą nt, tai irgi raudona juostelė, tai bus toks pat. Na įdomu ką ryt parodys :hmm: :D

Atsakyti

Pabandyk nusipirkt Clear choice testą. Jie jautresni. ;) Arba Amediplus žalia. Jis LB jautrus, bet vertinti po laiko negalima, nes meta išdžiūvimo linija

Pirkti tikrai nebepirksiu dar, jau geriau kraują priduosiu. Bet dar turiu du pregnatest nt tai žiūrėsiu ką jie rodys. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 19 rugpjūčio 2019 - 19:03

Laikau kumščius už NT gadintojas  :4u: .

Sėdžiu citrininės melisos ar mėtos arbatos pasidarius. Kol išviriau gi sviestą, tai bloga dabar, visi namai atrodo persismelkę riebiu kvapu, nors tik man kvepia  :oh: .

Mane į darbą keliom dienom iškvietė, tai taio nesmagiai atostogos trukdosi... :aggressive:​ 

Atsakyti

Karina!!  :blink:  :rolleyes:   kazkaip zinok patikejau, kad tu jau  :nestuke   labai laukiu patvirtinimo  :wub:  

Del tu menstruaciniu taureliu- as buvau radus straipsni, kad amerikoj jas irgi naudoja kai bando pastot ir kad padeda  :hmm:   :)  nu ***** gal reikia nusipirkt?  :hmm:​ 

Atsakyti

-hal- su GIMTADIENIU!!!  :4u:  :ploja2:  :birthday2:​ 

Atsakyti

Hal, su gimtadieniu, linkiu mažo rėkiančio ! 🎈🎈🎈🎂🎁🎁🎁

Atsakyti

Labas rytas

Hal ir Gintare su gimtadieniu. Linkiu, kad visos visos svajonės išsipildytų, net pačios slapčiausios  :birthday2:  :dovana: 

Prisiduodu testas tuščias, vakarykštis brokas buvo.  Lauksiu vizito pas ginę rugsėjį, o tada jau spalio  :) nes jau šį ciklą nieko nebesitikiu, nes vėliau nebebuvo tad tikrai nieko ir nebus. Tad ta proga tiksliau rugsėjį eisiu išbandyti pilvui kažkokios liekninanos procedūros  :bigsmile:​ 

Atsakyti