Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos :)  Buvau šiandien pas ginę 😍 pagal echo 12 sav 4d, pagal mm 12 sav 3d. Kaklo raukšlė 1.6 mm, sakė gerai. Širdelė, plaučiai, inkstai , skrandis, stuburaa, pirštukai, nosytė tvarkoj. Iš pradžių lelius miegojo, o man ašaros bėgo iš laimės, paskui ginė jį krutino, kad atsikeltų ir jis visaip vartėsi, spardėsi , tada mane vienu metu ir juokas suėmė ir graudulys zliumbiu.gif girdėjau kaip plaka širdelė 😍 Visi tyrimai geri, kitas vizitas spalio 23d, bus 19 sav. Kas keista, kad neužsiminė apie jokius kraujo ir šlapimo tyrimus. Nejau taip ilgai nieko netirs ? Davė nėščiosios kortelę, kurios dydis lb nustebino, A4 icon_w00tbrows.gif ir dar prierašas : "nešiotis visur ir visad " icon_blink.gif icon_blink.gif

 

 Pirmam   nieko nematau antram gal kažką , bet labai linkiu, kad būtų 😉

Dvi dienos iki mm ruzavas Pregna vel durniuoja attachicon.gif[url="https://www.supermama.lt/forumas/index.php?app=core&module=attach§ion=attach&attach_rel_module=post&attach_id=263644"]7C406BD3-32D0-49FF-BC1E-A2EF453EFB46.jpeg[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 04 rugsėjo 2019 - 15:49

Labutis! O as su gerom naujienom, katik paskambino is ligonines, kad gali operuot rytoj  :yahoo: t.y. isimti spirale su narkoze ;) nereiks laukt 7 savaiciu pradet gaminti leliu  :wub:​ 

Atsakyti

Puikios žinios !:) 

Labutis! O as su gerom naujienom, katik paskambino is ligonines, kad gali operuot rytoj  :yahoo: t.y. isimti spirale su narkoze ;) nereiks laukt 7 savaiciu pradet gaminti leliu  :wub:​ 

Atsakyti

Labukas merginos, kaip jūs?

Prie manęs tai vis kažkokios zarazos kabinasi... Apsinuodija maistu, tai tik 4h pamiegojau, o į paskaitas nuo 9 iki pusės 7 reik atbut... O dar valgyt nieko negalėsiu normaliai, nes vis pykina. Tai teks visa diena dziuvesiais maitintis.

Tas dar žvakutes nuo uždegimo kai suvartosiu, jei ne prasidės mm dar vienas mikrofloros atstatymui sunaudot dar 8 ir vėl paskui šitas macmiror. Ir per visą šitą laiką negalima nū supratot ko.. Visiškas celibatas, man jau vyro gaila. Kai pasakiau kad reiks tiek laukt tai nuleido akis taip liūdnai, o paskui, svarbiausia kad būtum sveika.. Na jo pagalvojau, bet vargšas vyras, 24d.susilaikymo... Aišku yra kitų būdų, bet jis stengiasi labai nelyst, nes man gi dar mokslai prasidėjo tai pokol pripras iu, vakar taip galva skaudėjo po mokslų, bet pavaiksciojus kaime viskas praėjo, net vaistų neprireikė. Tik kad apsinuodijau.... Kimba ir kimba tos ligos... :(

Atsakyti

Dar ir katinas zaraza maža neklauso, daro ką nori, jis keliasi 6, tai ir visi namai turi keltis. Kartais užeina kad iki 8 pamiega, bet įdomu nuo ko kartais 6, kartais 8 atsibunda. Gal mėnulio fazės jį veikia :D

Gerai, kad dar paskutiniu metu nuotaika tokia per vidurį, beveik neutrali, nes jei būtų labai bloga, nežinau kaip ištverčiau ir tas ligas, ir mokslus.

Jau vakar pradėjau cyclebalance gert. Tei va, tokie pas man reikaliukai, kaip jūsų dienos eina, kaip planavimai? =) 

Atsakyti

Karina2209,  o nebandot uzdaryt miegamojo duru :)? Mes pradejom uzdarinet ir tada musu katukas negali musu pazadint :D  As jau keliauju i ligonine, ryte pasidariau clearblue ovuliacini testa ir jis rodo mirksincia sypsenele, tai turetu reiksti, kad ovuliacija tureciau turet uz keliu dienu :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 05 rugsėjo 2019 - 06:34

pradejot rasyt apie katinus, tai prisiminiau, kad mano katinas visada su manim lovoj miegodavo- galvyte ant pagalves, uzklotas kaldra- kaip leliukas  :wub:   apkabindavau visada. O nakti labaoi atsargiai versdavausi ant kito sono, kad tik jo nepazadinciau  :wub:   ismiegodavo visa nakti. Vos tik suskambus zadintuvui- pasokdavo ir uzlipes ant pilvo pradedavo masazuot  :wub:   kaip gera budavo... dabar jis jau 14 metu, serga veziu..gyvena pas mano buvusia uosve lietuvoj..bijau kad jau niekada nepamatysiu gyvo  :cry2:   

atsiprasau, kad as cia biski ne i tema  :lol:​ 

Atsakyti

Mano MB daznai kalba per miegus. Dazniausiai pradeda pasakot apie televizorius, kainas (nes juos pardavineja). O sianakt labai maloniai nustebuno  :blink:  :D   sako- mano... myliu tave vistiek...  :wub:  :wub:  :wub:   O jis gi svedas  :D   bet kalbejo lietuviskai  :wub:  manau tai daug pasako  :wub:​ 

Atsakyti

Mano MB daznai kalba per miegus. Dazniausiai pradeda pasakot apie televizorius, kainas (nes juos pardavineja). O sianakt labai maloniai nustebuno  :blink:  :D   sako- mano... myliu tave vistiek...  :wub:  :wub:  :wub:   O jis gi svedas  :D   bet kalbejo lietuviskai  :wub:  manau tai daug pasako  :wub:​ 

Kaip miela  :wub:

Svedijoj gyveni ;)?  Netolima kaimyne , as Norvegijoj  :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 05 rugsėjo 2019 - 08:00

Kaip miela  :wub:

Svedijoj gyveni ;)?  Netolima kaimyne , as Norvegijoj  :4u:

aha, as svedijoj, Stokholmo rajone  :)  

Norvegija- pati graziausia mano matyta salis  :wub:   kazkas nerealaus  :wub:   tie fjordai... ech... gaila kad svedijoj tokiu nera. Mes vaziavom pora kartu su masina i Norvegija- be jokio plano- tiesiog sedom i masina ir vaziavom  :B  ejom i zygius, miegojom kalnu nameliuose  :wub:  siemet neisejo susiorganizuot..bet gal kita vasara pavyks  :angel_not:​ 

Atsakyti

Delto ir persikrausciau cia, beprotiskai grazi salis  :wub: nenoreciau niekur kitur gyvent  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2019 09 04, 14:37)
<p>Labutis! O as su gerom naujienom, katik paskambino is ligonines, kad gali operuot rytoj  yahoo.gif t.y. isimti spirale su narkoze ;) nereiks laukt 7 savaiciu pradet gaminti leliu  wub.gif​ </p>


Aš jau turbūt pavėluotai duodu patarimą, bet jei ne, tai pabandyk dar paspausti gydytoją, kad nedarytų narkozės. Aš čia iš savo patirties - mano spiralė kažkaip pametė savo siūlus ir gydytoja nusprendė, kad būtina narkozė ištraukti, bet operacijos dieną, jau ruošiantis operacijai atėjo kita gydytoja ir pasiūlė pabandyti be narkozės ištraukti, jeigu noriu blink.gif Tai tikrai labai skaudėjo, bet tik kokias 5 minutes, ne daugiau ir išvengiau visų pasekmių ir atsigavimo laikotarpio po narkozės, tai aš labai džiaugiausi mirksiukas.gif
Atsakyti