Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

QUOTE(Karina2209 @ 2019 09 12, 18:45)
<p>Sveikinu Florejita.... Tu palaiminta moteris, turėsi dar vieną vaikelį.. ♥️🎉</p>

O Dievai.... Esu soke tikrai unsure.gif nesuvokiu dar. Tiek streso šį mėnesį buvo.... Matyt po sunkių dienų ateina pakilimas.
Šiąnakt tokį sapną dar sapnavau, sutinku moterį, kuri viską mato. Ir ji man sako, su gimimo diena. Sakau mano gimtadienis ne dabar. Ji man sako tai tu ne viena, tu laukies. Ir po to pasakė kad 11 sav busi ligoninėje, bet pagimdys, viskas bus gerai.
Ot sapnai.... Dabar toks sapnas dar....
Papildyta:
QUOTE(- hal - @ 2019 09 12, 18:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Florejita" data-cid="72499117" data-time="1568300291"><div><p>Labai ryški II juostele
Išryškėjo labai greitai
Lengvas šokas vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Wau!!!!! Tai kur testas mums pasidziaugti?!!  yahoo.gif  bis.gif  wub.gif </p>

Nematau ar nesugebu per telefoną įkelt...? Bandžiau bet niekur nerandu kad prisegti faila
Atsakyti

Vietoje to kad spaustu “atsakyti” tu paspausk “isamus atsakymas” ir jau ten po situo kvadrateliu i kuri rasai matysi “prisegti faila” 

Atsakyti

Priedas  IMG_20190912_194957-1728x2304.jpg   151,11KB   1 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Oh wau!! Eina sau koks ryskus!! Sakes!!  Labai labai sveikinu  :wub: 

Atsakyti

Labai ryškų, ir su vakaro šlapimu 🙄

Atsakyti

Oho! Sveikinimai!  :nestuke   :yahoo: 

Vat ir viskas aišku, jokių šešėlių, jokių vaidenimusi  :rolleyes: Storuliai II  :D​ 

Atsakyti

Labai ryški II juostele
Išryškėjo labai greitai
Lengvas šokas unsure.gif

Sveikinam nauja mamyte  :4u:  :nestuke​ 

Atsakyti

Ačiū už sveikinimus visoms 🙂 neina iki galo suvokt dar tokios žinios 🙂

Laukia sunkus uzmigimas, manau 🙄

Atsakyti

Nesitikejai labai  :wub: , kaip vyras suregavo? 

Atsakyti

Oh wow koks ryskuolis! Sveikinimai! 😍

Man tai katik pasibaige mm, pradesiu temperatura matuoti ir nd atlikinesim, gal kas uzkibs. Nelaukiu dabar mm 10.01

Skaitinejau jus cia kalbejot apie butus ir namus, kaip jums fainai! Mes dar taupom, kadangi anglijoj gyvenam ir labai brangu.

Atsakyti

Jis pasakęs kad žinojo kad kažkas yra 🙂 apsidžiaugė, aišku. Sako neina patikėt kad du vaikus auginsim. Aišku, reik saugotis kad viskas būtų gerai 🙂 pirmasis kleckas gimęs liepa, dabar turėtų būt gegužės vidurys-pabaiga. Metu skirtumas 5 metai 10 mėnesių 🙂

Atsakyti

Florejita- didizuasi sveikinimai!!! kaip smagu! Virusu prasom!   :wub:  :4u:  :yahoo:  :victory2:  :bigsmile:  :birthday2:​ 

Atsakyti