Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Oh wow koks ryskuolis! Sveikinimai! 😍

Man tai katik pasibaige mm, pradesiu temperatura matuoti ir nd atlikinesim, gal kas uzkibs. Nelaukiu dabar mm 10.01

Skaitinejau jus cia kalbejot apie butus ir namus, kaip jums fainai! Mes dar taupom, kadangi anglijoj gyvenam ir labai brangu.

o paskolos neduoda dar?  As tai buvau pirkus buta su exu. Issiskyrem praejus 4 metam nuo pirkimo- buto verte gerokai isaugo  :nail:   tai po to labai nesunkiai nusipirkau nama  :clap:   bet ziuresim kaip cia bus dar- jeigu kaina kils vel taip labai, tai po kokiu 4-5 metu parduosiu ir pirksiu dar geresni nama  :sokiai:   svarbiausia- padaryt pradzia. O tada vis geryn ir geryn. Pati geriausia investicija  :sokiai:​ 

Atsakyti

As turiu siaip jau viena nama, ir galvojam panasiai daryti, issiimti pinigu ir pirktis sau, bet dar siek tiek trukstam ant tokio namo kokio norim. Bet saunuole, labai liux kad taip susitvarkei! Tikiuosi ir mums pasiseks 😁

o paskolos neduoda dar?  As tai buvau pirkus buta su exu. Issiskyrem praejus 4 metam nuo pirkimo- buto verte gerokai isaugo  :nail:   tai po to labai nesunkiai nusipirkau nama  :clap:   bet ziuresim kaip cia bus dar- jeigu kaina kils vel taip labai, tai po kokiu 4-5 metu parduosiu ir pirksiu dar geresni nama  :sokiai:   svarbiausia- padaryt pradzia. O tada vis geryn ir geryn. Pati geriausia investicija  :sokiai: 

Atsakyti

As turiu siaip jau viena nama, ir galvojam panasiai daryti, issiimti pinigu ir pirktis sau, bet dar siek tiek trukstam ant tokio namo kokio norim. Bet saunuole, labai liux kad taip susitvarkei! Tikiuosi ir mums pasiseks 😁

pasiseks aisku. svarbiausia isisukt i ta bransa- po to viskas kaip is pypkes  :D   as va, labai tikiuosi kad kainos stipriai kils  :D  

Atsakyti

Sakes kokia as pervargus jauciuosi  :unsure:   viska skauda nuo sedejo prie kompo istisai.... kita treciadieni operacija tai po to neisiu i darba 2 dienas. Jau dabar svajoju kaip gulesiu ant sofos- ziuresiu tv ir valgysiu popkornus  :P  :D  neveiksiu NIEKO. Visiskai  NIEKO  :D​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 13 rugsėjo 2019 - 11:09

pasiseks aisku. svarbiausia isisukt i ta bransa- po to viskas kaip is pypkes  :D   as va, labai tikiuosi kad kainos stipriai kils  :D  

Tikiuosi ir as 😁 musu namas kitam mieste tai siek tiek sudetingiau. 

Gerai pailsek! As kaip tik atvirksciai kalbinu vyra kad kazka idomaus veiktumem 😁

Atsakyti

Vau!!! Kokia naujiena!!!!!!  :wub:  :wub:  tai net nesitikejai pastot ir pastojai? Is kelinto ciklo gavosi?  :yahoo:​ 

Atsakyti

Sveikos  :) 

Labai ryški II juostele
Išryškėjo labai greitai
Lengvas šokas unsure.gif

Didžausi ir nuoširdžiausi sveikinimai  :wub:​ 

Atsakyti

O man jau geriau, pienligė traukiasi  :yahoo: Jau po pirmos tabletės sekančią dieną jau beveik dingo visi simptomai. O dabar iš vis puikiai jaučiuosi.  :) Tik dukrytė susirgo  :oh: Turbūt tie orai nesamoningi kalti, ryte šaltoka jau, o dieną 20-24 būdavo, vieną dieną iš vis buvo pakilę iki 27. Ryte šilčiau aprengi, o grupėje išrengi ir liepi einant į lauką nebeprisirengti, tai visko pasitaikydavo  :oh:​ 

Atsakyti

Pas drauge sedziu, tekila sirdgela laistau  :D  gero savaitgalio visom :wub: 

Atsakyti

Pas drauge sedziu, tekila sirdgela laistau  :D  gero savaitgalio visom :wub:

Gerai pasisedek  :4u: 

As atsipalaidavau vakar, nuo siandien i darbus :D

Atsakyti

Kaip as tekilos pasiilgus esu.... paskutini karta turbut pries kokius 4m geriau :( is stipriuju gerimu megstu vienintele tekila, visi brendziai ir viskiai man yra neskanus. Na dar roma jeigu lb skanus galiu gerti, bet ir tai nedaug. O tekila galiu gerti iki kol pasibaigs :D

Atsakyti

Buvo apie tai kalbėta, bet kad čia dabar imam planuojam tai ne. Vyras grįžo iš darbų po pusantro mėnesio. Buvom labai išsiilgę vienas kito 🙄 

Su pirmuoju taip pat iš karto pavyko pastoti.

Atsakyti