Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos, kokia neįdomi diena, beveik visą laiką lijo, lauke šalta. Atrodo net į namus skverbiasi drėgmė  :unsure: Tai visą dieną ir praleidom namuose. 

Atsakyti

Sveikos, kokia neįdomi diena, beveik visą laiką lijo, lauke šalta. Atrodo net į namus skverbiasi drėgmė  :unsure: Tai visą dieną ir praleidom namuose. 

Pas mus saule siandien, bet labai vejuota, tai irgi namie siandien :) nors as po naktines tai miegu visa diena po truputi  :P​ 

Atsakyti

Nieko panos, as uz jus pageriau  :yahoo:  :D 

Atsakyti

Sveikos, žiūriu čia jau tuos stos mirtina tyla  :unsure:​ 

Atsakyti

Visos matyt po “koldrom” sedi tokiu saltu oru  :D 

Atsakyti

Sveikos,

as taipat kokteiliuka savaitgali atsigeriau 😁

Jo ramybe dabar forumiuke, nors as kiekviena diena pasiziuriu 😊 as si menesi vel  normaliai temperaturos nematuoju 🙈 manau jei si menesi nepasiseks tikrai pirksiu ta ovusense ismeginti.

Atsakyti

Aha as irgi pastebejau, kad labai tylu, dingo visos is po savaitgalio  :D kaip sekas toliau planuot?

As laukiu ov sia savaite, tikiuos jos sulauksiu ir ji bus pilnaverte :) darom nd kas antra diena, tai gal pasiseks  :ax: 

Nakti suskaudo pilvo apacia, sona, grynai kaip per ov, bet ov dar per anksti ir jos tkr nebuvo, kazkur skaiciau, kad gali suskaust ir kelias dienas pries.. ar zinot ka apie tai?

Atsakyti

Amundsen, o is kur tu zinai kada tavo ov tiksliai? As cia vakar prisiskaiciau kad ov net moterim kurioms menesines regulerios ov gali vykti labai skirtingai kiekviena menesi. Tai taip suglumino, Bet irgi stengiames kas antra diena nd daryt.

Aha as irgi pastebejau, kad labai tylu, dingo visos is po savaitgalio  :D kaip sekas toliau planuot?

As laukiu ov sia savaite, tikiuos jos sulauksiu ir ji bus pilnaverte :) darom nd kas antra diena, tai gal pasiseks  :ax:

Nakti suskaudo pilvo apacia, sona, grynai kaip per ov, bet ov dar per anksti ir jos tkr nebuvo, kazkur skaiciau, kad gali suskaust ir kelias dienas pries.. ar zinot ka apie tai?

Atsakyti

Amundsen, o is kur tu zinai kada tavo ov tiksliai? As cia vakar prisiskaiciau kad ov net moterim kurioms menesines regulerios ov gali vykti labai skirtingai kiekviena menesi. Tai taip suglumino, Bet irgi stengiames kas antra diena nd daryt.

As testuojuos su ov testukais :) spirale issiemiau rugsejo 5 diena, nuo 4 rugsejo testuojuos kasdien :) tai vat ir tikiuos, kad jau neuzilgo tureciau jos sulaukt :) bet aisku nezinia ar ji ateis, bet tiketis nedraudziama :D

Atsakyti

As testuojuos su ov testukais :) spirale issiemiau rugsejo 5 diena, nuo 4 rugsejo testuojuos kasdien :) tai vat ir tikiuos, kad jau neuzilgo tureciau jos sulaukt :) bet aisku nezinia ar ji ateis, bet tiketis nedraudziama :D

Supratau, tai zinoma 😁 as irgi tikiuos. Man su ov testukais visai patiko zaistis, Bet jau temperaturos anksti ryte niekaip nepasimatuoju 🙈

Atsakyti

Labas merginos :)

Aš irgi čia kasdien užsuku pažiūrėt gal kas ką parašė :)

Planuot dabar ne planuojam, nes dar liko 8 žvakutes sunaudot nuo uždegimo, geriu ta cyclebalance, bet mėnesinių dar nėra. Tai kaip ir planuot nelabai galim kažką :)

Šiandien ryte ir vėl buvo užėjęs vėrkimo, raudojimo greičiau priepuolis... Gerai kad jie man užeina tik koki kartą į mėnesį, nes kas kartą sunkiau sustot, į viską žiūrėt racionaliai ir nusiraminti.... Bet paskui viskas kaip nieko nebuvę, kaip naujas žmogus, niekam nepasakoju apie tai, kadangi nėra aplinkoje tokiu žmonių kurie suprastų mane...

Atsakyti

Supratau, tai zinoma 😁 as irgi tikiuos. Man su ov testukais visai patiko zaistis, Bet jau temperaturos anksti ryte niekaip nepasimatuoju 🙈

Man nelabai iseitu matuotis, nes tai miegu dienomis, tai naktimis, neiseitu visalaik tuo paciu laiku matuotis :D su ov testais zaidziu pirma kart, nes noriu paziuret ar vyksta ov isemus spirale iskart, ar teks palaukt :)

Atsakyti