Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

O gal kuri nors iš jūsų bandė gerti šalavijų arbatą?  Skaičiau TD, kad nemažai merginų geria, galvoju gal pabandyti mažu padės  :hmm: 

Ka gero duoda? Papasakok  :4u: 

Atsakyti

- hal -, 17 Rgs 2019 - 20:02, parašė: Ka gero duoda? Papasakok :4u:
http://horo.tv3.lt/k...es-medicina/626

Va dar čia apie jį rašo

https://naujienos.al...lio-ir-sakutes/

Tai ir aš gundausi  :oh:

Atsakyti

O tos, kurios pastojot, ar prieš pastojimą dažnai ND darėt? 😁 labai intymūs klausimai, bet labai aktualūs 😁🤔

Sveika, kiekvieną dieną 🤣

Atsakyti

Is kur to salavijo gaut  :hmm:​ 

Atsakyti

Labutis. As irgi beveik kasdien pasiziuriu kas ka parase, bet pati papasakot nelabai ka turiu. Pas gine eisiu pirmadieni, tada jau turesiu kazkokiu ziniu.

Apie salavija kaip tik su pazistama neseniai kalbejau, sake jai salaviju arbata yra numeris vienas kai skauda gerkle. Ji auginasi pati, tai uztenka vieno lapelio i puodeli imesti. Pagurksnoja puse dienos ir gerkle pasveiksta. As nebandziau, bet jeigu susirgsiu, tai iskart bandysiu.

Atsakyti

Aš bandžius tiek dukrai tiek sau šalavijų arbatąnl nuo gerklės gerti. Lyg ir padeda. Bet dar labiau padeda homeopatija ;) 

Nuo bendro peršalimo + kosulio mums pasiteisino Aflubin, nuo slogos Cinnabsin, Coryzalia. Gerklei duodu cheminių dažniausiai pagal dukros skonį , užkrito pavadinimas, rausvos iš M raidės. Iš žolinių nuo slogos labai pasiteisina Sinupret tiek man, tiek dukrai :) 

Labutis. As irgi beveik kasdien pasiziuriu kas ka parase, bet pati papasakot nelabai ka turiu. Pas gine eisiu pirmadieni, tada jau turesiu kazkokiu ziniu.

Apie salavija kaip tik su pazistama neseniai kalbejau, sake jai salaviju arbata yra numeris vienas kai skauda gerkle. Ji auginasi pati, tai uztenka vieno lapelio i puodeli imesti. Pagurksnoja puse dienos ir gerkle pasveiksta. As nebandziau, bet jeigu susirgsiu, tai iskart bandysiu.

Atsakyti
Labas, kaip gyvenat, merginos? wub.gif
Aš buvau pirmam echo, širdutė plaka, mums rytoj 7 savaitės nestuke.gif Bet jau savijauta... Pykina kiaurą parą - kažkas pamiršo mano organizmui pasakyt, kad turi būt rytinis pykinimas ne visos-paros-pykinimas biggrin.gif Tai va, valgykit picas, kol dar galit, nes tuoj pastosit ir valgysit nieko biggrin.gif

QUOTE(svajojanti27 @ 2019 09 17, 19:30)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="grazi_moteris_" data-cid="72498663" data-time="1568231851"><div><p>O tos, kurios pastojot, ar prieš pastojimą dažnai ND darėt? 😁 labai intymūs klausimai, bet labai aktualūs 😁🤔</p></div></blockquote><p>Sveika, kiekvieną dieną 🤣</p>


Apie šitą klausimą tai jau laikas kamnors būtų knygą parašyti biggrin.gif Mum pavyko tą mėnesį, kai darėm daugmaž kasdien iki savaitės po ovuliacijos ir aplink ovuliaciją dar ir dukart iš eilės ar dukart dienoj biggrin.gif
Apsimoka padirbt mėnesį, pasimėgausim poto biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Is kur to salavijo gaut  :hmm:​ 

Yra pirkti vaistinėse, pas žolininkes irgi tikrai bus.

Atsakyti

Skamba visai neblogai, gal visai butu idomu pameginti.

Mes turbut nd darot permazai, kaip matau kas pastojot labiausiai pasiteisino kiekviena diena. Mes si menesi daugmaz kas diena, tik iskart po mmm nemeginom. Reikia stipriau mums I darbus kibti 😁

Atsakyti

Yra pirkti vaistinėse, pas žolininkes irgi tikrai bus.

Na Norgej kazi ar rasiu zolininkiu :D bet skaiciau, kad issaukia mm, ur draudziama nesciom, tai biski baisu jei jau nescia, bet nezinai ir geri ta arbata :)

Labas, kaip gyvenat, merginos? wub.gif
Aš buvau pirmam echo, širdutė plaka, mums rytoj 7 savaitės nestuke.gifBet jau savijauta... Pykina kiaurą parą - kažkas pamiršo mano organizmui pasakyt, kad turi būt rytinis pykinimas ne visos-paros-pykinimas biggrin.gifTai va, valgykit picas, kol dar galit, nes tuoj pastosit ir valgysit nieko biggrin.gif


Apie šitą klausimą tai jau laikas kamnors būtų knygą parašyti biggrin.gifMum pavyko tą mėnesį, kai darėm daugmaž kasdien iki savaitės po ovuliacijos ir aplink ovuliaciją dar ir dukart iš eilės ar dukart dienoj biggrin.gif
Apsimoka padirbt mėnesį, pasimėgausim poto biggrin.gifbiggrin.gif

Oo kaip fainai, jau 7 savaiteles  :wub:  ar jau matesi maziukas normaliai? Uzjauciu del pykinimo, tikiuosi greit praeis ;) bet manau gali buti, kad mergaite turi pilvuky, sako kai taip pykina, tai tikrai ne berniukas, idomu ar pasitvirtins ;)

Atsakyti

Na Norgej kazi ar rasiu zolininkiu :D bet skaiciau, kad issaukia mm, ur draudziama nesciom, tai biski baisu jei jau nescia, bet nezinai ir geri ta arbata :)

Oo kaip fainai, jau 7 savaiteles  :wub:  ar jau matesi maziukas normaliai? Uzjauciu del pykinimo, tikiuosi greit praeis ;) bet manau gali buti, kad mergaite turi pilvuky, sako kai taip pykina, tai tikrai ne berniukas, idomu ar pasitvirtins ;)

Geras, Kazi ka butent ar arbata daro su hormonais.

Mano pazystama praveme visus du nestumus beveik iki gimdymo ir Abu berniukai 😁 

Atsakyti

Na Norgej kazi ar rasiu zolininkiu :D bet skaiciau, kad issaukia mm, ur draudziama nesciom, tai biski baisu jei jau nescia, bet nezinai ir geri ta arbata 

Aha nėščiom negalima. Bet ją galima gerti tik kai baigiasi mmm ir tik 10-11 dienų. Bent jau taip rašo. Įtariu NO sudėtinga ją rasti manau 

Atsakyti