Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas merginos :)

Aš irgi čia kasdien užsuku pažiūrėt gal kas ką parašė :)

Planuot dabar ne planuojam, nes dar liko 8 žvakutes sunaudot nuo uždegimo, geriu ta cyclebalance, bet mėnesinių dar nėra. Tai kaip ir planuot nelabai galim kažką :)

Šiandien ryte ir vėl buvo užėjęs vėrkimo, raudojimo greičiau priepuolis... Gerai kad jie man užeina tik koki kartą į mėnesį, nes kas kartą sunkiau sustot, į viską žiūrėt racionaliai ir nusiraminti.... Bet paskui viskas kaip nieko nebuvę, kaip naujas žmogus, niekam nepasakoju apie tai, kadangi nėra aplinkoje tokiu žmonių kurie suprastų mane...

O gali buti, kad jie tau nuo hormonu? Jei tik krta i menesi? Na mes suprantame tave ;), viskas bus gerai :)  :4u:​ 

Atsakyti

Nežinau... Mėnesinių nėra jau 2 mėnesius. Ir jei nieko nedaryčiau, negerčiau dufastono, tai net nežinau kada prasidėtų. Nes ilgiausiai pralaukdavau 3men ir eidavau dufastono. Bet dabar nenoriu to, kadangi pavartojus jo ilgiau nei 2 mėn, pasireiškia visi šalutiniai poveikiai ir būna dar blogiau... 

Taigi, noriu sulaukti normaliu mm, be jokių vaistų...

Jaučiuosi tokia tuščia... Kiek gydytoja pamatė tai pas mane plona gleivinė, neauga. Tai progesterono trūkumas, bet jis atsistato tik su tokiais vaistais kaip dufastono, o jei jie būtų dar stipresni tai turbūt neistverciau... Kaip užburtas ratas...  

Atsakyti

Nežinau... Mėnesinių nėra jau 2 mėnesius. Ir jei nieko nedaryčiau, negerčiau dufastono, tai net nežinau kada prasidėtų. Nes ilgiausiai pralaukdavau 3men ir eidavau dufastono. Bet dabar nenoriu to, kadangi pavartojus jo ilgiau nei 2 mėn, pasireiškia visi šalutiniai poveikiai ir būna dar blogiau... 

Taigi, noriu sulaukti normaliu mm, be jokių vaistų...

Jaučiuosi tokia tuščia... Kiek gydytoja pamatė tai pas mane plona gleivinė, neauga. Tai progesterono trūkumas, bet jis atsistato tik su tokiais vaistais kaip dufastono, o jei jie būtų dar stipresni tai turbūt neistverciau... Kaip užburtas ratas...  

Suprantu :( nekokia situacija :( senai tau taip? Nebandei kokiu alternatyvu? Skaiciau, kad sureguliuojant mityba, metant cukru is mitybos susireguliuoja ir mm, ir gali dingti daug bedu :) gal verta pameginti?

Atsakyti

Sveikos. :4u: 

Sveikinu naują nėštukę  :wub:  

Merginos, gal kuri dirbate Sodroj ? Labai reikia konsultacijos. 

Atsakyti
Sveikos planuotojos mirksiukas.gif
Bandau vėl jungtis prie jūsų ax.gif susitvarkė darbiniai reikalai, tai startuojam vėl ☺️ kolkas viską paliekam tekėti sava vaga ir laukiam teigiamo testuko 😇 mm nelaukiu spalio 2 d. Tikiuosi ir nesulaukti.
Atsakyti

Nežinau... Mėnesinių nėra jau 2 mėnesius. Ir jei nieko nedaryčiau, negerčiau dufastono, tai net nežinau kada prasidėtų. Nes ilgiausiai pralaukdavau 3men ir eidavau dufastono. Bet dabar nenoriu to, kadangi pavartojus jo ilgiau nei 2 mėn, pasireiškia visi šalutiniai poveikiai ir būna dar blogiau...  Taigi, noriu sulaukti normaliu mm, be jokių vaistų... Jaučiuosi tokia tuščia... Kiek gydytoja pamatė tai pas mane plona gleivinė, neauga. Tai progesterono trūkumas, bet jis atsistato tik su tokiais vaistais kaip dufastono, o jei jie būtų dar stipresni tai turbūt neistverciau... Kaip užburtas ratas...  

 

 

na sukritikuosiu.. as tas zmogus kur visai gleivine neaaugo ir dupha tik pablogino situacija. Isitirk AMH pirmiausia ir visus mot. Hormonus. Tikrai galima atstatyti gleivine naturaliom priemonem ir be duphos. Tiesa pastojus ja tikrai gerti teks nes kitaip persileisi, bet iki to sau tikrai gali viska sutvarkyti ir be to. 

Atsakyti

Labas rytas,

Bet išties kaip jau drėgna namie, taip ir norisi įsisukti į pledą. :D Šiandien jau 6 duphos diena, tai matyt organizmas į tai reaguoja, vakar kaip kairę kiaušidę skaudėjo, :oh: krūtinė ir jautroka. Šiandien buvau sugalvojusi nulėkt kraują priduot ir pažiūrėt kaip organizmas reaguoja į duphastoną ar jis man pakelia prg. Bet dukra nepasveiko, naktim baisiai kosėti pradėjo. :oh: Dar dorai neišsimiegu per jos kosulius, o ji sau ramiausiai parpė pašonėje.

Karina, vajė... O ką vyras sako kai mato tave tokios būsenos? Ar slepiesi ir jam nesipasakoji? Visada šia gali išsipasakoti, mes tikrai išklausysim ir pabandysim patarti jei tik galėsim, laikykis :4u:  Bet kaip sunku, kai nereguliarus ciklas, :unsure: o ir vaistų negali gerti  :unsure:  Pabandyk paieškoti liaudiškų patarimų kaip mmm greičiau prisišaukti, gal ką rasi. Kaip jau hal patarė, taip ir aš sakau pasidaryk hormonų tyrimus bei AMH. Neatidėliok taip visko, nes laikas skriete skrieja, o atgal jau nebeatsuksi  :unsure: 

*Niloticus*, sveika sugrįžus ir vėl prisijungus prie mūsų.   :4u: Labai linkiu nesulaukti mmm  :)​  

Atsakyti

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom

Vis dar laukiančios II  :wub: 
08.22 pandos pusseserė nelaukia mmm
09.01 VeDo nelaukia mmm
09.21 Airisė nelaukia mmm
09.22 grazi_moteris_ nelaukia mmm
09.24 Garbanelele nelaukia mmm
09.25 Dandelion fuzz nelaukia mmm
09.25 _mimozza_ laukia mmm
10.01 lucija_ nelaukia mmm
10.02 *Niloticus* nelaukia mmm
10.04 Gintare0820 laukia II
00.00 -hal-
00.00 Karina2209

Atsakyti

Sulaukusios II  :wub:

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom

Vis dar laukiančios II  :wub: 
08.22 pandos pusseserė nelaukia mmm
09.01 VeDo nelaukia mmm
09.21 Airisė nelaukia mmm
09.22 grazi_moteris_ nelaukia mmm
09.24 Garbanelele nelaukia mmm
09.25 Dandelion fuzz nelaukia mmm
09.25 _mimozza_ laukia mmm
10.01 lucija_ nelaukia mmm
10.02 *Niloticus* nelaukia mmm
10.04 Gintare0820 laukia II
00.00 -hal-
00.00 Karina2209

Manes sarasiuke nera  :ax:  nelaukiu mm 10.06 ;)

Atsakyti

Sveikos :). Nieko naujo mano padangėj. Buvau pas ginę, sakė OV įvykus. Pasidariau prolaktiną pakartotinai, po kelių dienų eisiu atsakymo ir gal jau duos siuntimą pagalbiniam apvaisinimui.

Atsakyti

Amundsen įrašiau  :) 

Sveikos :). Nieko naujo mano padangėj. Buvau pas ginę, sakė OV įvykus. Pasidariau prolaktiną pakartotinai, po kelių dienų eisiu atsakymo ir gal jau duos siuntimą pagalbiniam apvaisinimui.

Kaip šaunu, labai linkiu kad kuo greičiau įsijungtų žalia šviesa IFV  :) 

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom

Vis dar laukiančios II  :wub: 
08.22 pandos pusseserė nelaukia mmm
09.01 VeDo nelaukia mmm
09.21 Airisė nelaukia mmm
09.22 grazi_moteris_ nelaukia mmm
09.24 Garbanelele nelaukia mmm
09.25 Dandelion fuzz nelaukia mmm
09.25 _mimozza_ laukia mmm
10.01 lucija_ nelaukia mmm
10.02 *Niloticus* nelaukia mmm
10.04 Gintare0820 laukia II
10.06 Amundsen nelaukia mmm
00.00 -hal-
00.00 Karina2209

Atsakyti

O gal kuri nors iš jūsų bandė gerti šalavijų arbatą?  Skaičiau TD, kad nemažai merginų geria, galvoju gal pabandyti mažu padės  :hmm:​ 

Atsakyti