Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Goodmorning, stiprybės ir sveikatos tavo uošviui bei jums! Ne tas bus galvoj, bet gal pasiūlysi vyrui ND kaip paguodą :) 

Atsakyti

Goodmorning laikykites  :4u: tikekimes susitvarkys viskas greitai

Atsakyti

Bandau įžvelgti visur kažką gero, tai galvoju, kad mes atostogų norėjom skristi dėl giluminio nardymo ir mums atsiuntė lapus, kuriuos prieš nardant užpildyti ir ten klausimas ar esate nėščia, ar yra tikimybė, kad galite būti? Ir jei taip, tai be gydytojo pažymos negali nerti. Tai sakiau, gal pastosiu šį ciklą ir taip tiesiog mane nori apsaugoti  :angel2: Aišku, kad pasiguosti, ko tik neprisigalvoja  :hmm: o šiaip šiandien 12cd, kai darydavausi OT, tai dažniausiai 12cd rodydavo teigiama. Ir vakar ir šiandien padarėm nd ryte, gerai sakei Katara, paguodos MB ieško  :rolleyes: num kaip norėčiau, kad ateitų stebuklas  :wub:

Kaip jūs merginos, kurioms irgi į galą spalio mmm? Ar dirbat? Ar jau buvo OV? Ir šiaip kaip manot per OV geriau ryte ar vakare daryt nd? 

Atsakyti

Sveikos,

goodmorning tikiuosi viskas bus gerai MB tėčiui. O tu sakai saviškiui kad artėja ovuliacija? 

Vakar tam žaidimų kambaryje praleidom 4 val 🙈 ir dar dvi val kelyje  :oh: Tai kai grįžom jaučiausi kaip sumušta. Bet vyno dvi taurės vakare leido užsimiršti visus raumenų skausmelius  :bigsmile: 

Atsakyti

Bandau įžvelgti visur kažką gero, tai galvoju, kad mes atostogų norėjom skristi dėl giluminio nardymo ir mums atsiuntė lapus, kuriuos prieš nardant užpildyti ir ten klausimas ar esate nėščia, ar yra tikimybė, kad galite būti? Ir jei taip, tai be gydytojo pažymos negali nerti. Tai sakiau, gal pastosiu šį ciklą ir taip tiesiog mane nori apsaugoti  :angel2: Aišku, kad pasiguosti, ko tik neprisigalvoja  :hmm: o šiaip šiandien 12cd, kai darydavausi OT, tai dažniausiai 12cd rodydavo teigiama. Ir vakar ir šiandien padarėm nd ryte, gerai sakei Katara, paguodos MB ieško  :rolleyes: num kaip norėčiau, kad ateitų stebuklas  :wub:

Kaip jūs merginos, kurioms irgi į galą spalio mmm? Ar dirbat? Ar jau buvo OV? Ir šiaip kaip manot per OV geriau ryte ar vakare daryt nd? 

Žinok rimtai,  man kai blogai būna irgi tokiu būdu paguodos ieškau.. 

Laikom kumščius kad būtų OK viskas uošviui!  

Mano mm 22-23 d,  ND Atlikti.  Nepamenu kada buvo tiek sexo per mėnesį  :blink: 

Kada buvo OV nežinau.  Pagal pojūčius tai 19-20 CD.  Kažin gali būti taip vėlai?? 

Atsakyti

Sveikos,

goodmorning tikiuosi viskas bus gerai MB tėčiui. O tu sakai saviškiui kad artėja ovuliacija? 

Vakar tam žaidimų kambaryje praleidom 4 val 🙈 ir dar dvi val kelyje  :oh: Tai kai grįžom jaučiausi kaip sumušta. Bet vyno dvi taurės vakare leido užsimiršti visus raumenų skausmelius  :bigsmile:

Bet bent mintis pravėdinot ir aplinką pakeitėt, tai super! O vyno tai ir aš norėčiau :D 

O MB, tai tik po nd pasakiau, kad man šiandien ar ryt turėtų būt OV, tai nustebo labai, sako šiandien? Išskridęs per visas bėdas :) atnešė pagalvę po dubeniu ir liepė gulėt pusvalandį  :D​ 

Atsakyti

Pikų dama, manau, kad gali gal kokio streso turėjot, dar ko, aš šiandien kalendorių žiūrėjau savo, tai kai buvo streso daug, tai tą mėnesį mmm ilgesnės buvo ir tada OV buvo 7dienos po jos, tai 15cd, kai normaliai 12cd būdavo, tai manau, kad įmanoma, kad ir daugiau pasislenka :) bet tada ir mm vėliau turėtų ateiti, mano nuomone  :hmm:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goodmorning: 13 spalio 2019 - 11:31

Piku Dama, ov gali buti ir labai anksti ir labai velai. Mano beveik visada buna 21cd, ir kiek skaiciau daug kam buna veliau  :) svarbu ND darykit kas antra diena ir laikom kumscius jums kad tik pasisektu! 

Atsakyti

Labutis :)

Na taip si menesi man irgi ov buvo labai velai, 21-22 cd, gal net 23 cd, tai siandien 12-14 dpo :)

Tikiuos mm neuzsilaikys baisiai jei nepavyko si cikla, kad galetume darbuotis is naujo :) svarbiausia nd bent kas antra diena atlikti :)

Nors mes si menesi turejom ir labai daug kasdien, tai tikiuos tai ne i bloga 😅

Beje merginos ar jum maudzia sona pries mm? Man maudzia desiniji jau kelinta diena, ov vyko desiniajam kiausintaki taip pat.. galvoju pms man cia ar ne  :hmm: neturejau normaliu mm 3 metus, tai net nebezinau, kas pms kas ne 😂

Atsakyti

Labutis :)

Na taip si menesi man irgi ov buvo labai velai, 21-22 cd, gal net 23 cd, tai siandien 12-14 dpo :)

Tikiuos mm neuzsilaikys baisiai jei nepavyko si cikla, kad galetume darbuotis is naujo :) svarbiausia nd bent kas antra diena atlikti :)

Nors mes si menesi turejom ir labai daug kasdien, tai tikiuos tai ne i bloga 😅

Beje merginos ar jum maudzia sona pries mm? Man maudzia desiniji jau kelinta diena, ov vyko desiniajam kiausintaki taip pat.. galvoju pms man cia ar ne  :hmm: neturejau normaliu mm 3 metus, tai net nebezinau, kas pms kas ne 😂

Man prieš mm tai viską maudžia :D

Atsakyti

Man prieš mm tai viską maudžia :D

Na man tik viena sona ir tai ne nuolatos :D siandien nt vis dar neigiamas, tai jau nurasau si cikla, laukiu mm ant dienu :)

Atsakyti

Man per pms paprastai buna viso pilvo ir nugaros maudimas, sono maudimo nesu pastebejusi.

As kantriai laukiu ov, kas kokias programeles naudojat ov testukams fotografuoti?

Atsakyti