Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Idomu kiek as dar cia kirmysiu  :D   jau metai su trupuciu...  :unsure:  rytoj einam su MB pas gydytoja kalbet ka darom toliau. MB tures issitirt, o tada greiciuausiai registruos dirbtiniam..  :)​    mmm turi ateit uz savaites, bet labai tikiuosi kad neateis  :rolleyes:  

 

Hal- linkiu kad viskas butu pagal plana  :rolleyes:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 21 spalio 2019 - 14:12

Idomu kiek as dar cia kirmysiu  :D   jau metai su trupuciu...  :unsure:  rytoj einam su MB pas gydytoja kalbet ka darom toliau. MB tures issitirt, o tada greiciuausiai registruos dirbtiniam..  :)​    mmm turi ateit uz savaites, bet labai tikiuosi kad neateis  :rolleyes:  

Hal- linkiu kad viskas butu pagal plana  :rolleyes:  

Labai linkiu, kad priimtumėt bendrą sprendimą ir kuo greičiau imtųsi veiksmų  :) 

Aš ir jau voratinkliais apaugau per metus  :D bandysim stimuliacijos pagalba juos nukrapštyti  :D tik dar teks paauginti juos porą mėnesiukų  :oh:​ 

Atsakyti

Airisė, kaip tu mieloji? Ar jau palikai mus visai?  :unsure: 

Katara, ar jau buvot pas genetikus? Ar viskas gerai žirniukui?  :rolleyes: 

Na mergaitės gal, kuri planuojat nt gadindi?  :rolleyes:​ 

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom

Vis dar laukiančios II  :wub: 
10.23 Garbanelele nelaukia mmm
10.22 Pikų*dama nelaukia mmm
10.24 Dandelion fuzz nelaukia mmm
10.25 grazi_moteris_ nelaukia mmm
10.28 Gintare0820 nelaukia mmm
10.29 goodmorning nelaukia mmm
10.30 *Niloticus* labai laukia II
11.03 lucija_ nelaukia mmm
11.16 Amundsen nelaukia mmm
00.00 -hal-
00.00 Karina2209
00.00 _mimozza_
00.00 Airisė

Atsakyti

Hal, laikom spygas už jus !!!  :nestuke

 

Aš NT negadinsiu, nes turėjom tik 2 kartus ND, o ir šiaip problemėles pas mus, tai laaaabai maža viltis, kad nebus mmm. O vėluoti gali nebent dėl to, kad steso apturėjau  :cray:  ne, o jeigu ta laaabai maža viltis pasirodys, ir vėluos bent 1 dieną, tai reikės NT pagadinti  :ax:

 

Gintare, tikiuosi viskas bus gerai  :victory2:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dandelion fuzz: 21 spalio 2019 - 16:50

Laba visom! Buvau biski dingus :) NT neigiami, bet mano temperatura 37,5 laikos.... jauciuosi gerai, nesergu. Krutine tai tokia jautri net dega 😁🙄ar bali but, kad jau pastojus esu?

Atsakyti

 Cia BT 37,5? O tai kokia iprasta? 

Atsakyti

Laba visom! Buvau biski dingus :) NT neigiami, bet mano temperatura 37,5 laikos.... jauciuosi gerai, nesergu. Krutine tai tokia jautri net dega 😁🙄ar bali but, kad jau pastojus esu?

Man per mm tokia temperatūra būna dažnai, pažasty pasimatavus, atrodo kad nuolat karščiuoja, nebent apie BT kalbat, o kada mm nusimato? 

O šiaip sveikos visos!

Mes jau šiandien po uošvio laidotuvių, aš šiaip esu jautruolė 3000, per beveik visus romantinis filmus verkiu ir šiaip lengvai susigraudinau, o per visas dienas nei ašaros dėl to nesugebėjau išspausti, tai kažkaip pačiai iš savęs keista buvo, nes žmogus artimas ir geras, įdomūs pas mane tie hormonai dabar. Iki mm 8dienos laukimas dabar, speneliai tik jautrūs mano, prilietė, tai net suspiegiau :D

Išslinkau šiandien viena iki maximos, kad nusipirkt testą tą ankstyvą, gal poryt pasidaryt, bet nebuvo, tai gal ir gerai, nėra ir neknietės, kad laukti kada pasidaryti :)

Turiu klausimą :) MB labai ND dabar nori, o man truputį baisu, kad jei kabinasi žirniukas, kad tas trankymasis neatmuštų, nu nežinau, kaip paaiškint... ar čia aš jau prisigalvoju, kad taip net nebūna? Ir šiaip jums tokių baimių nebūna? 

Atsakyti

Man per mm tokia temperatūra būna dažnai, pažasty pasimatavus, atrodo kad nuolat karščiuoja, nebent apie BT kalbat, o kada mm nusimato? 

O šiaip sveikos visos!

Mes jau šiandien po uošvio laidotuvių, aš šiaip esu jautruolė 3000, per beveik visus romantinis filmus verkiu ir šiaip lengvai susigraudinau, o per visas dienas nei ašaros dėl to nesugebėjau išspausti, tai kažkaip pačiai iš savęs keista buvo, nes žmogus artimas ir geras, įdomūs pas mane tie hormonai dabar. Iki mm 8dienos laukimas dabar, speneliai tik jautrūs mano, prilietė, tai net suspiegiau :D

Išslinkau šiandien viena iki maximos, kad nusipirkt testą tą ankstyvą, gal poryt pasidaryt, bet nebuvo, tai gal ir gerai, nėra ir neknietės, kad laukti kada pasidaryti :)

Turiu klausimą :) MB labai ND dabar nori, o man truputį baisu, kad jei kabinasi žirniukas, kad tas trankymasis neatmuštų, nu nežinau, kaip paaiškint... ar čia aš jau prisigalvoju, kad taip net nebūna? Ir šiaip jums tokių baimių nebūna? 

Man uz 7 dienu mm turi but 🤔 

Atsakyti

Hal, saunuoliai, laikau kumscius uz tave!

Mimozza, ah kaip nesmagu.. stenkites pasidziaugti likusiu laiku  :4u: 

Goodmorning, jo, man ir uzeina tokios mintys, bet jau prisiskaiciau daug straipsniu kad zirniukui nekenkia. 

As kolkas dar apie NT negalvoju nes dar ov nesulaukiau, bet va katik pasidariau ov testuka ir manau tikrai teigiamas. Vakar ND atlikti, galvoju ar kiekviena diena stengtis ar siandien pailset ir ryt vel ND atlikineti.  :hmm: Nors cia tik ov testukas bet ir ta linksma gauti teigiama  :D  :D  :D 

Atsakyti

Lucija sveikinu... :)

Mimozza, tikiu, kad padės stimuliacijos ir sėkmingai pastosi.

Goodmorning, labukas.. Užjaučiu tave dėl uošvio. Nepatinka man tos laidotuvės ir metinės ir t.t visada verkiu, net kai ne tiek artimi žmonės miršta.. Neseniai mirė vyro dėdė tai taip spaudė širdį, taip pergyvenau... Begalo esu jautri ir tas tikrai nepadeda gyvenime.. Džiaugiuosi, kad šįkart nebuvo tiek neigiamų emocijų. Ir linkiu, kad užkibtų :) dėl ND tai tikrai vaikeliui niekaip nepakenks. Bet jei pati nenori to, geriau atvirai tai pasakyt vyrui. :) 

Buvau pas gine, išrašė dufastono. Dabar gersiu  :) sakė jokio uždegimo nėra, kraujas labai geras. Tai taip apsidžiaugiau, kad viskas gerai. :) 

Atsakyti

Merginos ar zadat kuri skiepytis nuo gripo? As vis svarstau ka daryt, nesciom lyg ir rekomenduotina, o planuojanciom kaip  :unsure: pas mus treciadieni, ketvirtadieni medicinos darbuotojams nemokamai jas duos, tai nezinau ka daryt :( man 9cd siandien, ar nebus, kad nuvelins ar sutrigdys ka ov? Ir isvis tos vakcinos man baisoka :/

Atsakyti

Merginos ar zadat kuri skiepytis nuo gripo? As vis svarstau ka daryt, nesciom lyg ir rekomenduotina, o planuojanciom kaip  :unsure: pas mus treciadieni, ketvirtadieni medicinos darbuotojams nemokamai jas duos, tai nezinau ka daryt :( man 9cd siandien, ar nebus, kad nuvelins ar sutrigdys ka ov? Ir isvis tos vakcinos man baisoka :/

Laba, nezadejau, bet gal reiktu  :hmm: esu uzsirasius pas daktare 31d tai pasiklausiu prie to pacio  :)​ 

Atsakyti