Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Tai jau tikrai likimo ironija :D bet nuo raudoniukes geriau pasiskiepyt ;) kada bus atsakymai?

po 3 savaiciu tik eisiu vel pas giniu su MB. Dabar MB turi issitirt..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 22 spalio 2019 - 12:23

Sekmes  :4u:​  lauksim rezultatu :)

Atsakyti

Sekmes  :4u:​  lauksim rezultatu :)

aciu!!  :4u:   as labai giliai sirdyje tikiu, kad nesulauksiu mmm uz 6 dienu... ech... bet kad ir kaip bebutu-  dziaugiuosi, kad jau reikalai juda i prieki. Ar naturaliai ar ne- vistiek busiu  :nestuke​  

Atsakyti

Galėsim kartu testuoti :D man dar 7dienos iki :)

Jau nuo vakar aš pikta, kaip širšė ant visų, nežinau ar pms čia, ar nuovargis, o visi kas yra, ko lūpą patempus, kad visi nervina, tai nesakysi :D

aha  :D   as jauciu jau neiskesiu ir testuosiesiu koki penktadieni  :ax:​  kada tu zadi? 

Atsakyti

Piku dama- kokios zinios is taves?   :rolleyes:​  

Atsakyti

Gintare prajuokinai su skiepais, tikra likimo ironija. Bet ko tik nepadarysim del tu zirniukiu  :rolleyes:

 

Laukiu jusu visu testuku , gaila kad as dar i testavimus negaliu prisijungti. Siandien ov testukas vel ryskus bet jau siek tiek maziau. Temperaturos suolio dar nebuvo, tikiuosi sianakt bus, labai jau laukiu tos ovuliacijos. Vakar ND neatlikom, bet jau siandien ir ryt manau butini. Man patiko sios lenteles pasiskaityti, nors atrodo viska zinai, imetu gal kam irgi idomu  :)  

 

 


Pridėta:

Atsakyti

aha  :D   as jauciu jau neiskesiu ir testuosiesiu koki penktadieni  :ax:​  kada tu zadi? 

Kad aš testų neturiu, o visada MB šalia, pas uošvienę būnam ir varinėjam visur su reikalais, čia po tų laidotuvių dar balaganas ir nėra man kada vienai ištrūkti į pardę :D vakar buvau, tai neradau pirkt, buvo iššluoti iš maximos :D 

Atsakyti

kiek dienu iki mmm? Liko 6 dienos, makstyje temp 37,5 pazastyje lygiai 37 arba 37,1 arba dvi dalys 🤔

Atsakyti

Laba, o kur pirkot ovusense termometrą ?

Atsakyti

Kad aš testų neturiu, o visada MB šalia, pas uošvienę būnam ir varinėjam visur su reikalais, čia po tų laidotuvių dar balaganas ir nėra man kada vienai ištrūkti į pardę :D vakar buvau, tai neradau pirkt, buvo iššluoti iš maximos :D

As neiskesciau vistiek kazka sugalvociau  :D o kodel nieko nenori sakyti MB?

Atsakyti

Laba, o kur pirkot ovusense termometrą ?

Per ju internetini puslapi https://www.ovusense.com/uk/store/ As dar buvau radusi nuolaidos koda, tai 25% maziau sumokejau.

Atsakyti

As neiskesciau vistiek kazka sugalvociau  :D o kodel nieko nenori sakyti MB?

Kad jau praeitą mėnesį buvau nusiteikus, kad pastojau, važiavom pirkaliojom testus ir paskui labai nusivylėm. Jei vėluotų, tai sakyčiau, o dabar iki mėnesinių 7 dar dienos, tai sakys ar tu vėl pablūdai :D o šiaip jis dabar tėčio mirties reikalais užsiėmęs, tai nesinori suteikt ir čia tuščių vilčių, geriau jau jei teigiamas bus, tada pasakyt, kad džiaugsmas būtų :) 

Atsakyti