Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Man jau siandien niezejo nagus pasidaryt NT  :D  :D   bet dar 6 dienos iki mmm, tai vistiek nieko nerodytu  :rolleyes:  susilaikiau. Palauksiu kokias 3 dienas. 

Godmorning- as to irgi bijau... nedaviau vakar MB  :angel2:    :D   Labai laukiu tavo NT rezultatu  :angel_not:​ 

Atsakyti

Merginos ar zadat kuri skiepytis nuo gripo? As vis svarstau ka daryt, nesciom lyg ir rekomenduotina, o planuojanciom kaip  :unsure: pas mus treciadieni, ketvirtadieni medicinos darbuotojams nemokamai jas duos, tai nezinau ka daryt :( man 9cd siandien, ar nebus, kad nuvelins ar sutrigdys ka ov? Ir isvis tos vakcinos man baisoka :/

kazkaip net nenoriu komentuot, nes gali gautis gan arsi diskusija  :lol:  :lol:  :lol:   as esu pries skiepus  :ax:​ 

Atsakyti

Hal, laikom spygas už jus !!!  :nestuke

Aš NT negadinsiu, nes turėjom tik 2 kartus ND, o ir šiaip problemėles pas mus, tai laaaabai maža viltis, kad nebus mmm. O vėluoti gali nebent dėl to, kad steso apturėjau  :cray:  ne, o jeigu ta laaabai maža viltis pasirodys, ir vėluos bent 1 dieną, tai reikės NT pagadinti  :ax:

Gintare, tikiuosi viskas bus gerai  :victory2:

uztenka ir vieno karto jeigu laiku  :4u:​ 

Atsakyti

Laba visom! Buvau biski dingus :) NT neigiami, bet mano temperatura 37,5 laikos.... jauciuosi gerai, nesergu. Krutine tai tokia jautri net dega 😁🙄ar bali but, kad jau pastojus esu?

kiek dienu iki mmm? 

Atsakyti

Man jau siandien niezejo nagus pasidaryt NT  :D  :D   bet dar 6 dienos iki mmm, tai vistiek nieko nerodytu  :rolleyes:  susilaikiau. Palauksiu kokias 3 dienas. 

Godmorning- as to irgi bijau... nedaviau vakar MB  :angel2:    :D   Labai laukiu tavo NT rezultatu  :angel_not:​ 

Galėsim kartu testuoti :D man dar 7dienos iki :)

Jau nuo vakar aš pikta, kaip širšė ant visų, nežinau ar pms čia, ar nuovargis, o visi kas yra, ko lūpą patempus, kad visi nervina, tai nesakysi :D 

Atsakyti

Uch panos.. na kaip duosiu vel iu uz nesamoniu priaigalvojima, kaip baba su rykste iskarto  :D . Miegokit su tais savo vyrais ir nebenusisnekekit! Santykiai negalimi tik nestumo patologijos metu!

kitas dalykas fizinis artumas ziauriai svarbus santykiuosia ir nereiketu jo atsisakyti del kvailu minciu mergytes. Ka darysit kai pastosit? Paskui taip ir buna meiluzes, skirybos ir kudikis ant ranku.. kada musu pasaulis keiciasi ir verciasi aukstyn kojom su nestumu, vyru islieka toks pat ir nereiketu ju atstumti. Jus ir jusu artumas yra vieninteliai pastovus dalykai vyru gyvenime, sagokit juos, puoselekit ir megaukites! 

Atsakyti

Uch panos.. na kaip duosiu vel iu uz nesamoniu priaigalvojima, kaip baba su rykste iskarto  :D . Miegokit su tais savo vyrais ir nebenusisnekekit! Santykiai negalimi tik nestumo patologijos metu!

kitas dalykas fizinis artumas ziauriai svarbus santykiuosia ir nereiketu jo atsisakyti del kvailu minciu mergytes. Ka darysit kai pastosit? Paskui taip ir buna meiluzes, skirybos ir kudikis ant ranku.. kada musu pasaulis keiciasi ir verciasi aukstyn kojom su nestumu, vyru islieka toks pat ir nereiketu ju atstumti. Jus ir jusu artumas yra vieninteliai pastovus dalykai vyru gyvenime, sagokit juos, puoselekit ir megaukites! 

Nu man baisu, kad jei yra kažkoks žirniukas, kad nuo trankymosi jis atšoks, praeitą mėnesį pasakiau MB, kad švelniau davai iki mm, o šį nieko nesakau, bet turiu biškį vis tiek tokią mintį :) nu ko mes tik neprisigalvojam :D

MB toks jausmas, kad pasibaigia mano ov, tai jam atsidaro kažkas ir poreikis išauga, dabar nesakau kada ov, bet vis tiek tas pats :D kaip žinodamas... per ov reik pačiai lipt, o jau po, tai neatsigynsi  :oh:​ nežinau kaip tą jo ciklą pakeist :D

Atsakyti

kazkaip net nenoriu komentuot, nes gali gautis gan arsi diskusija  :lol:  :lol:  :lol:   as esu pries skiepus  :ax:​ 

Na as esu per viduriuka, nei uz nei pries :D bet pasiskaiciau, lad jei susergi nestumo metu gali atsiliept vaikiukui labai, tai tikrai ne del saves tai :) tai rudenio, ziemos ligos gasdina jei pastociau. Bet nusprendziau visdelto nesiskiepyt :) bet uz pagrindinius skiepus leliukams esu uz, nes esu macius variantu, kai vaikai buvo neskiepyti ir pasekmes didziules.

Atsakyti

Uch panos.. na kaip duosiu vel iu uz nesamoniu priaigalvojima, kaip baba su rykste iskarto  :D . Miegokit su tais savo vyrais ir nebenusisnekekit! Santykiai negalimi tik nestumo patologijos metu!

kitas dalykas fizinis artumas ziauriai svarbus santykiuosia ir nereiketu jo atsisakyti del kvailu minciu mergytes. Ka darysit kai pastosit? Paskui taip ir buna meiluzes, skirybos ir kudikis ant ranku.. kada musu pasaulis keiciasi ir verciasi aukstyn kojom su nestumu, vyru islieka toks pat ir nereiketu ju atstumti. Jus ir jusu artumas yra vieninteliai pastovus dalykai vyru gyvenime, sagokit juos, puoselekit ir megaukites! 

pilnai pritariu BET. as, deja, turiu kitokia patirti.. Vasara kai NT parode gan aisku vaiduokliuka- abu su MB apsidziaugem. Buvo like gal 4 dienos iki mm. Jauciau ir slekstuliuka, ir i toleta begiojau ir galva karts nuo karto susisukdavo- vienu zodziu buvau 100 % tikra kad laukiuosi. Kita diena- skridom atostogaut. Ta proga, zinoma, audringi ND ivyko.. Deja, visa laika kazkaip keistai dure pilva.. dar nebaigus ND- pasirode gan daug sviezio kraujo  :cry2:  pradejo susitraukinet gimda..buvo baisiai silpna..po dvieju dienu saulaukiau mm...  Aisku, nesu experte- negaliu tiksliai pasakyt kodel taip ivyko, ar del polipo ar del trankymo.. nors nebuvo net to trankymo... tai va... :cray:​ 

 

as tikrai nesu ta kuri bijo myletis budama nescia. Bet, manau, kad pradzioje, kai viskas dar taip trapu- galima ir pasisaugot..juk negali zinot kaip tvirtai angeliukas isikabino ar dat tik kabinasi. Kai gydytojai patvirtins- kad tikrai viskas taip kaip turi but- kodel gi ne  :rolleyes:  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 22 spalio 2019 - 12:01

Na as esu per viduriuka, nei uz nei pries :D bet pasiskaiciau, lad jei susergi nestumo metu gali atsiliept vaikiukui labai, tai tikrai ne del saves tai :) tai rudenio, ziemos ligos gasdina jei pastociau. Bet nusprendziau visdelto nesiskiepyt :) bet uz pagrindinius skiepus leliukams esu uz, nes esu macius variantu, kai vaikai buvo neskiepyti ir pasekmes didziules.

man siandien padare tyrimus suzinot ar esu sirgus raudoniuke. Sake kad jeigu nesu- turesiu skiepytis  :lol:  :lol:  :lol:   AS- KURI TAIP TVIRTAI PASISAKAU PRIES SKIEPUS  :lol:  :lol:  :lol:   be to skiepo negales daryt dirbtinio apvaisinimo  :ax:​  likimo ironija...

Atsakyti

Parnešu sąrašiuką.


Sulaukusios II   :wub:

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom

Vis dar laukiančios II   :wub: 
10.22 Pikų*dama nelaukia mmm
10.24 Dandelion fuzz nelaukia mmm
10.25 grazi_moteris_ nelaukia mmm
10.28 Gintare0820 nelaukia mmm
10.29 goodmorning nelaukia mmm
10.30 *Niloticus* labai laukia II
11.03 lucija_ nelaukia mmm
11.16 Amundsen nelaukia mmm

11.20 Garbanelele nelaukia mmm

00.00 -hal-
00.00 Karina2209
00.00 _mimozza_
00.00 Airisė

Šiandien taip tragiškai jaučiuosi. Dar ryte su dukra "pasikapojom". Tai visokeriopai blogai šiandien.

Atsakyti

Tai jau tikrai likimo ironija :D bet nuo raudoniukes geriau pasiskiepyt ;) kada bus atsakymai?

Atsakyti