Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Neida sveikinimai  :yahoo: 

goodmorning as jau laukiu kada tu pasidarysi , tai kaip tu turetum jaustis  :D 

Atsakyti

Neida sveikinimai  :yahoo:

goodmorning as jau laukiu kada tu pasidarysi , tai kaip tu turetum jaustis  :D

Privesit tuoj mane, kad negalėsiu išlaukt, sakysiu, kad MB vežtų pirkt testų :D tik nu taip norisi pasakyt, kai jau teigiamas, o dar ne dabar  :hmm:​ 

Neida šiandien ir man miegas nebeima, o tokia sunki ryt diena :D

Atsakyti

Istikro tai jau nuo rugpjucio men pazaidem biski po menesiniu .... poto man atrode, kad nenoriu vaiku.. uzvalde baime :) rugsejo men vel stopas... na ir si men. Susikaupiau darymui :) realiai ND tebuvo si men 4 kartus 😁😁😁

Realiai toks sokas mini :) pokolkas nei dziaugsmas nei liudesys :) keista busena... miegas tik neiima 😁😁😁

Na manau naturalu, kad taip jautiesi :) manau mes visos, kad ir kaip norim, bet bijom tuo paciu. Baisu kaip seksis, ar busi gera mama, ar uzteks laiko, pajamu ir pan. Bet manau viskas bus gerai, o kai jau pilvukas prades augt, baimes prades dingti ir mamos instinktas uzvaldys :)

Tad nosi aukstyn ir dziaukis  :4u:​ 

Atsakyti

Goodmorning haha nekreipk i mane demesio, gerai sakai siuo metu MB geriau butu kai jau teigiama pamatytu  :) 

Amundsen, jo suntinku, man irgi buna kartais visokiu minciu. 

Atsakyti

Na manau naturalu, kad taip jautiesi :) manau mes visos, kad ir kaip norim, bet bijom tuo paciu. Baisu kaip seksis, ar busi gera mama, ar uzteks laiko, pajamu ir pan. Bet manau viskas bus gerai, o kai jau pilvukas prades augt, baimes prades dingti ir mamos instinktas uzvaldys :)

Tad nosi aukstyn ir dziaukis  :4u:​ 

Labas rytas, aš gyva nuo 5 val., nes vyras nusičiaudėjo garsiai ir prižadino, kažkaip pasisukau į jį žiūriu jau telefoną minko :))) sakau ko nemiegi ? Sako svajoju apie ta kūdikį jau...O baimių tai tikrai taip... nes žinau kas laukia, pradedant su kūno pokyčiais ir gimdymu, baigiant laisvės apribojimu ir auginimu :) nežinau tik kaip dukrai pasakyti dar šia naujieną... ji kategoriškai niekada nenorėjo nei sesės nei brolio...Baisiausia dabar, kad išskrendam i Egiptą kitą savaitę... tikiuosi nepabėgs žirnis. Mano pirmas neštumas labai komplikuotas buvo.

Atsakyti

Beje ką manot dėl genetinių tyrimų ? Su pirmu nėštumu kažkaip nė į galvą neatėjo dėl tokių tyrimų...Dabar kaip sakant antras nėštumas žinomos ir rizikos ir t.t kažkaip pradėjau galvot reikėtų ar visdelto neverta jeigu echo geri ir t.t ?

Atsakyti

Beje ką manot dėl genetinių tyrimų ? Su pirmu nėštumu kažkaip nė į galvą neatėjo dėl tokių tyrimų...Dabar kaip sakant antras nėštumas žinomos ir rizikos ir t.t kažkaip pradėjau galvot reikėtų ar visdelto neverta jeigu echo geri ir t.t ?

O kiek tau metu? Jei nera buve problemu giminej ir esi jaunesne nei 38 metai, tai tikrai nemanau, kad juos reikia daryt.

Atsakyti

NeiDa- didziausi sveikinimai!! kokios naujienos!  :4u:  :wub:  

Atsakyti

Oj, merginos, pagalvojau, kad dabar Lietuvoj esu, tai galėčiau nuvaryt tyrimus kažkokius bent kraujo pasidaryti, nes nu nieko niekada nesidariau. Jūs čia tikrai protingos ties tuo, ką galėčiau dabar pasitikrinti? Pas mane dabar 9dpo. 

(O šiaip tai butų geriausia kad Hcg pasidaryti ir būtų teigiamas, bet aišku, dar anksti..)

as irgi kai buvau lietuvoj nuejau i privacia klinika ir pasakiau kad planuoju leliuka. Tai sake pirmiausiai reikia eit pas ginekologe, kuri pasakys kokiu ciklo metu koki tyrima pasidaryt. Nes visi hormonu ir kitokie tyrimai daromi atitinkamu laiku- kad butu kuo tikslesni.

Atsakyti

Eina sau... nu dabar rankos niežti negaliu, noriu ir aš pasidaryti :D

man siandien ryte laaaaaabai niezejo  :D  :D   bet susilaikiau.. dar biski anksti  :)  pas mane pilvas kazkoks keistai pabrinkes.. pasiputes.. man neiprasta, nes sportuoju ir turiu pilvo presa, bet dabar jo nei kvapo  :hmm:  ir temperatura kas diena truputi virs 37  :ax:   bet kai tik pradedu prisigalvot kad jau  :nestuke​ - greitai nusiraminu..nes nenoriu nusivilt.. 

Atsakyti

Labas rytas, aš gyva nuo 5 val., nes vyras nusičiaudėjo garsiai ir prižadino, kažkaip pasisukau į jį žiūriu jau telefoną minko :))) sakau ko nemiegi ? Sako svajoju apie ta kūdikį jau...O baimių tai tikrai taip... nes žinau kas laukia, pradedant su kūno pokyčiais ir gimdymu, baigiant laisvės apribojimu ir auginimu :) nežinau tik kaip dukrai pasakyti dar šia naujieną... ji kategoriškai niekada nenorėjo nei sesės nei brolio...Baisiausia dabar, kad išskrendam i Egiptą kitą savaitę... tikiuosi nepabėgs žirnis. Mano pirmas neštumas labai komplikuotas buvo.

isivaizduoju kiek jaudulio ir minciu dabar abiems  :wub:   linkiu jums grazaus laukimo  :4u:  :wub:   o kelioneje- atsipalaiduok ir megaukis.. manau, tai iseis tik i gera  :4u:​  

Atsakyti

Labas rytas, aš gyva nuo 5 val., nes vyras nusičiaudėjo garsiai ir prižadino, kažkaip pasisukau į jį žiūriu jau telefoną minko :))) sakau ko nemiegi ? Sako svajoju apie ta kūdikį jau...O baimių tai tikrai taip... nes žinau kas laukia, pradedant su kūno pokyčiais ir gimdymu, baigiant laisvės apribojimu ir auginimu :) nežinau tik kaip dukrai pasakyti dar šia naujieną... ji kategoriškai niekada nenorėjo nei sesės nei brolio...Baisiausia dabar, kad išskrendam i Egiptą kitą savaitę... tikiuosi nepabėgs žirnis. Mano pirmas neštumas labai komplikuotas buvo.

Egiptas bus tik į pliusą, vitamino D pasikrausit ir šiaip džiaugsmo hormonų :) 

Jei ne pirmas vaikas, tai galvokite, kad viskas bus gerai, pirmą užauginote, tai antrą bus daug lengviau, ir didžioji padės :) vis tiek yra su kuo žaisti, jau kitaip :) mano mama kai pastojo man buvo 10metų, tai lyg ir džiaugiausi, bet kai gimė, buvo pavydas, kad viskas kūdikiui, viskas apie jį, tai čia tėvai, manau, turi mokėt laviruoti :) 

Atsakyti