Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Kad jau praeitą mėnesį buvau nusiteikus, kad pastojau, važiavom pirkaliojom testus ir paskui labai nusivylėm. Jei vėluotų, tai sakyčiau, o dabar iki mėnesinių 7 dar dienos, tai sakys ar tu vėl pablūdai :D o šiaip jis dabar tėčio mirties reikalais užsiėmęs, tai nesinori suteikt ir čia tuščių vilčių, geriau jau jei teigiamas bus, tada pasakyt, kad džiaugsmas būtų :)

Na jo, suprantama tada. Uzuojautos jums, tikiuosi pradziuginsi teigiamu  :wub:​ 

Atsakyti

po 3 savaiciu tik eisiu vel pas giniu su MB. Dabar MB turi issitirt..

Oo, mes lapkričio 8d. uzsirasem pas gydytojus, tai spėju panašiu metu eisim :)

Atsakyti

Oj, merginos, pagalvojau, kad dabar Lietuvoj esu, tai galėčiau nuvaryt tyrimus kažkokius bent kraujo pasidaryti, nes nu nieko niekada nesidariau. Jūs čia tikrai protingos ties tuo, ką galėčiau dabar pasitikrinti? Pas mane dabar 9dpo. 

(O šiaip tai butų geriausia kad Hcg pasidaryti ir būtų teigiamas, bet aišku, dar anksti..)

Atsakyti

Pasidariau testuka... neiskenciau :) teigiamas !

Atsakyti

Pasidariau testuka... neiskenciau :) teigiamas !

Eina sau!!!!!

sveikinimai! 

Bet reik dar foto pamatyt, įdėk  :D

Atsakyti

Pasakykit kaip ikelti nuotraukyte :) nes jau simta metu sm nebuvau :) pamirsau jau...

Atsakyti

Priedas  4A179443-A55C-40FA-AC9B-0C673672B882.jpeg   92,44KB   0 Parsiųsta kartų

vaisinu panos!! Kad butu jums visoms sekmingas menuo! Ir linkejimai is Ukrainos! Fantastiskas miestas ❤

Atsakyti

Spausk “isamus atsakymas” ir labai lengvai ikelsi foto is telefono.

Atsakyti

Pasidariau testuka... neiskenciau :) teigiamas !

Sveikinimai didziausi  :4u:  :yahoo: 

Kelinta ciklo diena? Kiek laiko planavot?

Atsakyti

Istikro tai jau nuo rugpjucio men pazaidem biski po menesiniu .... poto man atrode, kad nenoriu vaiku.. uzvalde baime :) rugsejo men vel stopas... na ir si men. Susikaupiau darymui :) realiai ND tebuvo si men 4 kartus 😁😁😁

Atsakyti

Istikro tai jau nuo rugpjucio men pazaidem biski po menesiniu .... poto man atrode, kad nenoriu vaiku.. uzvalde baime :) rugsejo men vel stopas... na ir si men. Susikaupiau darymui :) realiai ND tebuvo si men 4 kartus 😁😁😁

Eina sau... nu dabar rankos niežti negaliu, noriu ir aš pasidaryti :D 

Atsakyti

Eina sau... nu dabar rankos niežti negaliu, noriu ir aš pasidaryti :D

Realiai toks sokas mini :) pokolkas nei dziaugsmas nei liudesys :) keista busena... miegas tik neiima 😁😁😁

Atsakyti