Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Amundsen, kaip tu laikaisi? vis dar maudzia?

Atsakyti

Aplankys ir mus ta laimė kai pagaliau pamatysim II, tikrai  :wub: Kaip ir gyvenime klumpi, stojiesi vėl klumpi bet kai atsistoji dar kartą atrodo vėl visas pasaulis po kojomis. Taip ir čia išliūdim išsiverkiam, o paskui nusišluostom ašaras ir judame į priekį  :) Mielosios visada gerai išverkti, o dar geriau išrėkti tą skausmą visa gerkle. Visas apkabinu kam nepavyko šį ciklą ir linkiu kad kitas būtų sėkmingas. Aukštyn nosytes  :4u:  :4u:  :4u: 

Atsakyti

Aplankys ir mus ta laimė kai pagaliau pamatysim II, tikrai  :wub: Kaip ir gyvenime klumpi, stojiesi vėl klumpi bet kai atsistoji dar kartą atrodo vėl visas pasaulis po kojomis. Taip ir čia išliūdim išsiverkiam, o paskui nusišluostom ašaras ir judame į priekį  :) Mielosios visada gerai išverkti, o dar geriau išrėkti tą skausmą visa gerkle. Visas apkabinu kam nepavyko šį ciklą ir linkiu kad kitas būtų sėkmingas. Aukštyn nosytes  :4u:  :4u:  :4u:

Kaip graziai pasakyta  :wub: 

Atsakyti

Goodmorning, aciu uz palaikyma  :wub:

Viskas bus gerai  :4u: bet kartais reikia issiverkti ir paliudeti, juk mes zmones. Pas jus dabar buvo sunkus momentas praeita menesi, nera nuostabu kad nepavyko. Atsigausit, ir viskas pasiseks :heart:​ . Pritaru Amundsen, tyrimiukus pasidarykit jei nemokamai, bus ramiau. Kelinta pas tave cd? 

Nesitikrinau dar, bet jau penktadienį vėl skrendam ir esu užsirašiusi, žiūrėsim ką pasakys. 

Amundsen, aš turiu tik D numerį, tai net nežinau ar priimtų mane ir tikriausiai mokamai būtų? Nors dirbu ir moku mokesčius :)

O pas mane dabar 11cd šiandien išskyrų labai daug baltų, bet skystokų, nelipnių ir nieko nemaudžia, kaip per ov būna, tai manau už poros dienų ov ateis, kai reiks eit pas gydytoją 🤷‍♀️

Atsakyti

Aplankys ir mus ta laimė kai pagaliau pamatysim II, tikrai  :wub: Kaip ir gyvenime klumpi, stojiesi vėl klumpi bet kai atsistoji dar kartą atrodo vėl visas pasaulis po kojomis. Taip ir čia išliūdim išsiverkiam, o paskui nusišluostom ašaras ir judame į priekį  :) Mielosios visada gerai išverkti, o dar geriau išrėkti tą skausmą visa gerkle. Visas apkabinu kam nepavyko šį ciklą ir linkiu kad kitas būtų sėkmingas. Aukštyn nosytes  :4u:  :4u:  :4u:

Kokia tu nuostabi ir teisi  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

Kaip graziai pasakyta  :wub:

Kokia tu nuostabi ir teisi  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Net nuraudau  :ax:​ 

Atsakyti

Nesitikrinau dar, bet jau penktadienį vėl skrendam ir esu užsirašiusi, žiūrėsim ką pasakys. 

Amundsen, aš turiu tik D numerį, tai net nežinau ar priimtų mane ir tikriausiai mokamai būtų? Nors dirbu ir moku mokesčius :)

O pas mane dabar 11cd šiandien išskyrų labai daug baltų, bet skystokų, nelipnių ir nieko nemaudžia, kaip per ov būna, tai manau už poros dienų ov ateis, kai reiks eit pas gydytoją 🤷‍♀️

:4u:  :4u:  

Aš tai siūlau jums abiems su MB pasitikrinti.. Maža ką.. visada galvojama, kad tik dėl mūsų kažkokių problemų sveikatos nesusilaukiama, o kad ir pas vyrus bėdų gali būti, tai jie nenori pripažinti..  :4u:  Kai mes su vyru pradėjome kalbėti vaikų tema, bet dar nebuvome pradėje planavimo, tai jis pasakė tai ką čia, vos ne "kyšt myšt" ir bus iš pirmo karto.. o va, jau metai kaip nieko nera  :4u: 

Meje, mes buvom vakar klinikoje del MB tyrimu, nieko blogo nepasakė, bet nieko ir baisiai gero.. dar pakartoti tyrimus reikes.

Bet mes vistiek bandome, maža ką, pralys koks vienas plaukikas, taigi tik tiek tereikia kartais  :rolleyes:  :D 

Atsakyti

Amundsen, kaip tu laikaisi? vis dar maudzia?

As vis dar panasiai, jau savaite kaip maudzia, praeita menesi tikrai taip nebuvo, pamausdavo bet kas antra, trecia diena po ov. O si kasdien, tai tikrai keista :) Krutine pabrinkus ir jautresne jau antra savaite, bet nuo siandien siektiek skaudesne, bet pacios krutu liaukos, ne speneliai, tie visai nejautrus :) bet jei butu pastojimas, tai speneliu jautrumas gali ir nepasirodyt is anksto :) Gavau siandien savo ot siunta, pasidariau viena is smalsumo, tai aisku neigiamas, bet nera visai blankus, tai idomu ar neturetu buti siektiek blankesnis kaip po ov :)

Nesitikrinau dar, bet jau penktadienį vėl skrendam ir esu užsirašiusi, žiūrėsim ką pasakys. 

Amundsen, aš turiu tik D numerį, tai net nežinau ar priimtų mane ir tikriausiai mokamai būtų? Nors dirbu ir moku mokesčius :)

O pas mane dabar 11cd šiandien išskyrų labai daug baltų, bet skystokų, nelipnių ir nieko nemaudžia, kaip per ov būna, tai manau už poros dienų ov ateis, kai reiks eit pas gydytoją 🤷‍♀️

Su d numeriu tos pacios taisykles, visas gydymas ir tyrimai virs 2200kr kai virsiji ta suma nemokamai. Kai virsiji ta suma, tai visa likusi laika tais metais nieko nereik moket :), tai as jau gavau savo fri korta, tai eisiu gruodi pas giniu, ir jau nemokesiu si karta :), nors ir echo darys ir pan :)

Atsakyti
Dirbu naktine ir skaitau visa nakti ivairius straipsnius, forumus ir esu dabar gan tvirtai isitikinus, kad cia man geltonkuni maudzia po ovuliacijos ;) pagal visus pojucius tada, kaip ir turetu 9 dpo buti siandien :) tai gal jau greit suzinosiu ar i gera tas maudimas ar ne :) bet siaip minima nemazai, kad tai geras zenklas, kad maudzia tik viena kiauside, nes geltonkunis gamina reikalingus hormonus zirniui kabintis, tai ir todel maudzia :) ir jei kiausinelis apsivaisina, tas geltonkunis darbuojasi iki 12-13 savaites :) o po ju placenta perima si darba :)
Tikriausiai dauguma tai zinot, bet manau yra ir tokiu kurioms si informacija pravers ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 07 lapkričio 2019 - 05:55

:4u:  :4u:  

Aš tai siūlau jums abiems su MB pasitikrinti.. Maža ką.. visada galvojama, kad tik dėl mūsų kažkokių problemų sveikatos nesusilaukiama, o kad ir pas vyrus bėdų gali būti, tai jie nenori pripažinti..  :4u:  Kai mes su vyru pradėjome kalbėti vaikų tema, bet dar nebuvome pradėje planavimo, tai jis pasakė tai ką čia, vos ne "kyšt myšt" ir bus iš pirmo karto.. o va, jau metai kaip nieko nera  :4u:

Meje, mes buvom vakar klinikoje del MB tyrimu, nieko blogo nepasakė, bet nieko ir baisiai gero.. dar pakartoti tyrimus reikes.

Bet mes vistiek bandome, maža ką, pralys koks vienas plaukikas, taigi tik tiek tereikia kartais  :rolleyes:  :D

Mano vyras nori tirtis, tik niekaip jo nepriima :D dabar tik penktadienį būsim LT, tai tą dieną nedaro tyrimo, bet gruodį jau būtinai išsitirs :) 

Amundsen ačiū už visą info! Man bent tai labai naudinga  :wub:

O šiaip tai mes irgi nenuleidžiam rankų, tik šį mėnesį jau nebelipu ant vyro, ai nenori ir nereik :D tai gaunasi biškį rečiau, bet šį mėnesį paleisti bandau, reik visaip pabandyti  :) kažkada buvo būtinai kas antrą dieną, po to kasdien.. MB tik paklausė kad ov, pasakiau, kad penktadienį, tai pats reguliuoja kada dabar nd darom, nusiploviau :D

Ir aš deduosi pagalvę po užpakaliuku ir laikau kol jau erzinti pradeda :)

Atsakyti

Amundsen, aš sakiau, kad nepastojau, kai naudojau taurelę, nes buvo praeitą ciklą ir aš jau po mm :) 

Emi, sveika prisijungusi ir linkiu neužsibūti :)

Liucija, tikiu, kad  sunku, bet tikiu, kad viskas bus gerai, jei jau matė, tai viskas bus vietoje ir gerai, nereik klausyti ginių, kurios skuba ir šiaip nėra nuotaikoj :) nesuprasdamas tik prinervina. Lauksim tyrimų :)

Gintare laikysiu kumščius,kad pasisektų šį sykį :) kada tau OV? 

Mimoza, stiprybės  :unsure:

o aš merginos šiandien palūžau.. vaikščiojau po pardes ieškodama paltuku ir MB parašė, kad jo geriausio draugo žmona pastojo, jie pradėjo planuoti kartu su mumis, dabar jai 9savaitė. Aš tikrai labai už juos džiaugiuosi, bet net keliai sulinko... toks skausmas, kad atrodo visi aplink mus, tik ne mes, kodėl mums neduoda... žinau, kad 8menesiai, tai dar nedaug, bet man, kaip visa amžinybė. Tai vaiksčiojau pilna ašarų po pardes, paskui masinoj išsižliumbiau, grįžo MB, pradėjo pasakot apie draugą, aš vėl žliumbti... bet už tai nusipirkau gražią suknelę ir megztinį, ryt varysim palto ieškot iš naujo, gal jau rasiu, kai ne ašarotom akim ieškosiu. Žodžiu, viską suprantu ir nereik stresuoti, nu bet skauda nors tu ką... klausi savęs ką darau ne taip... ir ner artsakymų.

suprantu tave..  :4u:   mes su drauge kartu pradejom planuot ir ji jau gimdys uz 2 menesiu.. ir smagu ir liudna.. nors ji turejo ginekologiniu problemu ir tikrai nesitikejo..  :unsure:  dabar planuoju su kita drauge.. ziuresim kaip bus..

Mano OV jau pareina  :angel_not:   siandien jau maudzia papilve, aiskiai jauciu kad vyksta desinej pusej  :rolleyes:   palauksiu kol OV testas bus pilnai teigiamas- tai bus savaitgali  :rolleyes:​  

Atsakyti

Dirbu naktine ir skaitau visa nakti ivairius straipsnius, forumus ir esu dabar gan tvirtai isitikinus, kad cia man geltonkuni maudzia po ovuliacijos ;) pagal visus pojucius tada, kaip ir turetu 9 dpo buti siandien :) tai gal jau greit suzinosiu ar i gera tas maudimas ar ne :) bet siaip minima nemazai, kad tai geras zenklas, kad maudzia tik viena kiauside, nes geltonkunis gamina reikalingus hormonus zirniui kabintis, tai ir todel maudzia :) ir jei kiausinelis apsivaisina, tas geltonkunis darbuojasi iki 12-13 savaites :) o po ju placenta perima si darba :)
Tikriausiai dauguma tai zinot, bet manau yra ir tokiu kurioms si informacija pravers ;)

Naudinga ir man info  :wub: 10dpo man parode tai gal kazka ir tau parodys  :wub:​ laukiam ziniu

Atsakyti