Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Mimozza, gine pasakė nuo 16CD iki 25CD.

Tik gal jei mano ov vyksta 19CD, tai jau nuslopinsiu ov. 

Ir įdomu, ar ov.testai kažką gali parodyt, geriant dufaston? 

Atsakyti

Mimozza, gine pasakė nuo 16CD iki 25CD.

Tik gal jei mano ov vyksta 19CD, tai jau nuslopinsiu ov. 

Ir įdomu, ar ov.testai kažką gali parodyt, geriant dufaston? 

Žinoma, kad parodytų ir šiaip jį geriant reikia stebėti ovuliaciją ir pradrėti vartotoi po jos, kaip kad sakai jog ov neužslopintų. 

Atsakyti

Bet jeigu mano PRG 80CD buvo 1.7

Tai reiškia ovuliacija man nebuvo įvykus, tai kažkaip man įdomiai kaip tas dufaston suveikia, jei nėra ov?

Atsakyti

Mano iš vis 0,23 PRG  :oh:​ tavo mmm gal dabar, jei taip tai būtinai pasidaryk 3-5 cd LH, FSH, E2. aišku jei ankščiau nesidarei. O kas dėl duphastono tai jis sureguliuoja ciklą. Po pirmo mėn gal ir nevyks ov, bet gal jau kitą ir bus.

Pavyzdžiui man PKS, gėriau duphastoną nuo sausio iki rugsėjo. Ar ov vyko net nežinau, nes nėjo man jos pagauti nei su BKT, nei su ot nes jie per arba išvis nerodė teigiamo, arba per mėn buvo kokie 4 teigiami skirtingomis dienomis. Būdavo teigiamas, tada neigiamas, neigiamas ir vėl teigiamas  :oh: Tai nusispjoviau ir nebelaukiau kol kas nonors savaime įvyks, pavargau nes ir MB ne šalia ir nusprendžiau darytis ov stimuliaciją. Nes laikas tikrai greit lekia  :unsure:

Karina, o tau pasakė priežastį kodėl tokie ilgi ciklai? Gal turi policistinių kiaušidžių sindromą (PKS)  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 lapkričio 2019 - 21:26

Vat aš irgi taip pagalvojau dėl to, kad būtina sureguliuoti ciklą ir jau po kelių reguliarių gal ir pradės vykti normali ov. 

Tyrimus irgi pasidarysiu tik kiek vėliau, gal kokį 2-3 ciklą dufastono vartojimo, kad jau tikrai būtų susireguliavę.

Mimozza, o tau dufas padeda issaukt mm? 

Atsakyti

Padėdavo, jos visad ateidavo 4 d. po dupho. Tačiau jos labai trumpos būdavo vos trijų dienų silpno kakraujavimo. Tiksliau 2, o trečia tik tepimas. 

Atsakyti

Aa, man kol jas geriau, tai visada stiprios būdavo. Ir kai natūraliai irgi stiprios.bet kas iš to, jei ov nežinia kaip ir kada.... :D

O kaip tau su dukra buvo pastot? Irgi buvo problemų? 

Atsakyti

O kas dėl PKS, tai nenustatyta man jinai. Bet jaučiu, kad reikia pas normalią gine nueit. 

Nes maniškė gal tame nesupranta... 

Nes paklausiau ar jus matot foklikulus ir t.t tai sakė aš tuom neužsiimu. 

Kažkada sakė, kad gal tau PKS gali būti, bet po to gi ne karto su echo žiūrėjo, tai kas jei ne ginekologe turi nustatyti PKS..... 

Tai iš to pasidariau išvada, kad arba ji nieko nesupranta, arba tiesiog tyngi kažką žiūrėt ir aiškint.

Atsakyti

Sveikos! Perskaičiau viską ir tik vienintelė mintis, stiprybės visoms!

O aš po ginės, žodžiu sukratė ji čia mūsų pasaulį šiandien.. Rado pas mane polipą per visą gimdą, trečiadienį operuoja. Ryt vyras SG ryte prisiduos, man padarė daug visokių tyrimų, liko tik kiaušintakių pratekamumas ir prg gruodį. Tai žodžiu, kai čiupo, tai čiupo mane. Sakė su tokio dydžio polipu nėr šansų pastoti, tai 8 mėnesiai šiknon... Kaip kitos nematė.. Buvau liepą paskutinį kart tirtis, nu žodžiu, buvo kas buvo.. 

Atsakyti

Aa, man kol jas geriau, tai visada stiprios būdavo. Ir kai natūraliai irgi stiprios.bet kas iš to, jei ov nežinia kaip ir kada.... :D O kaip tau su dukra buvo pastot? Irgi buvo problemų? 
Pastojau iš karto po kontraceptikų gėrimo, nedariau jokios pertraukos. O juos gėriau kokius 7 m. prieš pastojant. Bet tada buvo 24 m. gal dėl to taip greit pastojau  :hmm:​ PKS nustatomas pagal echo, mato dažniausiai daug smulkių folikulų ir pagal kraujokraujo tyrimus kur parašiau. Tikrai keisk ginę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 lapkričio 2019 - 22:18

Goodmorning, labukas. Na va, matai tos gines visokios būna. Bet labai gerai, kad pagaliau žinai nepastojimo priezasti. Dabar pašalins ir pastosi. :)

O kokius simptomus jautei? (dėl polipo) 

Atsakyti

Sveikos! Perskaičiau viską ir tik vienintelė mintis, stiprybės visoms!

O aš po ginės, žodžiu sukratė ji čia mūsų pasaulį šiandien.. Rado pas mane polipą per visą gimdą, trečiadienį operuoja. Ryt vyras SG ryte prisiduos, man padarė daug visokių tyrimų, liko tik kiaušintakių pratekamumas ir prg gruodį. Tai žodžiu, kai čiupo, tai čiupo mane. Sakė su tokio dydžio polipu nėr šansų pastoti, tai 8 mėnesiai šiknon... Kaip kitos nematė.. Buvau liepą paskutinį kart tirtis, nu žodžiu, buvo kas buvo.. 

Eik tu sau  :blink: aš be žodžių. Bet va ir Gintarei kiek ilgai nematė, tai gal jie būna pasislėpę kaip nors iki tam tikro laiko  :hmm: nes kito paaiškinimo neturiu, kaip galėjo nematyt. 

Atsakyti