Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Labas rytas, 

Man nuo pat ryto plyšta galva  :oh:  :rolleyes: ir dar kokiais baisiais giluminiais spuogais išmėtė, tiksliau gūzais. :mad2: Matyt valosi oda, nes lygiai tokiu pat metu ir praeitą mėnenį buvo  :oh: Dar liko 10 d. KT gert, o aš taip laukiu mmm. Jei vėl užblūdis ir neateis laiku, reikės ginei skambinti ir klausti ką daryti, nes negalės nusislinkti ov stimuliacija niekaip dėl mb išvykimo  :unsure: 

Hal, kaip tu laikaisi?  :) 

Atsakyti

Parnešu sąrašėlį :) 

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85
  • jogaileee3
  • Kategoriška
  • Katara
  • CherryBlossom
  • VeDo
  • grazi_moteris_
  • lucija_

Vis dar laukiančios II  :wub: 
10.30 *Niloticus* labai laukia II
11.16 Amundsen nelaukia mmm
11.20 Garbanelele nelaukia mmm
11.21 Dandelion fuzz nelaukia mmmm
11.23 goodmorning nelaukia mmm
11.24 Gintare0820 nelaukia mmm
11.25 Pikų*dama nelaukia mmm
00.00 -hal-
00.00 Karina2209
00.00 _mimozza_
00.00 Airisė

Atsakyti

Sveikos... 

Buvo ND su vyru... ir dabar taaaaip sąžinė graužia, bloga nuojauta kažkokia kankina...  :cray: šiaip viskas gerai, nekraujuoju, tik maudžia dešinę pusę kartais... 

Jaučiu bijosiu mylėtis su vyru absoliučiai... :cray:  :cry2: 

Pilna tave suprantu :( man taip buvo su pirmuoju, visada labai bijojau... todel nuejoau pas gine ir pasiklausiau ar tikrai saugu, juo labiau, kad man vis grese persileidimas, o veliau  prieslaikinis gimdymas... tai sake, kad viskas gerai ir viskas galima ;) 

Sveikos, 

Prisiduosiu, hcg padvigubejo nuo 233 iki 520 per 48 valandas  :wub: bet vistik manes normaliai nenuramina, nes dabar sake kad man apie 3.5 savaites, kas pagal viska maziau negu turetu buti ir juolabiau beveik savaite atgal sake 4.. vel darys ultragarsa turbut pirmadieni, tai laukiam dabar to  :4u:

Ka jus planuojat savaitgaliams?

Jei dvigubeja, vadinasi viskas bus gerai ;)

Atsakyti

Emi, o kada dabar nelauki mmm? 

Atsakyti

Emi, o kada dabar nelauki mmm? 

Apie 28-29 d. :) tai gal 11.29 :) 

Atsakyti

Apie 28-29 d. :) tai gal 11.29 :)
Sekantį kartą įtrauksiu į sąrašėlį  :)​ jei nepabėgsi 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 08 lapkričio 2019 - 10:47

Labas rytas, 

Man nuo pat ryto plyšta galva  :oh:  :rolleyes: ir dar kokiais baisiais giluminiais spuogais išmėtė, tiksliau gūzais. :mad2: Matyt valosi oda, nes lygiai tokiu pat metu ir praeitą mėnenį buvo  :oh: Dar liko 10 d. KT gert, o aš taip laukiu mmm. Jei vėl užblūdis ir neateis laiku, reikės ginei skambinti ir klausti ką daryti, nes negalės nusislinkti ov stimuliacija niekaip dėl mb išvykimo  :unsure:

Hal, kaip tu laikaisi?  :)

Labas, oi vargse galvos skausmas baisu, bet spogai tai man isvis labai nepatinka. As is tu kur visa gyvenima spogu turiu, tai niekam nelinkiu :protest: ! Man padeda visokie prausikliai su angliu arba juros purvu, gal pamegink. 

Butinai skambinkis ginei, kad poto tikrai nesakytu ar atkelti ar dar ka nors  :4u: 

Atsakyti

Labas rytas, 

Man nuo pat ryto plyšta galva  :oh:  :rolleyes: ir dar kokiais baisiais giluminiais spuogais išmėtė, tiksliau gūzais. :mad2: Matyt valosi oda, nes lygiai tokiu pat metu ir praeitą mėnenį buvo  :oh: Dar liko 10 d. KT gert, o aš taip laukiu mmm. Jei vėl užblūdis ir neateis laiku, reikės ginei skambinti ir klausti ką daryti, nes negalės nusislinkti ov stimuliacija niekaip dėl mb išvykimo  :unsure:

Hal, kaip tu laikaisi?  :)

Eik tu.. vakar nuo to closto tokia APSINESUS buvau! Kosmose grynam, kaip uzrukuus ko  :D  cirkas zodziu nes atsipalaidavus 24/7 , smegenu veiklos nerasta visiskai  :D . Pagal skaiciuokle prasidejas caisingas etapas, kol kas testukai ov porysliai bet teigiamo dar kaip ir nera, tempa laikoai stabiliai 36,8 tai laukiu pakilimo.. na taip tikiuosi, kad neuzsilaikys man ta O  :unsure:
o siaip ant tos gwroa nuotaikos tai verdu kopuatu sriuba muzona yzsileidus  :D  nusprendziau, kad gana daugiabucio babom serialus ziureti tai tegu pasiklauso graziu dainu  :D 

Atsakyti

Bleeee.. kiek klaiduuuu.. sakau apsinesus juodai, nematau normaliai. Nepykit panos  :hmm: 

Atsakyti

Bleeee.. kiek klaiduuuu.. sakau apsinesus juodai, nematau normaliai. Nepykit panos  :hmm:

Dzin tos klaidos  :D man telefonas kartais taip pritaiso kad oj oj.

Linkiu kuo greičiau sulaukti pačio teigiamiausio ot kuo greičiau, kol mb dar yra su tavim  :D Įdomu kokiais vaistais mane stimuliuos  :hmm: o kokio dydžio turi būti foliai bei gleivinės storis prieš ovitrelle?  :hmm:​ 

Atsakyti

Labas merginos,

Matomai, mane visi NT apgavo :hmm:

Bet, nesuprantu kaio visi mėtė vaiduokliukus nusipirkau Clearblue paprsta, irgi išmetė vaiduokliuka. Atsikėlusi ryte įpusėjus dienai pamaudeno pilva.. Atsiraso kraujuko rudo, ant poperiaus nepasakysiu kad jo mažai ber ir ne daug.. Nesuprantu kas vyksta, nejaugo 3NT man melavo.. :cray:​ 

Atsakyti

Sveikos, pagaliau penktadienis  :B 

merginos, ar jums buna per ov, kad skauda pilvo apacia taip tarsi tuoj mmm prasides? na tokiu pat skausmu, kaip kad pries pat mm  :4u:  

pagal kalendoriu man ov turejo buti uzvakar, bet galvoju gal uzsivelino.. bet jau vakar isskyros buvo baltos spalvos, ne skaidrios. tai kaip ir po ov... 

Tai va ir nezinau kas cia galejo but  :unsure:  :unsure: 

Atsakyti