Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Dėl polipo, tai labai gausios mm man visada ir pastaruoju metu tai teplioja po mm arba prieš, tai čia sakė viskas dėl jo.. Bet aš tai nesupratau, kad kažkas gali būti, tai toks lengvas šokas buvo.. O šiaip visi kiti tyrimai kur bent kol kas atsiuntė, tai normos ribose, jatau, kad tik tas polipas tik ir būtų visos mūsų bėdos  :unsure: kaip tik apie Gintare šiandien galvoju, kad kaip ir jaijai tas pats  :hmm:

Atsakyti

Dėl polipo, tai labai gausios mm man visada ir pastaruoju metu tai teplioja po mm arba prieš, tai čia sakė viskas dėl jo.. Bet aš tai nesupratau, kad kažkas gali būti, tai toks lengvas šokas buvo.. O šiaip visi kiti tyrimai kur bent kol kas atsiuntė, tai normos ribose, jatau, kad tik tas polipas tik ir būtų visos mūsų bėdos  :unsure: kaip tik apie Gintare šiandien galvoju, kad kaip ir jaijai tas pats  :hmm:

Svarbu priežastis atrasta ir bus pašalinta greit, o jei kiti tyrimai bus geri tai iš vis bus liuks, dar linkiu kad MB SG būtų gera ir tada jau kuo greičiau sulaukti II  :)​ 

Atsakyti

Sveikos! Perskaičiau viską ir tik vienintelė mintis, stiprybės visoms! O aš po ginės, žodžiu sukratė ji čia mūsų pasaulį šiandien.. Rado pas mane polipą per visą gimdą, trečiadienį operuoja. Ryt vyras SG ryte prisiduos, man padarė daug visokių tyrimų, liko tik kiaušintakių pratekamumas ir prg gruodį. Tai žodžiu, kai čiupo, tai čiupo mane. Sakė su tokio dydžio polipu nėr šansų pastoti, tai 8 mėnesiai šiknon... Kaip kitos nematė.. Buvau liepą paskutinį kart tirtis, nu žodžiu, buvo kas buvo.. 
Oi  :unsure: bet svarbiausia, kad pamate dabar ir isoperuos ta polipa! Tada tikrai galesi pastoti  :4u: bet tai kaip pasitaiko zioplu giniu, kaip nematyti tiek ilgai :( kiek laiko sugaista, kiek nervu :( laikykis  :4u:  :4u: 

Pastojau iš karto po kontraceptikų gėrimo, nedariau jokios pertraukos. O juos gėriau kokius 7 m. prieš pastojant. Bet tada buvo 24 m. gal dėl to taip greit pastojau  :hmm:​ PKS nustatomas pagal echo, mato dažniausiai daug smulkių folikulų ir pagal kraujokraujo tyrimus kur parašiau. Tikrai keisk ginę.
Vat as irgi bijau, kad man gali buti pks :( nors as kaip ir kazkokiu simptomu neturiu, bet pries pora metu buvau pas gine ir pasake, lyg ir panasios kiausides i policistines 😭 tikiuos, kad ji klydo, bet per echo as visad matau daugybe folikulu kiausidej :( einu treciadieni pas gine, gal ka daugiau suzinosiu 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amundsen: 08 lapkričio 2019 - 23:03

Vat as irgi bijau, kad man gali buti pks :( nors as kaip ir kazkokiu simptomu neturiu, bet pries pora metu buvau pas gine ir pasake, lyg ir panasios kiausides i policistines 😭 tikiuos, kad ji klydo, bet per echo as visad matau daugybe folikulu kiausidej :( einu treciadieni pas gine, gal ka daugiau suzinosiu 

Turint PKS dažniausiai ov nevyksta, mėnesinės labai nereguliatros, bet kitoms jos ateina daug maž lauku tik tiek kad ciklas ilgesnis bet ov vyksta beveik kas mėnesį. Man ji nevyksta ir ciklai labai labai ilgi be vaistų, o va mano sesei ciklas trunka 36-40 d. ir visad serga be vaistų. Bet pas tave lyg ov vyksta kiekvieną mėn. ir mmm reguliarios ar klystu? 

Atsakyti
Sveikos.
Noriu prisijungti prie jusu. Jau ilgokai tyliai skaiciau ☺
Nuo vasaros pradzios meginam pagauti trecia leliuka, be rezultatu 😞 praita menesi mmm buvo tiek sukvailioje, kad 9 dienas tepliojo. Begau pas gydytoja tikrintis bet nieko blogo nemate. Israse zoliniu vaistu menesiniu ciklui sureguliuoti ir viskas. Siaip mano ciklas jau kuri laika buvo apie 30-31 diena, o pradejus planuoti atsirado tendencija, kad vienas ciklas 29 dienos, kitas 33-34, sekantis vel trumpas. Siandien 25 diena ir menesines jai atekliavo 🤯😞 Nepatinka man sitokios nesamones, tai nusprendziau aktyviai prie jusu jungtis, nes matau, kad nemazao jusu cia numananciu tokius reikalus 😁
Atsakyti

Trupinėlis, sveika prisijungusi. Linkiu kuo greičiau matyti II  :)​ 

Atsakyti

Sveikos! Perskaičiau viską ir tik vienintelė mintis, stiprybės visoms!

O aš po ginės, žodžiu sukratė ji čia mūsų pasaulį šiandien.. Rado pas mane polipą per visą gimdą, trečiadienį operuoja. Ryt vyras SG ryte prisiduos, man padarė daug visokių tyrimų, liko tik kiaušintakių pratekamumas ir prg gruodį. Tai žodžiu, kai čiupo, tai čiupo mane. Sakė su tokio dydžio polipu nėr šansų pastoti, tai 8 mėnesiai šiknon... Kaip kitos nematė.. Buvau liepą paskutinį kart tirtis, nu žodžiu, buvo kas buvo.. 

Labas, eina sau baisu!!! Gaila kad anksciau nemate, bet svarbu dabar jau rado ir pasalins. Linkiu kad greiciau pasveiktum ir kad vyro tyrimai butu geri. Manau viskas susitvarkys ir greit pastosit  :4u:  :4u: 

Atsakyti

Oi  :unsure: bet svarbiausia, kad pamate dabar ir isoperuos ta polipa! Tada tikrai galesi pastoti  :4u: bet tai kaip pasitaiko zioplu giniu, kaip nematyti tiek ilgai :( kiek laiko sugaista, kiek nervu :( laikykis  :4u:  :4u:

Vat as irgi bijau, kad man gali buti pks :( nors as kaip ir kazkokiu simptomu neturiu, bet pries pora metu buvau pas gine ir pasake, lyg ir panasios kiausides i policistines 😭 tikiuos, kad ji klydo, bet per echo as visad matau daugybe folikulu kiausidej :( einu treciadieni pas gine, gal ka daugiau suzinosiu 

Amundsen, su tuo pks idomiai, man buvo dare echo ir nieko nemate bet sake kiti simptomai kaip ir pks.. Kartais tokia netiksli matematika pks nustatymui, ir man atrodo yra visokio sunkumo pks. Jei yra menesines ir gan reguliaros manau kad pks nebus sunki (jei isvis tu tai turi). Geriausiai butu kad suzinotum ar ovuliacija vyksta, gine turbut gales pasakyti. Pas mus kadangi taip paprastai nesiuncia pas ginekologus tai as bkt matavimu uzsiemiau, kad tai suzinoti, gal pamegink ir tu? bet manau viskas bus gerai  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos.
Noriu prisijungti prie jusu. Jau ilgokai tyliai skaiciau ☺
Nuo vasaros pradzios meginam pagauti trecia leliuka, be rezultatu 😞 praita menesi mmm buvo tiek sukvailioje, kad 9 dienas tepliojo. Begau pas gydytoja tikrintis bet nieko blogo nemate. Israse zoliniu vaistu menesiniu ciklui sureguliuoti ir viskas. Siaip mano ciklas jau kuri laika buvo apie 30-31 diena, o pradejus planuoti atsirado tendencija, kad vienas ciklas 29 dienos, kitas 33-34, sekantis vel trumpas. Siandien 25 diena ir menesines jai atekliavo 🤯😞 Nepatinka man sitokios nesamones, tai nusprendziau aktyviai prie jusu jungtis, nes matau, kad nemazao jusu cia numananciu tokius reikalus 😁

Sveika prisijungusi  :4u: gal jaudintis labai pradejai? O 25d atkeliavo gausios menesines? :hmm:​ 

Atsakyti

Lucija, kaip tu jautiesi? Ar nustojo teplioti?

Atsakyti

Lucija, kaip tu jautiesi? Ar nustojo teplioti?

Jauciuosi neblogai, vyksta visokie maudenimai pilve, bet nznau kartais ar gimda ar viduriai, nes uzkieteje  :hmm: Kadangi pasisakiau jau visai seimynai tai visi padeda ir vakar visa diena vien gulejau, tai siandien netepliojo dar.. Pirmadieni turiu echo vel, tai tikiuosi si karta pamatysim kazka  :unsure: 

Kaip tu laikaisi? Ar apmazejo spuogai?

Atsakyti

Jauciuosi neblogai, vyksta visokie maudenimai pilve, bet nznau kartais ar gimda ar viduriai, nes uzkieteje  :hmm: Kadangi pasisakiau jau visai seimynai tai visi padeda ir vakar visa diena vien gulejau, tai siandien netepliojo dar.. Pirmadieni turiu echo vel, tai tikiuosi si karta pamatysim kazka  :unsure:

Kaip tu laikaisi? Ar apmazejo spuogai?

Nu va gal tau poilsio reikia daugiau  :hmm: o viduriams minkštintinti jau minėjau kas tinka anščiau :) Aš normaliai, krūtinę mažiau maudžia, šiandien kiaušides duria labai, bet skaičiau kad tai normalu pradėjus KT gerti. Gerai, kad neilgai gersiu aš jas. Naujų spuogų nekyla, bet tie esami tai baisūs, nes giluminiai  :oh:​ gerai, kad niekur eiti nereikia.

Atsakyti