Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos,

Kaip gerai išsimiegojau, neskaitant 4 nubudimų, o ir atsikėlėm 9.30  :D 

Amundsen, kiek esu buvusi pas skirtingas gines, tai man visos sakydavo kad kiaušidžių vaizdas panašus į policistines. Kad tikrai patvirtintų su echo reikia eiti skirtingomis ciklo dienomis. Bet šiaip matosi ar yra polinkis į tai ir per vieną echo. Aš esu buvusi 58 cd echo (šis ciklas truko 64 cd), tai  vaizdas toks pat daug smulkių foliukų, jokio geltonkūnio ar didesnio folio. Tiesa jau buvau ir duphastoną gėrus, kad mmm prisišaukti. Nes pagal echo dar būčiau ilgai nesirgus be vaistų, nes gleivinė buvo labai labai plona.  :unsure:

Tas seilių miksoskopas vienu metu ir buvo sužavėjęs, bet kažkaip nenusipirkau. Kodėl net nežinau  :hmm:  :D  Bet va tikras miksoskopas tai jau kitas lygis, pavarei. :B Jei apie tai ir ankščiau svajojai tai super jei bus naudojamas, o ne stalo puošmena  :rolleyes: 

Atsakyti

O pas mus nieko gero. Parėjo SG atsakymai ir tie atsakymai tikriausiai blogiausi kokie gali būti, man kažkoks kosmosas, net neina mums patikėti, kad čia tikrai tokie atsakymai, norisi galvoti, kad gal kažką blogai ištyrė ar sperma nesusimaišė ir kokį priešspermį ėmė tiems milityrimams, ar kad čia nuo to streso, kad man rado polipą ir šiaip, kad reikėjo palatoj padaryt tokį mėginį neįsivauzuodu.... Toks jausmas, kad kur einam, visur viskas blogai, juodas etapas. 

Pagal atsakymą, su tokia sperma pastojimo tikimybė yra artima nuliui, kaip mums parašė prie atsakymų..... 

Atsakyti

Priedas  20191110_092952.jpg   186,15KB   1 Parsiųsta kartųPriedas  20191110_093152.jpg   120,12KB   1 Parsiųsta kartų

Sveikos ,norėjau paklausti jusų nuomonės apie tokį testą čia po dvejų valandu ,o mmm bus apie 20 diena ciklas 31 diena .Ačiū už nuomones.

Atsakyti

attachicon.gif20191110_092952.jpgattachicon.gif20191110_093152.jpg

Sveikos ,norėjau paklausti jusų nuomonės apie tokį testą čia po dvejų valandu ,o mmm bus apie 20 diena ciklas 31 diena .Ačiū už nuomones.

Sveika, aš nieko nematau. Bet mm dar toli, tai dar nelabai kas ir rodytų, mano nuomone :) kada ov buvo? 

Atsakyti

goodmorning, kiek pamenu ir pirma SG buvo prasta. O po pirmos negėrė vitaminų jai pagerint? Jei rašo kad pastoti galimybė artima nuliui, tai nenukabink nosies, nors durys užsivėrė, bet atsivėrė langas dirbtiniam, ir manau kad priklausytų iškart kompensuojamas su tokiais SG atsakymais. Reiktų pasidomėti iš tikro. O jei negėrė papildų spermai pagerinti, tai gali pamėginti gal duos kokių rezultatų. 

Atsakyti

goodmorning, kiek pamenu ir pirma SG buvo prasta. O po pirmos negėrė vitaminų jai pagerint? Jei rašo kad pastoti galimybė artima nuliui, tai nenukabink nosies, nors durys užsivėrė, bet atsivėrė langas dirbtiniam, ir manau kad priklausytų iškart kompensuojamas su tokiais SG atsakymais. Reiktų pasidomėti iš tikro. O jei negėrė papildų spermai pagerinti, tai gali pamėginti gal duos kokių rezultatų. 

Gal turi rekomenduoti kokius vartoti papildus? 

Atsakyti

attachicon.gif20191110_092952.jpgattachicon.gif20191110_093152.jpg

Sveikos ,norėjau paklausti jusų nuomonės apie tokį testą čia po dvejų valandu ,o mmm bus apie 20 diena ciklas 31 diena .Ačiū už nuomones.

Labas, greičiausiai čia bus subėgimas ir išdžiuvimas, nes juostelė nelabiai tiesi, bent jau man taip matosi  :hmm:​ bet linkiu, kad būtų tikros, pakartok po poros dienų dienų nt.

Atsakyti

Gal turi rekomenduoti kokius vartoti papildus? 

Esu skaičiusi, kad vyrai geria Profertil kas turi bėdų su kokybe. Reiktų paskaitinėti, manau SM ar TD tokių temų turėtų būti. Bet juos reikia gerti mažiausiai 3, kaip ir kitus papildus kad pajust bent menkiausią poveikį. 

Atsakyti

Aš nelabai ir žinau kada tiksliai o čia maniskis labiaiu planuoja  :D Aš dariausi testą ,nes keistai jaučiausi ...Pilva šonus skaudejo ,krutinė labai jautri pasidarė ir nuovargi jaučiu ištisai miego noriu ,tai nžn ka ir galvot ,nes su berniuku irgi panašiai su tuo testu buvo ir iki mmm toloka buvo .

Atsakyti

Aš nelabai ir žinau kada tiksliai o čia maniskis labiaiu planuoja  :D Aš dariausi testą ,nes keistai jaučiausi ...Pilva šonus skaudejo ,krutinė labai jautri pasidarė ir nuovargi jaučiu ištisai miego noriu ,tai nžn ka ir galvot ,nes su berniuku irgi panašiai su tuo testu buvo ir iki mmm toloka buvo .

Na seip nerekomenduojama po tiek laiko vertint testa :) tai siulyciau ta pati ka ir merginos - pasidaryt NT po keliu dienu :)

Atsakyti

Sveikos, as siandien nekaip miegojau, nes nakti suskaudo pilvo apacia ir nuejus laseli kraujo pamaciau. Tai taip susinervinau, kad buvo sunku uzmigti. 

 

Nu va gal tau poilsio reikia daugiau   :hmm: o viduriams minkštintinti jau minėjau kas tinka anščiau  :) Aš normaliai, krūtinę mažiau maudžia, šiandien kiaušides duria labai, bet skaičiau kad tai normalu pradėjus KT gerti. Gerai, kad neilgai gersiu aš jas. Naujų spuogų nekyla, bet tie esami tai baisūs, nes giluminiai   :oh:​ gerai, kad niekur eiti nereikia.

Na atrodo kad geriau kai guliu, tai istisai ilsiuosi.. Ryt vakare turiu echo, turetu viskas paaisketi tikiuosi.

Kaip idomiai, nesu girdejusi, kad kiausines durtu su KT. Manau vis delto butu tau gerai pas gine pasirodyti greiciau.

 

Normalios, tokios kaip visad 🙁
Galvoju pasidaryt kokius pagrindinius tyrimus. Nei su abiem pastojimais, nei su nestumais neturejau bedu. Menesines visad skausmingos ir ilgas ciklas iki gimdymu buvo. Bet is esmes visad pakankamai reguliarios. O dabar 🙄 Bijau kad ko blogo nebutu.
O siaip tai kai labai jautriai i kiekvienas atejusias menesines reaguoju.

Stenkis maziau jaudintis, tai nera i gera.. Siaip kad keliom dienom svyruoja sako normalu, jei jaudiniesi nueik pas gine  :)

 

 

Skaiciau, skaiciau visa nakti ir galiausiai nusprendziau uzsisakyti mikroskopa :DDD tikra :DDD
Aisku butiniam naudojimui, ne super profesionalu  :) visada norejau mikroskopo, plius prisiskaiciau, kad seiles galima stebeti, tai galvoju jau geriau siektiek brangesnis ir daugiau kam panaudojamas bus, nei tas maziukas tik seilem  :)
zodziu uzsiimsiu tyrinejimais :DDD 

 

As taipat ziurinejau mikroskopa!  :D Gera radini nusipirkai, liuks, dabar tiksliau zinosi. As apie naminius bandymus su testukais ir bkt galvoju, kad jie man daugiau buvo kaip irodymai kad vyksta ov, na o 100% visada sunku buti isitikinusiai. Dar nedaug laiko praejo po spirales tai gal dar ir normalizuojasi viskas, nors kolkas pas tave ir taip normaliai  :)

 

O pas mus nieko gero. Parėjo SG atsakymai ir tie atsakymai tikriausiai blogiausi kokie gali būti, man kažkoks kosmosas, net neina mums patikėti, kad čia tikrai tokie atsakymai, norisi galvoti, kad gal kažką blogai ištyrė ar sperma nesusimaišė ir kokį priešspermį ėmė tiems milityrimams, ar kad čia nuo to streso, kad man rado polipą ir šiaip, kad reikėjo palatoj padaryt tokį mėginį neįsivauzuodu.... Toks jausmas, kad kur einam, visur viskas blogai, juodas etapas. 

Pagal atsakymą, su tokia sperma pastojimo tikimybė yra artima nuliui, kaip mums parašė prie atsakymų..... 

Uzjauciu, tokius atsakymus gauti yra sokas. Bet manau labai stipriai nenusivilkit iskart, kaip ir sakei labai daug streso jums buvo. Pameginkit vitaminus kuriuos pasiulys, kuo daugiau maloniu atpalaiduojanciu dalyku darykit ir tada pakartokit. As su tokia nuomone kad stresas ir emocijos labai greitai atsiduoda musu fizinei buklei. Ir siaip kur paskaitai daug kam kinta vyru tyrimu atsakymai. O jei jau nepageres, yra dirbtinis, bet kokiu atveju sulauksit savo stebuklo!

 

Sorry merginos kad toki ilga atsakyma rasau :4u:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucija_: 10 lapkričio 2019 - 11:59

lucija_, pranešk kaip seksis pas ginę. Labai tikiuosi kad bus viskas gerai tau.

Šiandien, jau gerai jaučiuosi. Nieko nemaudžia, neduria. Matai organizmas greičiausiai pratinasi prie KT. Nulėksiu pas ginę jei mmm užvėluotų vėl. O kol kas ramiai laukiu. 

Atsakyti