Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Aaa, mat kaip, man kažkaip trombocitai jau psio trombozė  :lol:  :lol:  :lol:  :oh: oj žinok neteko girdėti, kad tokie skaičiukai turėtų būt,  :hmm:​ žinau kad jų santykis ciklo pradžioje turėtų būti maždaug 1:1 t.y. tiek vieno, tiek kito turėtų būti panašiai, kai perkopia 1,5 galima įtarinėti PKS. Kuo skaičius didesnis tuo stipresnis pks.

Blyn kai nervuoja telefonas, rašau vieną, parsirašo kitkas. Arba dvigubai tą patį parašo  :oh: arba rašau vieną ir pyst į kitą eilutę numeta  :mad2:

Ne ne tikrai ne tromboze 😂 tiesiog gali but skystesnis kraujas ir jei kristu, grestu nukraujavimo gresme :D bet kitom gi israso aspirino, kad paskystintu krauja ir lengviau pastotu, tai man jo kaip ir negalima :) 

Mane irgi nervina telefonas, pritaiso nesamoniu :D

Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2019 11 15, 02:11)
tiesiog gali but skystesnis kraujas ir jei kristu, grestu nukraujavimo gresme biggrin.gif bet kitom gi israso aspirino, kad paskystintu krauja ir lengviau pastotu, tai man jo kaip ir negalima smile.gif 

Mano drauge turėjo du persileidimus, del kraujo tirstumo, tai su treciu gere aspirina, kad pernestu virkstele krauja smile.gif
O pas mane ir skystas, ant ribos tokios smile.gif tai kai dare operacija kaklelio, tai negalejo duoti stiprios narkozes, tai nelinkeciau niekam to, ka patyriau smile.gif
Atsakyti

Mes vietoj darėm... Maniškis negeria, nerūko, sportuoja, abu sveikai maitinamės... Nu man irgi atrodo, kad gal klaida, nes nu blyn, kur spermatozoidų kiekis, tai raudonai parašyta 0,0...

 Amundsen, ​LH dalint iš FSH irir turėtų būti <1.5. O jūs neisit pas gydytoją gal ji pakomentuos pakomentuos? 

nu ***** tai negerai  :hmm:   o gydytoja pakomentavo atsakyma?  nes jeigu raudonai ir 0 tai nekas tada  :hmm:  yra gi ten kazkokia diagnoze Azoospermija.  

Atsakyti

Mano drauge turėjo du persileidimus, del kraujo tirstumo, tai su treciu gere aspirina, kad pernestu virkstele krauja smile.gif
O pas mane ir skystas, ant ribos tokios smile.giftai kai dare operacija kaklelio, tai negalejo duoti stiprios narkozes, tai nelinkeciau niekam to, ka patyriau smile.gif

va cia tai naujiena man  :hmm:   pasirodo ir taip gali but  :unsure:​  

Atsakyti

grizau is ginekologo- MB tyrimai geri!  :yahoo:   uzregistravo mus IVF  :rolleyes:  uch, pagaliau judam i prieki  :yahoo:​  

Atsakyti

grizau is ginekologo- MB tyrimai geri!  :yahoo:   uzregistravo mus IVF  :rolleyes:  uch, pagaliau judam i prieki  :yahoo:  

Valio :yahoo:  sveikinu ir linkiu sekmes  :nestuke 

Atsakyti

Valio :yahoo:  sveikinu ir linkiu sekmes  :nestuke

aciuuu!  :D   gydytojas sake, kad kadangi as jau turiu viena vaika, tai IVF dazniausiai pavyskta is pirmo karto  :rolleyes:  be to mes sbu sveiki. Bet as vistiek dar turiu vilti pastot be IVF  :ax:   labai tikiuosi kad to neprireiks. 

Atsakyti

aciuuu!  :D   gydytojas sake, kad kadangi as jau turiu viena vaika, tai IVF dazniausiai pavyskta is pirmo karto  :rolleyes:  be to mes sbu sveiki. Bet as vistiek dar turiu vilti pastot be IVF  :ax:   labai tikiuosi kad to neprireiks. 

As ir linkiu, kad neprireiktu  :rolleyes:  Taciau juk svarbiausia rezultatas  :nestuke  su IVF ir du gali buti  :D  :P  :nestuke  :nestuke 

Atsakyti

As ir linkiu, kad neprireiktu  :rolleyes:  Taciau juk svarbiausia rezultatas  :nestuke  su IVF ir du gali buti  :D  :P  :nestuke  :nestuke

tai va tie du MB svajone  :D   :wub:  nu jo, butu vienas vargas  :rolleyes:   jeigu jau daeisim iki IVF tai sakysim kad norim dvieju  :wub:​ 

Atsakyti

tai va tie du MB svajone  :D   :wub:  nu jo, butu vienas vargas  :rolleyes:   jeigu jau daeisim iki IVF tai sakysim kad norim dvieju  :wub: 

Oi dviem augti smagiau butu :) aisku mamai ir vargo daugiau, bet ir dziaugsmas dvigubas  :wub: 

Atsakyti

Mano drauge turėjo du persileidimus, del kraujo tirstumo, tai su treciu gere aspirina, kad pernestu virkstele krauja smile.gif
O pas mane ir skystas, ant ribos tokios smile.giftai kai dare operacija kaklelio, tai negalejo duoti stiprios narkozes, tai nelinkeciau niekam to, ka patyriau smile.gif

Oi kaip nefainiai  :blink: negi nera vaistu kraujo patirstinimui? Na as turejau operaciju su narkozem, ispejau, kad skystesnis kraujas, bet man sake kad nieko tokio  :hmm: 

grizau is ginekologo- MB tyrimai geri!  :yahoo:   uzregistravo mus IVF  :rolleyes:  uch, pagaliau judam i prieki  :yahoo:​  

Sekmes jums, kaip gerai, kad judat i prieki, linkiu kad neprireiktu nei IVF :wub:  :4u: 

Atsakyti

Oi dviem augti smagiau butu :) aisku mamai ir vargo daugiau, bet ir dziaugsmas dvigubas  :wub:

tai va tie du MB svajone  :D   :wub:  nu jo, butu vienas vargas  :rolleyes:   jeigu jau daeisim iki IVF tai sakysim kad norim dvieju  :wub:​ 

O as bijau dvynuku, nenoriu labai 😅 pati is dvynukiu, giminej daug dvyniu ir tryniu net yra buve. Tai ne ne ne 😂 smagu tik paziureti, o kaip grazu, bet vargas didziulis :) 

Atsakyti