Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

O as bijau dvynuku, nenoriu labai 😅 pati is dvynukiu, giminej daug dvyniu ir tryniu net yra buve. Tai ne ne ne 😂 smagu tik paziureti, o kaip grazu, bet vargas didziulis :)

ooo, nori nenori- jeigu giminej daug yra tai dideli sansai ir tau juos turet  :D  :D​ 

Atsakyti

O as bijau dvynuku, nenoriu labai 😅 pati is dvynukiu, giminej daug dvyniu ir tryniu net yra buve. Tai ne ne ne 😂 smagu tik paziureti, o kaip grazu, bet vargas didziulis :)

Yra sakoma ko bijosi tas bus 😂 o ir tikimybe didele tau 😆 

Atsakyti

ooo, nori nenori- jeigu giminej daug yra tai dideli sansai ir tau juos turet  :D  :D​ 

Yra sakoma ko bijosi tas bus 😂 o ir tikimybe didele tau 😆 

Na taip sansai dideli, bet as tikiuos praslysiu 😅😂 sesuo dvyne, turi dvi dukrytes, 3 ir 5 metu, tai tikiuos ir man pasiseks :D aisku jei bus tai bus, tik dziaugsimes, bet labai noriu vieno :D ir po kokiu 2-4 metu antro :)

Atsakyti

Na taip sansai dideli, bet as tikiuos praslysiu 😅😂 sesuo dvyne, turi dvi dukrytes, 3 ir 5 metu, tai tikiuos ir man pasiseks :D aisku jei bus tai bus, tik dziaugsimes, bet labai noriu vieno :D ir po kokiu 2-4 metu antro :)

Seip kakzkur girdejau, kad paveldimi dvynukai  dazniausiai kas antroje kartoje ir is moteriskos puses :) tai seses dukrytems jau tikrai gali pasisekti siuo klausimu :D

Atsakyti

Seip kakzkur girdejau, kad paveldimi dvynukai  dazniausiai kas antroje kartoje ir is moteriskos puses :) tai seses dukrytems jau tikrai gali pasisekti siuo klausimu :D

As irgi ta girdejau, todel mano dukterecioms ir mano vaikams gali buti dvynukai :D bet kaip mociutei, tai noreciau dvynuku 😂

Atsakyti

As irgi ta girdejau, todel mano dukterecioms ir mano vaikams gali buti dvynukai :D bet kaip mociutei, tai noreciau dvynuku 😂

Nu tai aisku :D man atrodo Radzevicius yra pasakes, seneliu but labai gera :D zaidi, lepini, o kai tik kazkas ne taip atiduodi tevams 🤣

Atsakyti

Nu tai aisku :D man atrodo Radzevicius yra pasakes, seneliu but labai gera :D zaidi, lepini, o kai tik kazkas ne taip atiduodi tevams 🤣

Butent 😂😂

Atsakyti

Sveikos merginos, Gal jus susidurusios su FSH ir LH Rezultatais? Ar jie gali rodyti jog nevyksta ovuliacija? Visi kiti hormonai normose. Aciu

 

Ps visoms sveikinimai supaukusioms II. Zinau koks fainas jausmas kai to lauki. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 15 lapkričio 2019 - 14:26

Oj matau apie dvynukus kalbat :)) čia mano svajonė buvo, aš labai tikėjausi kad gal ir man pavyks pastoti su dviem  :D  bet deja  :D teks tenkintis vienu   :nestuke  :D​  

Atsakyti

Sveikos merginos, Gal jus susidurusios su FSH ir LH Rezultatais? Ar jie gali rodyti jog nevyksta ovuliacija? Visi kiti hormonai normose. Aciu

Ps visoms sveikinimai supaukusioms II. Zinau koks fainas jausmas kai to lauki. :)

Fah ir lh daromi kartu ir parodo kiausidziu veikla. Kokie tavo rezultatai? 

Atsakyti
QUOTE(Amundsen @ 2019 11 15, 11:51)
Na as turejau operaciju su narkozem, ispejau, kad skystesnis kraujas, bet man sake kad nieko tokio  hmm.gif 

Man isvis zadejo nedaryti operacijos, bet pasikalvejo su anesteziologe, sake duosim silpna, jutau visa skausma,nors or miegojau..

As noreciau dvynuku, bet labai bijau smile.gif
Gintate, sveikinu su gerom naujienom 4u.gif
Atsakyti

Gintare, kokios geros naujienos!!! Kada jau ivf nusimato? O tau darys gimdos pabraizyma?

Atsakyti