Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Džiaugiuosi dėl taves :wub: o čia info pasiskaičiau tai čia šitas papildas kažin tinka ir nenustačius to sindromo pamiršau raides ten kur rašė PKS lyg nes as tai nežinau ar man tas yra kažin va siaip galima gerti nepakenks? :unsure:

Tinka. Man ginė paskyrė, nors PKS nėra.

_mimozza_, su praėjusiu gimtadieniu, kad svajonės pildytųsi  :4u:  :birthday2:​ 

Atsakyti
Mimozza su gimtadieniu cook.gif linkiu greičiau pasiekti šį tikslą mirksiukas.gif
Atsakyti

Garbanelele, finy ačiū už sveikinimus ir linkėjimus 😊

Atsakyti
Ech vėl į darbą ryt ax.gif
Atsakyti

Nenoriu dirbt... žiauriai... Nueini į darbą ir vos krutini reikalus. Tokia apatoja. Gal perdegiau...

Kaip man krūtinę išbėrė... smilkiai. Nepamenu kada taip bebuvo. 

Atsakyti

Sveikos merginos. Jungiuosi prie jūsų, planuojam trečią leliuką, antras mėn. Turim du berniukus 😍

Atsakyti

Kaip man krūtinę išbėrė... smilkiai. Nepamenu kada taip bebuvo. 

Mane ir kaip išbėrė 🙈 veidas, daugiausiai prie plaukų linijos, dar keli ant žandų, smakro, nosies. O baisiausiai dekoltė ir rankos. Kažkoks siaubiakas.

Svajojanti27, sveika prisijungusi :) kada tavo mmm, įtrauktume į nelaukiančių sąrašėlį :)

Atsakyti

su naujais visas! As pirma diena darbe.... Buvau pradingus, nes buvau Laplandijoj  :D   vaziavau arciau kaledu senelio  :hmm:   :D   ten sekmingai sulaukiau mmm  :)   ko ir tikejausi, nes nebuvo namu darbu per barnius  :D   si menesi pasitaisem  :wub:  

01.07 -hal- nelaukia mmm

01-12 LoyalWarrior nelaukia mmm

01.12 Sange nelaukia mmm

01.14 pegile laukia II

01.19 Gintare 0820 nelaukia mmm

01.23 finy labai laukia mmm

01.28 lauralina3 nelaukia mmm

02.03 _mimozza_ lauks mmm

02.04 Garbanelele laukia II

Atsakyti

-hal- kaip reikaliukai?  :rolleyes:​  

Atsakyti

kol kas nepramuse, bet nemanau kad ir uzkibo.. kadangi mb isvykes tai nd buvo tik paskutine vaisinga diena tai labai vilciu nededu, o juolabiau mb isvyksta vel tai ateinantis ciklas irgi bus tuscias. kazkaip liudna labai del to. tiesa nt katik pagadinau tai irgi baltutis :D .

Gintare grazu Laplandijoje?

naujokem labas :) cia foruas ramus, bet mergaites laaabai draugiskos  :wub: 

Atsakyti

labai grazu..is vis visas gyvenimas kazkoks pristojes ten.. nera tu tempu, stresu. kalnu ramybe  :wub:   pavazinojom su sniego motociklais, virem valgi ant lauzo, pameditavau  :wub:   kaifas.  Maniskio gimtine siaures svedijoj. Man net kilo minciu, kad noreciau gyvent ten jo gimtame miestelyje...   :wub:   ramybe aplinkui, malonus zmones.. nekilnojamojo turto kainos 3-4 kartus mazesnes nei cia kur dabar gyvenu. Nusipirktume nama, augintume vaikus..  :wub:   ech, uzsisvajojau  :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti

oh wau kaip fainiai.. o ko ne? kaip tau ten su darbais butu?

Atsakyti