Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Skaičiau daug apie ovuliaciją ir simtomus. Bet nesuprantu ar tie pojūčiai būna prieš kelias dienas kol ivyksta ovuliacija ar gali būti tą pačia dieną kai įvyksta ovuliacija. Pilvo putimas, skausmas pereinantis į nugarą, spenelių skausmas. Kitą dieną dingo tie pojūčiai išskyrus spenelių skausmas. Ir dabar jaučiu tik krūtis......

Atsakyti

Aš tai nieko apie ovuliacijos požymius negaliu pasakyti. Vieną ciklą lyg stipriai jaučiau, spenelius maudė iki pat mmm. Sekantį kartą vos vos kažką jaučiau, bet O nevyko pagal PRG. O paskui iš vis ciklas sublūdo, mmm nebuvo 64 dienas, bet ir tai su duphastono pagalba jas prisišaukiau. 🙈

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 07 sausio 2019 - 20:58
Aš nelabai jaučiu ovuliaciją, kartais paskauda šoną bet ne visada. Todėl bandau bkt matuot smile.gif po mmm, bandysiu ov testais pasižaist smile.gif
Atsakyti

Kažkaip su pirmais dviem berniukais pavyko iš pirmo karto, o dabar va dar aišku tik antras mėn. kai bandom, bet jaučiu kad taip lengva nebus  :hmm: . Dar amžius jaučiu savo daro  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 01 07, 21:41)
<p>Kažkaip su pirmais dviem berniukais pavyko iš pirmo karto, o dabar va dar aišku tik antras mėn. kai bandom, bet jaučiu kad taip lengva nebus  hmm.gif . Dar amžius jaučiu savo daro  unsure.gif​ </p>

Gaudysit dabar sesę? bigsmile.gif
Atsakyti

Nu va nusipirkau tu papildu ir dar vyrui paprašiau pasiūlė vitaminai specialiai planuojant skatina spermatozoidu gamyba judrumą :D nu bus matyt jau geriam abu :) 

Atsakyti

Kaip jus galvojat merginos jeigu vyras prisigeria nu tai spermiam ir negerai man kaip gydytoja aiškino net deformuojasi galvute spermio nu tai gerai vyras issiblaivo tai tie ten irgi issiblaivo atsistato ar ta partija jau vsio reik ismesti :D nu nepykit as čia taip tiesiai šviesiai bet toks va klausimas iškilo,kaip jus manot? :hmm: 

Atsakyti

Kenčia spermiukų kokybė, bet pažiūrėkit tų šeimų, kur geria ar daug vaikų su apsigimimais. Gimsta sveiki ir dar su pastojimais jokių bėdų neturi. Aišku nesakau, kad gerai alkoholis, bet kaži ar kas nutiktų  :hmm:​ 

Atsakyti

Apie sesę visada svajojau, bet pradėjom planuot tik tuomet kai supratau, kad noriu leliuko o ne lyties 😉. Antrą bandėm, prieš ov, bet jaučiu pati nežinau kada bubo ta ovuliacija ir laskto nuostabus berniukas  :yahoo: . O dabar svarbiausia, kad tik sveikas ir kuo greičiau  :nestuke​ .

Atsakyti
Sperma po alkoholio ar pan visiskai atsinaujina tik po 90 dienu!
Rekomenduojama planavimo metu susilaikyti, ar bent nepadauginti alkoholio.

As spenelius pradedu jausti po 2dienu po teigiamo OV testo, labai idomu ar speneliu skausmas reiskia jog ovuliacija jau ivyko ir jau "pozna", ar tas skausmas reiskia kad siuo metu vyksta ovuliacija g.gif
Atsakyti

Skaičiau daug apie ovuliaciją ir simtomus. Bet nesuprantu ar tie pojūčiai būna prieš kelias dienas kol ivyksta ovuliacija ar gali būti tą pačia dieną kai įvyksta ovuliacija. Pilvo putimas, skausmas pereinantis į nugarą, spenelių skausmas. Kitą dieną dingo tie pojūčiai išskyrus spenelių skausmas. Ir dabar jaučiu tik krūtis......

man tai buna taip- pirmiausiai 3-4 dienos iki ovuliacijos- pasikeicia isskyros. Kitas pozymis- DIDZIULIS SEXO TROSKIMAS  :lol:  :lol:   ypac likus 2 dienom iki ov. Visi vyrai pasidaro keistai patrauklus  :ax:   OV diena- pradeda maudent pilva, kartais skausmingai suduria sona, svaigsta galva.Buna mazesnis apetitas. Tokie simptomai buna per ov ir sekancia diena. Po to viskas praeina  :ax:   tai va, as gana aiskiai jauciu, kas su mqano organizmu vyksta  :ax:​  

Atsakyti

Ankščiau kažkuri rašė, kad gydytoja patarė daryti ND ir iki numatomos O, ir dar po O. Nes kiaušialąstė išlieka gyvibinga apie 24 val., o kada tiksliai būna O, niekas nežino. Mano gydytoja sako, kad pakanka ir 3 kartų per savaitę dirbant sistemingai :).

Požymiai prasidedančios O labai individualus reikalas, pakinta išskyros (kiaušinio baltymo tipo ar vandeningos), gimdos kaklelis tom dienom pakyla (sunkoka užčiuopti, ir geriausia žiūrėti bent pora valandų po miego), pasidaro minkštas ir praviras. Skausmas šone kaip kada, na ir asmeniniai pastebimi pokyčiai ir kūno signalai :).

Mane kaip išbėrė, krūtinė ir nugara tiesiog nusėta smulkiais spuogeliais, kai kurie dar ir skaudūs. Gerai, kad dar ant veido vienas kitas. Ir šiąnakt taip pykino, nubudau nuo jausmo, kad tuoj vemsiu. Na bet tik pykino. Ir ryte dar kurį laiką. Negi čia taip papildai ir vaistai suveikė. Nebesuprantu. MB tai mane pas gydytojus varo, sako, o jei kas rimtesnio, kad beria. Bet mano galva, tai hormonai arba tvarkosi, arba iš proto kraustosi. Na va kiek prisiskundžiau   :rolleyes: 

Atsakyti